مشاوره خانواده در اسلامشهر

این روزها خدمات مشاوره خانواده فقط مختص شهرهای بزرگ نیست و مردم در شهرهای کوچک و حتی روستاها این فرهنگ را در خودشان درونی کرده اند که در مواجهه با مشکلات و بحران های خانوادگی از یک متخصص حرفه ای و با تجربه راهکار بگیرند.
اهمیت و تأثیر گذاری نهاد خانواده بر کمتر کسی پوشیده است. اکثر انسان ها در خانواده به دنیا می آیند، در خانواده رشد می کنند و شخصیت شان در خانواده شکل می گیرد. به همین دلیل هر چه خانواده ها سالم تر باشند در نهایت جامعه ای سالم شکل خواهد گرفت.
با توجه به نقش مهم خانواده، بهتر است که موقع ازدواج و تشکیل خانواده با آگاهی عمل کنیم، روش های سالم و صحیح فرزند پروری را یاد بگیریم، تا جایی که می توانیم از طلاق پیشگیری کنیم و در صورت اجتناب ناپذیر بودن این رویداد، در مورد مراحل قانونی آن آگاه باشیم، در صورت مواجهه با اعتیاد یکی از اعضای خانواده سریعاً به فکر درمان باشیم، به رابطه جنسی با کیفیت در زندگی زناشویی اهمیت بدهیم، مشکلات و اختلالات کودکان و نوجوانان را جدی بگیریم و…
 

برای مشاوره در زمینه مشکلات خانوادگی، مسائل جنسی، مشکلات فرزندپروری، بحران های زناشویی، طلاق، اعتیاد یکی از اعضای خانواده، خیانت، مشکلات کودکان و نوجوانان و... با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

به بیانی ساده می توان گفت که مسائل خانوادگی را باید عمیقاً جدی گرفته شوند و قبل از تبدیل شدن به بحران حل و فصل شوند و اگرنه عواقب جبران ناپذیری خواهند داشت. مشاوره خانواده بهترین روش برای حل و فصل این مشکلات است.
چنانچه در جست و جوی مشاوره خانواده در اسلامشهر و سایر شهرهای ایران هستید، می توانید با مشاوران خانواده آیدانیتو تماس بگیرید.

مشاوره خانواده تلفنی در آیدانیتو

آیدانیتو یک مرکز مشاوره و آموزش هوشمند است که خدمات مشاوره ای را به صورت تلفنی ارائه می دهد. در این مرکز مشاوران با توجه به رشته تحصیلی و تجربیات کاری شان در زمینه های مختلفی مثل خانواده، تحصیلی، شغلی، مهاجرت، نظام وظیفه و…. به مخاطبان مشاوره تلفنی می دهند. چنانچه در جست و جوی مشاوره خانواده در اسلام شهر هستید، می توانید از مشاوران آیدانیتو کمک بگیرید.

چرا مشاوره تلفنی؟

شاید این سؤال برایتان پیش آمده باشد، که دلیل استقبال روز افزون از مشاوره های تلفنی چیست و چرا بسیاری از افراد ترجیح می دهند که به جای مراجعه به مراکز مشاوره حضوری، تلفن را بردارند و با یک مشاور متخصص تماس بگیرند؟ در پاسخ به این سؤال می توان به مزایای مشاوره تلفنی اشاره کرد مزایایی مثل:
  • کم هزینه تر و مقرون به صرفه تر بودن نسبت به مشاوره های حضوری
  • صرف زمان کمتر و مناسب بودن برای افرادی که مشغله های فراوانی دارند
  • پاسخگو بودن در مواقع بحرانی و مواقعی که دسترسی به جلسات مشاوره حضوری ممکن نیست
  • مناسب بودن برای افراد خجالتی و کسانی که تمایلی به گفت و گوهای رو در رو ندارند
  • عدم افشای اطلاعات و هویت شخصی

خدمات مشاوره خانواده تلفنی در آیدانیتو، شامل موارد زیر است:
اختلالات روانی

این فقط مشکلات جسمی نیستند که بر سلامتی انسان ها تأثیر منفی می گذارند. اختلالات روانی حتی گاهی می توانند خطرناک تر باشند. اختلالاتی مثل افسردگی، اضطراب، وسواس، پیش فعالی، دوقطبی، اسکیزوفرنی و…. از جمله مهم ترین بیماری های روانی اند.
در تماس با مشاوران آیدانیتو می توانید در مورد بهترین روش های درمان بیماری های روانی اطلاعات کسب کنید.

ازدواج و زندگی مشترک

ازدواج اگر مهم ترین تصمیم ما در زندگی نباشد، قطعاً یکی از مهم ترین ها است. وقتی تصمیم به ازدواج می گیریم یعنی قرار است برای باقی عمر با کسی همسفر شویم.
چنین تغییر بزرگی نیازمند آگاهی زیاد است. اگر در شرف ازدواج هستید، می توانید در تماس با مشاوران آیدانیتو، از مهم ترین معیارهای ازدواج و انتخاب همسر، شرایط و ملزومات ازدواج و…. آگاه شوید و خودتان و طرف مقابل را بهتر و بیشتر بشناسید.

اعتیاد

شاید اعتیاد یکی از اعضای خانواده بدترین اتفاقی باشد که می تواند برای یک خانواده بی افتد. این وضعیت آنقدر خطرناک و آسیب زا است که کاملاً قابلیت فروپاشی خانواده را دارد.
چنانچه خودتان یا یکی از اعضای خانواده تان درگیر اعتیاد هستید، می توانید برای آگاهی از بهترین روش های ترک و مراقبت های پس از ترک، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مسائل جنسی

نیاز جنسی یکی از مهم ترین و تأثیرگذارترین نیازهای انسانی است. اما متأسفانه در کشور ما همیشه سانسور شده است. آمارها نشان می دهند که مشکلات و ناهماهنگی های جنسی مهم ترین عامل طلاق در ایران هستند. هر چقدر کیفیت رابطه جنسی همسران بالاتر باشد، رابطه عاطفی شان صمیمانه تر خواهد بود.
مشاوران آیدانیتو می توانند در زمینه درمان اختلالات جنسی، بیماری های مقاربتی، ناهماهنگی های جنسی، تربیت جنسی کودکان و…. به شما راهکار بدهند.

خیانت

متأسفانه این روزها خیانت در زندگی زناشویی از همیشه شایع تر شده است. و زنان و مردان بسیاری بی وفایی همسر را تجربه می کنند. خیانت دلایل متعددی دارد. این اتفاق گاهی به طلاق ختم می شود و گاهی با راهکارهایی قابل بخشش است. آنچه مهم است این است که یادبگیریم با رعایت مواردی از خیانت پیشگیری کنیم و در صورت تجربه آن، بی گدار به آب نزنیم.
مشاوره خیانت در آیدانیتو، به شما کمک می کند تا از خیانت جلوگیری کنید و در صورت امکان، بعد از وقوع خیانت، زندگی مشترکتان را نجات دهید.

طلاق

جدایی همسران اتفاق ناراحت کننده ای است. ما به این امید ازدواج می کنیم که یک عمر در کنار همدیگر زندگی کنیم. اما گاهی اوقات طلاق اجتناب ناپذیر می شود.
در صورت مشاهده نشانه های جدایی در زندگی مشترک، می توانید در تماس با مشاوران طلاق آیدانیتو، پیشگیری از این اتفاق را یاد بگیرید و چنانچه طلاق تنها راه پیش روی شماست در مورد مراحل قانونی طلاق و دوران پس از جدایی اطلاعات کسب کنید.

فرزند پروری

فرزند آوری از هر کسی بر می آید اما فرزند پروری نیازمند آگاهی و علم است. علم روانشناسی ثابت کرده است که شخصیت ما در کودکی و اولین سال های زندگی شکل می گیرد. به همین دلیل سبک فرزند پروری والدین اهمیت بسیار زیادی دارد. هر چقدر رفتار و تعامل والدین با فرزندان سالم تر باشد، شخصیت آن ها در بزرگسالی سالم تر خواهد بود. در تماس با مشاوران خانواده آیدانیتو می توانید بهترین روش های تربیت کودکان و نوجوانان را یاد بگیرید.

کودکان و نوجوانان

این طور نیست که فقط بزرگسالان از اختلالات روانی رنج بکشند، در زندگی با مشکلات دست و پنجه نرم کنند و….. علائم و نشانه ها ی بسیاری از اختلالات روانی در دوران کودکی آغاز می شوند، کودکان و نوجوانان زیادی در گیر مشکلات تحصیلی هستند و اختلالات رفتاری هم در افراد کم سن و سال به وفور دیده می شوند.
دوران بلوغ در نوجوانان، یکی از پرچالش ترین دوره های زندگی آن هاست. تغییرات جسمی و هورمونی و به دنبال آن تغییرات روانی نوجوانان موجب می شود گاهی به سختی بتوانیم با آن ها تعامل کنیم. هر چقدر آگاهی والدین، معلم ها و کسانی که با نوجوانان در تعامل اند از دوران بلوغ و ویژگی های آن بیشتر شود، زندگی با یک دختر یا پسر نوجوان راحت تر می شود.
در تماس با مشاوران کودک و نوجوان در آیدانیتو، می توانید از بهترین روش های حل بحران ها، اختلالات روانی و مشکلات رفتاری فرزند کودک یا نوجوانتان آگاه شوید.

سالمندان

سالمندان قشر بسیار ارزشمندی در جامعه هستند اما متأسفانه آن طور که باید به آن ها توجه نمی شود. کسانی که در خانواده شان با یک فرد سالمند زندگی می کنند یا در تعامل با سالمندان هستند، می توانند برای آگاهی از روش های مواجهه با مشکلاتی مثل اختلالات روانی سالمندان، تنهایی آن ها، بیماری های جسمی شان و بهترین سبک های مراقبت از سالمندان با مشاوران خانواده آیدانیتو تماس بگیرند
در این مقاله به مشاوره آنلاین خانواده در اسلامشهر پرداختیم. در ادامه مطالعه مقاله مشاوره کودک را به شما پیشنهاد می کنیم.
سردرگم و نگرانید؟ یک مشکل خانوادگی ذهنتان را مشغول کرده؟ می خواهید خود و خانواده تان را از فروپاشی نجات دهید؟ با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.