نتایج تیزهوشان

زمان اعلام نتایج تیزهوشان

نتایج تیزهوشان

نتایج تیزهوشان

همان طور که در مقاله ی ثبت نام مدارس تیزهوشان گفتیم که بسیاری از دانش آموزان علاقه شدیدی دارند تا در مدارس تیزهوشان تحصیل کنند، بسیاری از دانش آموزان دوره ی ششم و نهم، مشتاق به ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان در پایه هفتم و پایه دهم هستند. این اشتیاق از کیفیت تحصیل در این مدارس و نتایج چشمگیر آنان در کنکور نشأت می گیرد. از این رو این مدارس هر ساله داوطلبان بسیاری را به خود جذب می کنند. در دوره ی ششم به هفتم حدود 200.000 نفر شرکت می کنند که تنها 15.000 نفر از آنان پذیرش می شوند و در دوره ی نهم به دهم از میان 100.000 نفر شرکت کننده، حدود 9.000 نفر آنان به مدارس تیزهوشان راه می یابند. از این رو زمان اعلام نتایج تیزهوشان ، برای حدود 300.000 نفر پایان چشم انتظاری است.
اگر سوالی در زمینه نتایج تیزهوشان دارید ، اگر به نتایج تیزهوشان خود معترضید ، اگر نمی دانید که نتایج تیزهوشان چه زمانی اعلام می شوند ، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
یکی از نکاتی که بایستی به آن دقت کنید آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج تیزهوشان است زیرا بلافاصله پس از اعلام نتایج تیزهوشان ، اگر در یکی از انتخاب های خود قبول شده باشید، بایستی به منظور ثبت نام در بازه زمانی خاص با در دست داشتن مدارک به مدرسه مراجعه کنید و در صورت تعلل، این امکان وجود دارد که فرصت پذیرش شما به فرد دیگری داده شود. با توجه به این مهم ، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از زمان اعلام نتایج تیزهوشان با مشاوران متخصص آیدانیتو تماس بگیرید.

زمان و نحوه ی اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

اگر برایتان سوال است که چه زمانی نتایج این آزمون علام می شود، نتایج آزمون تیزهوشان معمولاً هر سال پس از برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی و در تیرماه اعلام می شود. با توجه به این نکته که فراموشی زمان اعلام نتایج تیزهوشان ، شما را مایل ها از مسیرتان دور می کند ، پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع از زمان اعلام نتایج تیزهوشان با مشاورین مرکز تماس بگیرید. برای دریافت نتایج تیزهوشان ششم به هفتم خود کافیست به سایت ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم به آدرس hoosh.medu.ir و برای اطلاع از نتایج تیزهوشان نهم به دهم به آدرس azmoon.medu.ir مراجعه کرده و برای ورود به پنل شخصی خود در سامانه، کد ملی و رمز عبور خود را وارد کنید. پس از ورود به صفحه ی شخصی وضعیت پذیرش یا عدم پذیرش داوطلب شما مشخص می شود. البته دقت کنید در صورتی که داوطلب پذیرفته شده باشد، تنها نام مرکز پذیرفته شده درج می شود، اما برای داوطلبانی که پذیرفته نشده اند، اطلاعاتی از قبیل 1- وضعیت پاسخگویی به سؤالات در هر درس (درست، نادرست، نزده) 2- نمره ی آزمون استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی 3- نمره ی کل آزمون 4- نمرات کل آزمون آخرین داوطلب پذیرفته شده در اولویت های انتخابی دانش آموز ارائه می شود. در ضمن اگر به نتایج آزمون تیزهوشان اعتراض دارید، می توانید ثبت درخواست اعتراض خود را به مشاوران مرکز آیدانیتو بسپارید.
آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم

آیا اعلام نتایج این آزمون از ششم به هفتم هم مانند دیگر آزمون ها اعلام می شوند؟ نتایج تیزهوشان ششم به هفتم پس از برگزاری آزمون، از طریق سایت hoosh.medu.ir اعلام می شود. سازمان سمپاد معمولاً نتایج تیزهوشان ششم به هفتم را در نیمه تیرماه اعلام می کند. اگر اعتراضی به نتایج تیزهوشان ششم به هفتم دارید، نگران نباشید، زیرا معمولا بازه ی زمانی معینی برای اعتراضی به نتایج تیزهوشان ششم به هفتم در نظر گرفته می شود. در ضمن اگر پس از رویت نتایج تیزهوشان ششم به هفتم ، در یکی از مدارس انتخابی قبول شده باشید، باید در زمان های مقرر به منظور ثبت نام به مدرسه مراجعه کنید. در ضمن شما می توانید برای آگاهی از نتایج تیرهوشان، رویت نتایج خود را به مشاوران آیدانیتو بسپارید. برای برقراری ارتباط با مشاوران، به صفحه مشاوره تحصیلی تلفنی وارد شوید.
اگر سوالی در زمینه نتایج تیزهوشان ششم به هفتم دارید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

راهنمای مشاهده کردن نتایج آزمون تیزهوشان

برای مشاهده ی نتایج آزمون تیزهوشان کافی است تا طبق تصویرهای زیر و توضیحات ذکر شده عمل کنید.
1) ابتدا برای دیدن نتایج تیزهوشان ششم به هفتم به سایت hoosh.medu.ir و جهت اطلاع از نتایج تیزهوشان نهم به دهم به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنید. وارد سامانه ثبت نام آزمون می شوید. در کادر اشاره شده کد ملی و رمز عبور داوطلب را وارد کنید (رمز عبور هنگام ثبت نام توسط خودتان مشخص می شود).
2) پس از ورود به سایت وضعیت قبولی یا عدم قبولی شما مشخص می شود، پس از دریافت نتیجه می توانید در کادر مدیریت، کارنامه ی نهایی خود را دریافت کنید.
3) در صورتی که پذیرفته شده باشید، نام مدرسه ی شما نمایش داده می شود و کارنامه ی شما به شکل زیر است:
4) و در صورتی که مردود شده باشید، کارنامه ی شما شامل درصد دروس و نمرات آزمون شما می باشد. کارنامه ی زیر نمونه کارنامه ی عدم پذیرش و مردودی داوطلب می باشد. هم چنین در این زمینه کارنامه ی نمره ی کل آخرین داوطلب پذیرفته شده در اولویت های انتخابی داوطلب نیز نمایش داده می شود.
 5) در صورتی که به نتایج تیزهوشان خود اعتراض دارید، کافیست روی گزینه ی درخواست تجدید نظر کلیک کنید. پس از وارد نمودن متن درخواستی خود مبنی بر اعتراض به نتیجه، رسید زیر به شما ارائه می شود. تا زمان قطعی شدن نتایج این رسید را نزد خود نگه دارید.

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان

پس از اعلام نتایج مدارس تیزهوشان و مشاهده نتایج زحمتتان، در صورتی که در یکی از انتخاب هایتان قبول شده باشید ، بایستی در زمان تعیین شده توسط مدرسه، با در دست داشتن مدارک به مدرسه مراجعه کنید. بدیهی است که فراموشی زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان عواقب بدی به همراه خواهد داشت. به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید. همچنین اگر حس می کنسد نیز به مشورت دارید ، ز مطالب صفحه مشاوره تحصیلی تلفنی مدرسه دیدن کنید.
جهت آگاهی از زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

معرفی بهترین مدارس استان ها

اما اگر از نتایج راضی نبودید چه؟ ممکن است پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، از نتیجه رضایت کافی نداشته باشید و در انتخاب هایتان قبول نشده باشید. اما اصلا نگران نباشید زیرا تعداد بسیاری مدارس خوب در کشور وجود دارند که شما از آن ها هیچ شناختی ندارید. فقط کافی است با مشاوران باتجربه تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن جامع ترین اطلاعات را در زمینه مدارس برتر در اختیارتان قرار دهند. مشاوران آیدانیتو در زمینه هایی مانند مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری هم جز مشاوران عالی رتبه در سرتاسرکشور می باشند.
اگر سوالی در زمینه زمان اعلام نتایج تیرهوشان 1400، نتایج تیزهوشان ششم به هفتم، نتایج تیزهوشان نهم به دهم، اعتراض به نتایج تیزهوشان و یا هر سوالی در زمینه آزمون تیزهوشان دارید ، می توانید با مشاوران حرفه ای تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید. مشاوران آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن جامع ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند. در این مقاله به بررسی زمان اعلام نتایج تیزهوشان پرداختیم ، پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1400بزنید.
جهت آگاهی از نتایج تیزهوشان خود و یا ثبت درخواست اعتراض با مشاورین آیدانیتو تماس بگیرید.

3 دیدگاه در “زمان اعلام نتایج تیزهوشان

  1. فادیا رستمی گفت:

    سلام ببخشید مال من در داخل کادر بخش مدیریت یه _ گذاشتن و من نمیتونم ببینم که چند تا درست یا چندتا غلط دارم لطفا خیلی زود جوابمو بدین ممنون .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *