مشاوره آنلاین

با توجه به  تغییرات زیاد و همه جانبه ای که در سبک زندگی انسان های امروز ایجاد شده، استقبال از خدمات مشاوره ای و روانشناختی غیرحضوری، هر روز بیشتر از دیروز می شود. مشغله های کاری، تحصیلی، خانوادگی و غیره مانع مراجعه حضوری بسیاری از افراد به مراکز مشاوره حضوری اند. مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین در مقایسه با مشاوره حضوری بسیار کم هزینه تر و مقرون به صرفه تر است و کسانی که توانایی پرداخت هزینه جلسات مشاوره حضوری را ندارند، می توانند با پرداخت پول خیلی کمتری برای حل مشکلاتشان راهکاری پیدا کنند. هنوز در بعضی شهرها و روستاهای کوچک مراکز مشاوره وجود ندارد. اما امروزه کمتر کسی تلفن ندارد. همچنین مشاوره های غیرحضوری در شرایط بحرانی، بسیار مفیدتر و کارآمدتر هستند. تصور کنید پدر یا مادری در لحظه متوجه اعتیاد یا بزهکاری فرزند نوجوانش می شود. احتمالاً او فرصتی برای مراجعه به یک کلینیک یا مرکز روانشناختی و مشاوره ای ندارد. اما می تواند تلفن را بردارد یا وارد فضای مجازی شود و با یک مشاور تلفنی یا مشاور آنلاین ، در ارتباط قرار بگیرد.

مشاوره تلفنی در آیدانیتو

آیدانیتو یک مرکز مشاوره و آموزش هوشمند است. مشاوران حرفه ای و با تجربه آیدانیتو با توجه به گرایش رشته تحصیلی و تجربیات کاری شان می توانند در زمینه های خانواده، تحصیلی، مهاجرت، نظام وظیفه و غیره به مخاطبان مشاوره تلفنی بدهند. همان طور که گفتیم مشاوره های غیرحضوری مثل مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین مزایای بسیاری دارند. شما می توانید به واسطه تماس با مشاوران آیدانیتو، در زمینه های زیر مشاوره بگیرید.

برای مشاوره در زمینه آموزش و تحصیلات، روانشناسی و مشکلات خانوادگی، راه اندازی کسب و کار، مهاجرت، قوانین نظام وظیفه ، مشکلات حقوقی و ... با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی خانواده

در بحث روانشناسی خانواده همان طور که می دانیم خانواده مهم ترین نهاد یک جامعه است و سلامت آن تضمین کننده سلامت اعضای جامعه است. مشاوره روانشناسی این روزها از همیشه بیشتر اهمیت پیدا کرده است. هر کدام از ما ممکن است در محیط خانواده با مشکلاتی مثل مشکلات جنسی و زناشویی، طلاق، اعتیاد یکی از اعضای خانواده، اختلالات روانی اعضای خانواده، مشکلات کودکان و نوجوانان، بحران های افراد سالمند خانواده و غیره مواجه شویم.
مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی خانواده کمک می کند تا مشکلات کوچک بزرگ نشوند و خانواده به علت عدم آگاهی از راهکارهای حل چالش ها از هم نپاشد.

مشاوره تحصیلی

با پیشرفته شدن جوامع، به مرور تمایل به ادامه تحصیل بیشتر شد و در نتیجه رقابت برای مالکیت یافتن صندلی های دانشگاه ها افزایش یافت. به همین دلیل به نظر می رسد که حضور یک مشاور تحصیلی دقیقا همان موقع که به آن نیاز دارید، از نان شب هم واجب تر باشد!
مشاوران تحصیلی آیدانیتو می توانند جامع ترین اطلاعات را در زمینه های مختلف تحصیلی مانند برنامه ریزی درسی، معرفی بهترین منابع درسی، زمان و شرایط شرکت در آزمون های آزمایشی و کنکور، انتخاب رشته، تخمین رتبه، تحصیل بدون کنکور و … در اختیار شما قرار دهند.

مشاوره نظام وظیفه

اگر به سن هجده سال رسیده باشید و پشت لبانتان سبز شده باشد، باید کم کم به فکر معرفی خود به سازمان نظام وظیفه باشید. اما آیا از قوانین مرتبط با معافیت و کسری خدمت سربازی مطلع هستید؟ آیا می دانید که چه زمانی می توانید خدمت سربازی خود را بخرید؟ آیا می دانید تعداد بسیاری از افراد از قوانین معافیت اطلاعی ندارند؟ به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه قوانین مرتبط با نظام وظیفه و خدمت سربازی می توانید از کمک مشاورانی خبره بهره بگیرید.

مشاوره مهاجرت

مهاجرت از مباحث داغ همیشگی است چرا که بیشتر افراد معتقدند برای رسیدن به آرمان هایشان لازم است که شرایط جدیدی را تجربه کنند و رویاهایشان را با دست خودشان بسازند. اما شاید آنچه تصور ما بر آن است، بهترین انتخاب نباشد. چرا که دنیای واقعیات با دنیای تصورات بسیار متفاوت است و به نظر منطقی نیست که تصمیم های مهم را بر پایه ای غیر از واقعیت بنا کنیم. به همین منظور پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی برای مهاجرت، حتما اطلاعات لازم را در زمینه مباحث قانونی مهاجرت، شرایط زندگی، شرایط تحصیلی، اخذ بورسیه، هزینه های زندگی، شرایط شغلی، مکان زندگی، مالیات، بیمه و غیره کسب کنید. مشاوره های یک مشاور خوب و ماهر می تواند در این زمینه بسیار کمک کننده باشد.

برای آگاهی از بهترین کشور برای مهاجرت، شرایط و میزان هزینه های آن و هر آنچه باید قبل از هر اقدامی برای مهاجرت بدانید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

 

چرا مشاوره تلفنی؟

شاید این سؤال برای شما هم پیش آمده باشد که دلیل استقبال روز افزون افراد مختلف از مشاوره های غیر حضوری مثل مشاوره تلفنی چیست. در پاسخ به این سؤال می توان گفت که در دنیای امروز، مشاوره تلفنی مزایای فراوانی دارد. این مزایا شامل موارد زیر می شود.

  • کم هزینه تر و مقرون به صرفه تر بودن نسبت به مشاوره های حضوری
  • پاسخگو بودن در مواقع بحرانی که دسترسی به مراکز مشاوره حضوری امکان پذیر نیست
  • صرف زمان کم تر نسبت به مشاوره های حضوری
  • عدم افشای هویت و اطلاعات شخصی
در این مقاله به موضوع مشاور آنلاین پرداختیم. در ادامه مطالعه مقاله مشاوره خانواده تلفنی را به شما پیشنهاد می کنیم.
آیا یک بحران یا مشکل خانوادگی ذهن شما را درگیر کرده و سلامت روانی خانواده تان را تهدید کرده؟ در زمینه یک انتخاب تحصیلی گیج و سردرگم اید و نمی دانید که دقیقاً باید به کدام سمت بروید؟ قصد مهاجرت دارید اما از ساز و کارهای مهاجرت تحصیلی، کاری یا دریافت اقامت یک کشور خارجی بی خبرید؟ می خواهید کسب و کاری را به راه بی اندازید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ هجده ساله شده اید و کم کم باید به سربازی رفتن فکر کنید؟ با مشاوران حرفه ای و با تجربه آیدانیتو تماس بگیرید. و شماره مشاور خانواده و تحصیلی خود  را دریافت کنید.