اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان مازندران ۹۷

نویسنده : مهربان
۱۳ اردیبهشت ۹۷ ۱۴۸ ۰

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان مازندران 97

جهت اطلاع از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان مازندران 97 می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

شروع فعالیت های سمپاد (سازمان ملی پروش استعدادهای درخشان که زیر نظر وزارت آموزش و پرورش می باشد از سال 1355 در ایران شروع شد. هدف این سازمان، جداسازی و شکوفایی استعدادهای درخشان می باشد. از سال 1355 تاکنون شاهد تأسیس مدارس تیزهوشان در سراسر ایران و نقاط مختلف کشور هستیم. با توجه به خدمات رفاهی و آموزشی بالا و همچنین وجود مدرسان خبره در این مدارس، تعداد دانش آموزان داوطلب در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم بسیار بیشتر از ظرفیت های درنظر گرفته شده در مدارس می باشند.در این مقاله به موضوع اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان مازندران 97 خواهیم پرداخت.

از این رو آزمون تیزهوشان که به صورت هماهنگ در استان های مختلف برگزار می شود و تراز کسب شده دانش آموزان نتایج ورود به مدارس تیزهوشان را مشخص می کند.

برای ورود به مدارس تیزهوشان در مرحله اول، دارا بودن شرایط اولیه ثبت نام  مورد نیاز می باشد.

بر اساس این شرط، نمرات سال پنجم دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را دارند، تماماً خوب یا حداقل یک خوب است. برای دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم را دارندف معدل بالای 19 در سال هشتم است.

دانش آموزانی که قصد ادامه ی تحصیل در مدارس تیزهوشان را دارند، در صورتی که مجاز به ثبت نام باشند، می توانند در آزمون و انتخاب رشته تیزهوشان شرکت داشته باشند و در صورتی که مجاز به انتخاب رشته شوند، 3 مدرسه تیزهوشان را در انتخاب خود وارد می کنند.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مازندان 97

طبق روال هر سال، انتظار می رود، اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مازندران 97، 21 روز بعد از برگزرای آزمون تیزهوشان انجام شود.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان مازندران 97، نیمه دوم تیرماه 97 می باشد

 

داوطلبان عزیز می توانند با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir در تاریخ گفته شده، نتایج آزمون تیزهوشان مازندران را مشاهده کنند و بعد از آن اقدام به انتخاب مدارس کند. در انتخاب مدارس به ظرفیت مدارس تیزهوشان توجه داشته باشید. ظرفیت مدارس درزمان ثبت نام قابل مشاهده است.

معیار پذیرش دانش آموزان در مدارس تیزهوشان مازندران، تراز علمی آنها می باشد.

اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم مازندران

برای آگاهی از اعلام تیزهوشان ششم به هفتم مازندران ، بایستی در بازه زمانی معین به سایت سازمان استعدادهای درخشان (سمپاد) ، مراجعه نمایید. از آنجایی که زمان دقیق اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم مازندران هنوز مشخص نیست ، می توان پیش بینی کرد که نتایج تیزهوشان ششم به هفتم مازندران از هفته سوم تیرماه از طریق سایت سازمان سمپاد azmoon.medu.ir اعلام شود.  بایستی به این نکته دقت داشته باشید که اگر اعتراضی به نتایج تیزهوشان ششم به هفتم مازندران دارید، می توانید اعتراض خود را پس از اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم مازندران ، به صورت اینترنتی ثبت نمایید. در ضمن پس از اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم مازندران ، اگر در یکی از انتخاب های خود در هنگام ثبت نام پذیرفته شده باشید ، بایستی در بازه های زمانی اعلام شده توسط مدرسه، با به همراه داشتن مدارک لازم به منظور ثبت نام ، اقدام نمایید.

اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم مازندران

مطابق تجربیات سال های گذشته ، اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم مازندران حدوداً یک ماه پس از برگزاری آزمون خواهد بود. با توجه به اینکه پس از اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم مازندران ، در صورت پذیرفته شدن، بایستی در بازه های زمانی تعیین شده توسط مدرسه ،  به منظور ثبت نام به مدرسه مراجعه کنید ، آگاهی از زمان اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم مازندران بیش از پیش اهمیت می یابد. شایان ذکر است که اگر اعتراضی به نتایج تیزهوشان نهم به دهم مازندران دارید ، می توانید اعتراض خود را پس از اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم مازندران، به صورت اینترنتی ثبت نمایید.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان مازندران

معمولاً بعد از گذشت چند روز از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، فرصتی به دانش آموزانی که به نتیجه ی اعلام شده معترض هستند، داده می شود. زمان دقیق اعتراض از جانب سازمان استعدادهای درخشان اعلام خواهد شد.

دانش آموزان برای اطلاع از زمان ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و سؤالات مطرح شده در آزمون اخبار سمپاد را دنبال کنند. به محض مشخص شدن زمان دقیق اعتراض خدمت شما عزیزان اعلام خواهد شد.

بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان داوطلبانی که تراز قابل قبول مدارس مورد نظر را کسب کردند، معمولاً در اواخر مردادماه برای ثبت نام مدرسه تیزهوشان اقدام خواهند کرد.

توصیه میکنیم انتخاب مدارس و وارد کردن آنها طبق اولویت های شخصی دانش آموزان و ترازهای کسب شده و قابل قبول مدارس مورد نظر باشد.

شهریه مدارس تیزهوشان مازندران

شهریه مدارس بر اساس مقطع تحصیلی و ساعات ارائه دروس و کلاس های فوق برنامه متفاوت می باشد ، در سال 97 با افزایش شهریه مواجه شده ایم، اما شهریه دقیق مشخص نشده است.

طبق سال گذشته، شهریه مدارس از پایه ابتدایی تا پیش دانشگاهی از 2.5 میلیون تا 10 میلیون تومان می باشد.

آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد

جهت اطلاع از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان مازندران 97 می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید