اعلام نتایج نمونه دولتی قزوین ۹۷

نویسنده : مهربان
۲۲ خرداد ۹۷ ۲۶۰ ۰

اعلام نتایج نمونه دولتی قزوین 97

   

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " نتایج نمونه دولتی قزوین " می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

  در این مقاله با موضوع اعلام نتایج نمونه دولتی قزوین 97 همراه دانش آموزان عزیز استان قزوین هستیم. با توجه به رقابت زیاد بین دانش آموزان برای ورود به مدارس نمونه دولتی، سهل انگاری در هر مرحله مانع ورود به مدارس نمونه دولتی قزوین خواهد شد، بنابراین در مقاله به جزئیات اعلام نتایج نمونه دولتی قزوین 97 پرداخته ایم. همچنین مسائلی مانند شهریه مدارس نمونه دولتی قزوین، شرایط ثبت نام و شرکت در کنکور، حساسیت ثبت نام حضوری پس از اعلام نتایج نمونه دولتی قزوین 97 و ... در این مقاله به طور مفصل توضیح داده شده است.

زمان اعلام نتایج نمونه دولتی قزوین 97

زمان دقیق اعلام نتایج نمونه دولتی استان قزوین 97، در حال حاضر مشخص نشده است، اما با توجه به روال سال های گذشته 2 الی 3 هفته پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی استان قزوین، نتایج آزمون درسایت azmoon.medu.ir قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است نتایج نمونه دولتی استان ها همزمان بر روی سایت مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی قرار نمی گیرد و با چند روز اختلاف زمانی نتایج درج خواهد شد.

اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم قزوین

از آنجایی که آزمون های مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی قزوین در سال جاری در یک روز و یک زمان برگزار شدند ، اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم قزوین نیز همزمان با اعلام نتایج تیزهوشان این استان خواهد بود.  از آنجایی که زمان دقیق اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم قزوین هنوز مشخص نیست ، می توان پیش بینی کرد که نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم قزوین از هفته سوم تیرماه همزمان با زمان انتشار نتایج تیزهوشان از طریق سایت  azmoon.medu.ir اعلام شود. در صورتی که پس از اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم قزوین ، در یکی از مدارس نمونه دولتی انتخابی ، پذیرفته شدید، بایستی گوش به زنگ باشید که در بازه ی زمانی معینی که توسط مدرسه اعلام می شود، نسبت به ثبت نام اقدام نمایید. به این نکته هم توجه داشته باشید که فرصتی نیز به داوطلبانی که به نتیجه آزمون اعتراض دارند ، اختصاص داده خواهد شد تا پس از اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم قزوین ، اعتراض خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایند.

اعلام نتایج نمونه دولتی نهم به دهم قزوین

با توجه به اینکه نتایج نمونه دولتی تیزهوشان و نمونه دولتی در یک روز اعلام خواهد شد،  اعلام نتایج نمونه دولتی نهم به دهم قزوین حدوداً یک ماه پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی خواهد بود. اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم قزوین به صورت اینترنتی بوده و شما می توانید با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی از نتیجه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم قزوین با خبر شوید. با توجه به اینکه دانش آموزان در هنگام ثبت نام در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ، اقدام به انتخاب مدارس نمونه دولتی می نمایند، پس از اعلام نتایج نمونه دولتی نهم به دهم قزوین ، در صورتی که در یکی از مدارس انتخابی ، قبول شده باشند ، می توانند در بازه ی زمانی معینی که توسط مدرسه اعلام می شود ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. در ضمن در صورتی که به نتایج اعلام شده اعتراض دارید ، نگران نباشید، زیرا  پس از اعلام نتایج نمونه دولتی نهم به دهم قزوین ، فرصتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید اعتراض خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید.

شرایط ثبت نام و شرکت در آزمون نمونه دولتی

همان طور که گفته شد تعداد بالای داوطلبان، رقابت سختی بین دانش آموزان ایجاد کرده است. اما تمامی دانش آموزان مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون نمی باشند. در ادامه به شرایط ثبت نام و شرکت در آزمون نمونه دولتی قزوین اشاره خواهیم کرد. شرط ثبت نام در پایه ششم به هفتم، کسب نمره خیلی خوب (یا تنها یک خوب و مابقی خیلی خوب) در نیمسال اول سال تحصیلی و شرط شرکت در آزمون کسب نمرات خیلی خوب (یا تنها یک خوب و مابقی خیلی خوب) در نیمسال دوم می باشد. شرط ثبت نام در پایه نهم به دهم، معدل بالای 17 در نیمسال اول و شرط شرکت در آزمون معدل بالای 17 در نیمسال دوم می باشد.

نکاتی جهت موفقیت در ورود به مدارس نمونه دولتی

  1. برنامه ریزی صحیح با کمک مشاوران خبره
  2. توجه به زمان ها و تاریخ مراحل مختلف
  3. استفاده از سؤالات نمونه دولتی سال های گذشته در بین برنامه درسی
  4. توجه به زمان ثبت نام حضوری در مدارس
  5. انتخاب مدارس بر اساس سطح علمی خود
همان طور که گفته شد، توجه به زمان ثبت نام حضوری در مدارس پذیرفته شده اهمیت ویژه ای دارد، در صورتی که در تاریخ مشخص شده اقدامی جهت حضور در مدرسه برای ثبت نام نهایی انجام نشود، قبولی دانش آموز لغو می گردد. انتخاب سه مدرسه ای که در زمان ثبت نام تعیین می شود، می بایست با توجه به سطح علمی دانش آموزان  باشد. از تراز قبولی مدارس مورد نظر آگاهی داشته باشید و با توجه به سطح علمی خود که در طول آزمون های مختلف مشخص شده است، مدارس را اولویت بندی و درج کنید. در کارنامه ای که برای دانش آموزان منتشر خواهد شد در قسمت پذیرش در صورتی که امتیاز قابل قبول هر کدام از مدارس را کسب کرده باشید، کلمه "پذیرش" ثبت می شود، و دانش آموزانی که در 2 یا 3 انتخاب خود پذیرش شده اند، در انتخاب گزینه اول خود پذیرفته خواهند شد.

شهریه مدارس نمونه دولتی

از دلایل تعداد بالای داوطلبان مدارس نمونه دولتی می توان به سطح علمی و رفاهی بالا، جذب معلمان با سابقه و هزینه مناسب مدارس نمونه دولتی اشاره کرد. شهریه دقیق در سال 97 مشخص نشده است. اما با توجه به افزاش 15 الی 20 درصد شهریه مدارس به طور حدودی شهریه مدارس از 2 میلیون پانصد هزار تومان تا 6 میلیون می باشد. لازم به ذکر است شهریه مدارس با توجه به مقاطع تحصیلی متفاوت، ساعات ارائه کلاس های فوق برنامه و سایر امکانات مدارس با یکدیگر متفاوت می باشد.

اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی قزوین

هر ساله فرصتی به دانش آموزان معترض به نتایج و سؤالات نمونه دولتی داده می شود و درخواست دانش آموزان مورد بررسی قرار می گیرد. معمولاً چند روز بعد از اعلام نتایج، زمان اعتراض مشخص می شود و دانش آموزان می توانند در سایت گفته شده به صورت اینترنت اعتراض خود را ثبت کنند و معمولاً بعد از 3 روز نتایج اعتراض اعلام می گردد. پس از بررسی دقیق اعلام نتایج نمونه دولتی قزوین 97 ، به شما دانش آموزان با استعداد پیشنهاد میکنیم مقاله کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97 را مطالعه فرمایید.  

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " نتایج نمونه دولتی قزوین " می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد
 

4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید