مدارس تیزهوشان تهران 98

شناخت لیست مدارس تیزهوشان تهران تا قبل از ادامه تحصیلی در این مدارس برای هر دانش آموز بسیار حائز اهمیت است. با ما همراه باشید تا اطلاعات ضروری را درباره لیست مدارس زمان اعلام نتایج تیزهوشان تهران بدست آورید. همان طور که می دانید هر ساله آزمون تیزهوشان به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود و داوطلبان با استعداد که دارای شرایط ورود به مدارس تیزهوشان باشند، می توانند در ثبت نام آزمون و انتخاب مدارس شرکت داشته باشند. آزمون مدارس تیزهوشان در پایه ششم و نهم انجام می شود و دانش آموزانی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع هفتم و دهم در مدارس تیزهوشان داشته باشند، می توانند در آزمون های تیزهوشان در پایه های گفته شده شرکت کنند. مشاوره تحصیلی تلفنی مدرسه هم برای شما کمک کننده خواهد بود.
  • نمرات تماماً خوب یا حداقل یک خوب در کارنامه دانش آموزان پنجم از شرایط مجاز شدن در آزمون پایه ی ششم می باشد.
  • معدل بالای 19 در مقطع هشتم، لازمه ی ثبت نام دانش آموزان برای آزمون نهم به دهم تیزهوشان می باشد.

برای اینکه در جریان نتایج قرار بگیرید، دانش آموزان بعد از ثبت نام و شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم می توانند برای مشاهده اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان تهران در این پایه تحصیلی وارد سایت اینترنتی azmoon.medu.ir , و برای مشاهده اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم استان تهران وارد سایت hoosh.medu.ir شوند.
بهتر است در انتخاب 3 مدرسه ی خود منطقی عمل کنید و علاوه بر اولویت های شخصی (هزینه، مسیر و …) و سطح علمی مدارس به ظرفیت ها و رتبه ی قابل قبول مدارس تیزهوشان تهران نیز دقت کنید. داوطلبان عزیز ظرفیت های مدارس تیزهوشان در زمان ثبت نام مشخص می شود. بعد از انتخاب مدارس و تکمیل فرم دانش آموزانی که در انتخاب خود قبول شده اند، برای ثبت نام به مدرسه تیزهوشان مورد نظر خود که مجاز به ثبت نام شده است، مراجعه می کند. دانش آموزانی که برای ثبت نام در تاریخ مشخص شده به مدارس تیزهوشان مجاز شده رجوع نکنند و به عنوان انصراف دهندگان از ادامه تحصیل در این مدارس درنظر گرفته می شوند. بنابراین به تاریخ های آزمون، اعلام نتایج آزمون و ثبت نام دقت کافی داشته باشید.

با مقایسه تراز کسب شده دانش آموز و تراز قابل قبول مدارس نتیجه انتخابتان را حدس بزنید

دانش آموزان و اولیای محترم با مقایسه ظرفیت مدارس نام برده شده در این مقاله و تراز کسب شده دانش آموزان، 3 مدرسه را که احتمال قبولی در آن بالا باشد را انتخاب کنید. همانطوری که میدانید، مدارس تیزهوشان زیادی در استان تهران تأسیس شده است. برای ثبت نام کتاب درسی هم از مشاورین آیدانیتو کمک بگیرید. در لیستی که در ادامه مقاله مشاهده می کنید، می توانید برخی از مدارس را مشاهده کنید:
ردیف منطقه نام مدرسه محدوده ردیف منطقه محدوده نام مدرس
1 5 علامه حلی 5 آبشناسان – ایرانپارس 21 6 امیر آباد فرزانگان 6
2 1 فرزانگان 2 مینی سیتی 22 1 خانی آباد نو فرزانگان 9
3 12 فرزانگان 7 سعدی 23 14 زمزم غربی علامه حلی 9
4 2 فرزانگان 5 شهرک غرب 24 6 ایرانشهر جنوبی علامه حلی 5
5 13 فرزانگان 4 تهران نو 25 13 ملکه آشتیان فرزانگان 4
6 4 علامه حلی 2 رسالت 26 2 اتوبان جلال آل احمد علامه حلی 4
7 7 فرزانگان 8 شریعتی 27 14 دماوند علامه حلی 7
8 18 فرزانگان 6 معلم 28 19 شکوفه – عبدل آباد علامه حلی 11
9 2 علامه حلی 6 شهرآرا 29 18 شهرک ولیعصر فرزانگان 5
10 13 علامه حلی 10 دماوند 30 3 میرداماد علامه حلی 8
11 6 فرزانگان کردستان 31 17 خیابان ابوذر فرزانگان 8
12 1 علامه حلی 3 نیاوران 32 19 دامپزشکی علامه حلی 8
13 1 فرزانگان 2 قیطریه – اندرزگو 33 14 خیابان پیروزی فرزانگان 9
14 6 فرزانگان طالقانی 34 16 خیابان شوش غربی علامه حلی 2
15 14 امام حسن علامه حلی 4 35 11 خیابان کمالی علامه حلی
16 2 میدان صنعت فرزانگان 7 36 17 بازار مبل علامه حلی 9
17 11 امام خمینی علامه حلی 37 4 پاسداران علامه حلی 10
18 1 ولنجک علامه حلی 3 38 17 میدان بهاران علامه حلی 11
19 3 میدان اختیاری فرزانگان 3 39 16 شوش علامه حلی 7
20 10 هاشمی فرزانگان 3 40 16 ترمینال جنوب فرزانگان 10

شهریه مدارس تیزهوشان استان تهران چگونه می باشد؟

شهریه مدارس  تیزهوشان استان تهران در سال 98 به طور دقیق اعلام نشده است. در سال 98 با افزاش شهریه مواجه شده ایم. شهریه مدارس استان تهران در سال 96 ، در پایه ابتدایی تا پیش دانشگاهی از 2 میلیون و پانصد الی 10 میلیون و نهصد هزار تومان اعلام شد. شهریه مدارس تیزهوشان با توجه به ساعات ارائه شده دروس و کلاس های فوق به برنامه متفاوت میباشد در ضمن تخفیف های ویژه ای شامل حال دانش آموزان با استعداد و تیزهوشی که توان مالی جهت پرداخت کامل شهریه را ندارند، می شود، میزان تخفیف گفته شده به عهده ی مدارس خواهد بود.
اگر اطلاع و آمار دقیقی از لیست مدارس تیزهوشان استان تهران ندارید با مشاوران تحصیلی آیداینتو تماس بگیرید. 
 

آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد

آیا ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان استان تهران را می دانید؟

اگر راجه به این موضوع چیزی نمی دانید باید گفت موضوع ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان مسئله مهمی است که هر داوطلب تحصیل در آن ها باید تا پیش از هر گونه اقدامی برای تحصیل در این مدارس اطلاعات کافی را درباره آن به دست آورید. در صورت نداشتن اطلاعاتی درست و موثق در این رابطه می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید و پاسخ سؤالات متعدد خود را بیابید.
در این مقاله به معرفی مدارس تیزهوشان تهران پرداختیم. پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان تهران بزنید.
اگر سوالی در زمینه مدارس تیزهوشان استان تهران ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.