برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071974
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید

برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071985
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید

برای دریافت مشاوره رایگان بایستی از طریق موبایل با شماره
021-42258
تماس حاصل نمایید

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
آیدانیتو ، فضای هوشمند مشاوره و آموزش آنلاین و آفلاین در تمامی مقاطع تحصیلی و خانواده و روانشناسی رو برای شما به ارمغان میاره،سامانه آیدانیتو در مقاطع مختلف دبستان ، دوره متوسطه اول و دوم ، کنکور سراسری،کارشناسی ارشد ، دکتری ، تحصیل در خارج از کشور و حتی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور فعالیت میکنه.این سیستم یکپارچه برای مشاوره و آموزش تخصصی، معرفی منابع ، آموزش سرفصلهای مهم ، انتخاب رشته ، ثبت نام دانشگاه بدون کنکور و هرچیزی که فکرشو کنید بهتون کمک میکنه

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97

در این مقاله به موضوع کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97 پرداخته ایم. به دانش آموزانی که قصد ورود به مدارس نمونه دولتی را دارند، توصیه می کنیم برای اطلاع از زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97 و سایر مسائل پیرامون کارت ورود به جلسه نمونه دولتی تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

مدارس نمونه دولتی، از جمله مدارسی است که داوطلبان زیادی را به سوی خود جذب کرده است. اما دلیل این همه علاقه دانش آموزان به مدارس نمونه دولتی چیست؟

وجود امکانات رفاهی و تحصیلی مناسب مدارس نمونه دولتی نسبت به مدارس دولتی و همچنین جذب کردن معلمان خبره و با سابقه از دلایل مهم کشش دانش آموزان به مدارس نمونه دولتی می باشد.

مدارس نمونه دولتی به منظور شناخت و کمک به استعدادهای دانش آموزان تیزهوش و مستعد در سراسر کشور می باشد. از این جهت برای ورود به مدارس نمونه دولتی ملزم به طی کردن مراحل مشخصی هستیم.

دانش آموزان عزیز برای اطلاع از شرط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی به مقالات مربوط در آیدانیتو مراجعه فرمایید. هدف آیدانیتو موفقیت شما دانش آموزان با استعداد در آزمون نمونه دولتی 97 می باشد.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97

توجه داشته باشند تمام مراحل از جمله دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی به صورت اینترنتی انجام می شود

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97، شامل مشخصات داوطلب می باشد. این مشخصات شامل: نام و نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی دانش آموز، عکس دانش آموز، مدارس نمونه دولتی انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزه امتحانی می باشد.

دانش آموزان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون همان طور که گفته شد از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی به نشانی www.azmoon.medu.ir مراجعه خواهند کرد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97

توجه به زمان های مشخص شده در مراحل مختلف ورود به آزمون از لزومات ورود به آزمون نمونه دولتی است، دانش آموزان عزیز به زمان های ارائه شده از جانب سازمان سنجش توجه کافی داشته باشند. زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی طبق اعلام سازمان سنجش پنج روز قبل از برگزاری آزمون نمونه دولتی می باشد. شرکت در آزمون نمونه دولتی بدون داشتن کارت ورود به جلسه غیر ممکن می باشد. بنابراین دانش آموزان عزیز در تاریخ اعلام شده به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی اقدام نمایند.

آزمون نمونه دورتی در تاریخ 1397/03/11 می باشد. بنابراین داوطلبان می توانند در تاریخ 1397/03/06 اقدام به اخذ کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نمایند.

در صورت اعلام زمان دقیق و ساعت ارائه کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97 این مقاله بروز رسانی خواهد شد و دانش آموزان و داوطلبان شرکت کننده در آزمون نمونه دولتی با مراجعه به آیدانیتو از زمان دقیقتر زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97 مطلع خواهند شد.

ویرایش کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

دانش آموزان عزیز به این نکته توجه کنید در صورتی که اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه بر خلاف اطلاعات وارد شده در زمان ثبت نام باشد، از ورود شما به مدارس نمونه دولتی حتی در زمان قبولی در مدارس جلوگیری می شود. بنابراین به اطلاعات کارت ورود به جلسه توجه کنید و در صورت مغایرت با مشخصات خود، کارت ورود به جلسه را ویرایش کنید.

پس از بررسی دقیق کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97، به شما دانش آموزان با استعداد پیشنهاد میکنیم مقاله اعلام نتایج نمونه دولتی تهران ۹۷ را مطالعه فرمایید.

آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.