مشاوره خانواده در اردبیل

در ابتدا وقتی خدمات روانشناختی و مشاوره ای در جهان ارائه شدند، شهروندان جوامع مختلف نسبت به این خدمات مقاومت نشان دادند اما امروزه شاهد این هستیم که استقبال از مشاوره و روانشناسی هر روز بیشتر می شود و در کشورهای در حال توسعه هم شهروندان برای حل مشکلات و تعارضاتشان به متخصص مراجعه می کنند.
مشاوره روانشناسی آنلاین یکی از پرطرفدارترین خدمات مشاوره ای است و در همه کشورها و شهرها، در مراکز مختلف حضوری و غیر حضوری ارائه می شود. به عنوان مثال مشاوره خانواده در اردبیل و سایر شهرها، بیانگر آگاهی شهروندان ایرانی از مزایای این خدمات است.
خانواده مهم ترین نهاد در هر جامعه ای است. ما در خانواده متولد می شویم و شخصیت مان در تعامل با پدر، مادر و سایر اعضای خانواده شکل می گیرد. بسیاری از تنش ها، بحران ها و اختلالات روانی ای که افراد در بزرگسالی با آن ها دست و پنجه نرم می کنند، در دوران کودکی و تعاملات خانوادگی ریشه دارند.
به همین دلیل مشورت با یک مشاور خانواده با تجربه، متخصص و حرفه ای به ما کمک می کند تا در فرایند ازدواج، تشکیل خانواده، روابط جنسی، مواجهه با مشکلات زناشویی، طلاق، ترک اعتیاد، فرزند آوری، فرزند پروری، تجربه خیانت، مواجهه با مسائل و مشکلات کودکان، نوجوانان، جوانان، سالمندان و… بهتر و سالم تر عمل کنیم.

مشاوره تلفنی خانواده در آیدانیتو این فرصت را برای شما فراهم می کند تا با صرف پول و وقت کمتر به بهترین راهکارها برای حل مشکلات خانوادگی دست پیدا کنید.

اگر به دنبال دریافت خدمات روانشناسی خانواده مفید و کارآمد و در جست و جوی خدمات مشاوره خانواده در اردبیل هستید، می توانید با مشاوران متخصص و با تجربه آیدانیتو تماس بگیرید.

مشاوره خانواده در آیدانیتو

آیدانیتو یک فضای هوشمند مشاوره و آموزش است. مشاوران آیدانیتو با توجه به تخصص و تجربیات کاری شان در زمینه های مختلف خانواده، تحصیلی، شغلی، نظام وظیفه، کسب و کار، مهاجرت و… به مخاطبان مشاوره تلفنی می دهند.
متقاضیان مشاوره خانواده اردبیل ، این امکان را دارند که در تماس با مشاوران آیدانیتو، در زمینه های زیر اطلاعات کسب کنند.

ازدواج و زندگی مشترک

اگر ازدواج مهم ترین تصمیم ما در زندگی نباشد، قطعاً یکی از مهم ترین ها است. وقتی تصمیم می گیریم ازدواج کنیم و خانواده تشکیل بدهیم، در واقع تصمیم گرفته ایم که زندگی مان را در ابعاد مختلفی تغییر بدهیم، پس بهتر است که برای این تغییر آمادگی کافی داشته باشیم و با آگاهی کافی تصمیم به ازدواج بگیریم.
قصد ازدواج دارید؟ از تصمیم تان مطمئن نیستید؟ می خواهید از معیارهای ازدواج آگاه شوید؟ نیاز به مشورت دارید؟ با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

طلاق

اگر چه طلاق یک آسیب اجتماعی محسوب می شود کمتر کسی موقع ازدواج به طلاق فکر می کند، اما به هر حال این اتفاق در زندگی بسیاری از همسران رخ می دهد.
آمار طلاق در کشور ما هم رو به رشد است. پس بهتر است که زوجین قبل از اقدام به طلاق، از مشاوره طلاق استفاده کنند تا در صورت امکان از جدایی شان پیشگیری شود و اگر طلاق تنها راه است، با آگاهی بیشتری جدا شوند.
به طلاق فکر می کنید؟ همسرتان قصد جدایی از شما را دارد؟ مطمئن نیستید که جدایی بهترین و تنها راه حل باشد؟ از قوانین طلاق و فرایند آن آگاهی ندارید؟ با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

خیانت

متأسفانه خیانت همسران به همدیگر روز به روز شایع تر می شود و زنان و مردان زیادی بی وفایی شریک زندگی شان را در زندگی مشترک تجربه می کنند.
مواجهه با خیانت کار راحتی نیست. بعضی فکر می کنند که خیانت به معنای پایان زندگی مشترک است اما نتایج بسیاری از پژوهش ها حاکی این است که در شرایطی می توان خیانت را بخشید و زندگی مشترک را نجات داد.
 

برای مشاوره در زمینه مشکلات خانوادگی، مسائل جنسی، مشکلات فرزندپروری، بحران های زناشویی، طلاق، اعتیاد یکی از اعضای خانواده، خیانت، مشکلات کودکان و نوجوانان و... با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

 مشاوره خیانت به همسران کمک می کند تا تصمیم هیجانی نگیرند و بی گدار به آب نزنند. همسرتان به شما خیانت کرده؟ شما به همسرتان بی وفایی کرده اید؟ گیج، سردرگم، عصبانی و غمگین هستید؟ می خواهید زندگی مشترکتان را نجات بدهید؟ با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مسائل جنسی

اگرچه صحبت کردن در مورد مسائل جنسی در جامعه ما یک تابوی اجتماعی است اما امروزه روانشناسان به این واقعیت پی برده اند که بدون تربیت جنسی، کودکان در معرض آسیب های بسیاری قرار می گیرند و زندگی های مشترک به خطر می افتند.
برای مشاوره در مورد اختلالاتی مثل دیرانزالی، زودانزالی، سرد مزاجی، ناتوانی جنسی اختلال نعوض و…، سلامت جنسی، بهداشت جنسی، بیماری های مقاربتی، روش های جلوگیری از بارداری، انحرافات جنسی و… می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

اعتیاد

آیا از اعتیاد رنج می برید؟ آیا اعتیاد یکی از اعضای خانواده، منجر به از هم گسیختگی خانه و خانواده شما شده است؟ در این شرایط بحرانی بهترین کار این است که برای آگاهی از نشانه های اعتیاد، علل اعتیاد، روش های ترک اعتیاد و… از یک مشاور کمک بگیرید.

کودکان و نوجوانان

فرزندان یک خانواده نقش بسیار تأثیرگذاری در روابط، ساز و کار و سلامت خانواده دارند و در هر سنی ممکن است با معضلات ویژه ای روبرو شوند.
به عنوان مثال دوران بلوغ، دوران بسیار ویژه ای در زندگی هر نوجوان است. تماس با مشاوران خانواده به والدین کمک می کند که در فرزند پروری به بیراهه نروند و آگاه شوند که در هر مرحله ای از رشد فرزندانشان باید چه تعاملی با آن ها داشته باشند.

سالمندان

سالمندان قشر بسیار ارزشمندی در جامعه هستند اما متأسفانه آن طور که باید به آن ها توجه نمی شود. کسانی که در خانواده شان با یک فرد سالمند زندگی می کنند یا در تعامل با سالمندان هستند، می توانند برای آگاهی از روش های مواجهه با مشکلاتی مثل اختلالات روانی سالمندان، تنهایی آن ها، بیماری های جسمی شان و بهترین سبک های مراقبت از سالمندان با مشاوران خانواده آیدانیتو تماس بگیرند
در این مقاله به موضوع مشاوره خانواده در اردبیل پرداختیم. در ادامه مطالعه مقاله مشاوره خانواده چیست را به شما پیشنهاد می کنیم.
یک مشکل، معضل یا بحران خانوادگی ذهن شما را به خود مشغول کرده و بر زندگی فردی و اجتماعی تان تأثیر منفی گذاشته؟ به دنبال راهکاری برای افزایش سلامت روانی خانواده تان هستید؟ با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.