کنکور مجدد روزانه

avatar image نویسنده : مهربان
stopwatch image ۲۵ آبان ۹۸ view image ۳۶۴ blogging image ۰
کنکور مجدد روزانه
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "کنکور مجدد روزانه" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


کنکور مجدد روزانه
رقابت سخت کنکور سراسری برای به دست آوردن بالاترین جایگاه و معتبرترین دانشگاه بالاخره به پایان می رسد و داوطلبانی که در انتخاب رشته خود پذیرفته شده اند بعد از ثبت نام به دانشگاه ها راه خواهند یافت، پیروز نهایی کنکور کسی است که در دوره و رشته ی بهتر پذیرفته شده است و دوره روزانه بی شک از اولویت اولیه ی تمامی داوطلبان کنکور است و دلیل آن تحصیل رایگان و استفاده رایگان از امکانات دانشگاه سراسری و همچنین اعتبار زیاد آن است.
اما آیا تمامی دانشجویان از رشته های پذیرفته شده و در حال تحصیل رضایت دارند؟ در برخی از موارد دانشجویان متوجه می شوند تصورات خود راجع به رشته ی تحصیلی خود بسیار متفاوت با آن چه در دانشگاه وجود دارد است و یا با عوض شدن اهداف داوطلب رشته ی مورد نیاز برای ادامه ی تحصیل داوطلب چیز دیگری است در این زمان کنکور مجدد روزانه  راه پایان دادن به دغدغه های این دسته از دانشجویان است.
در مقاله کنکور مجدد روزانه به جزئیات مهمی از جمله شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه و به صورت کلی جزئیات لازم و قوانین کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه خواهیم پرداخت، همراه ما باشید. برای دانشجویانی که میخواهند ادامه تحصیل دهند ولی دیگر کنکور ندهند هم ارشد بدون کنکور میتواند بهترین گزینه باشد.
کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه
کنکور مجدد روزانه برای مقاطع مختلف. کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری امکان پذیر است اما قبل از هر اقدامی لازم است با مطالعه این مقاله از قوانین کنکور مجدد روزانه مطلع شوید تا با توجه به آگاهی کم دچار محرومیت از تحصیل نشوید.
دانشجویان دوره روزانه می توانند بعد از اتمام تحصیلات خود در آن مقطع مجدد در کنکور شرکت کرده و دوره روزانه را انتخاب رشته کنند اما در صورت انصراف در حین تحصیل امکان تحصیل مجدد در دوره روزانه به مدت یک سال وجود نخواهد داشت به عبارتی در صورت انصراف یک سال محرومیت از شرکت در دوره روزانه وجود دارد.
در صورت انصراف راهکارهایی وجود دارد که داوطلب از محرومیت خارج نشود که در ادامه مشاهده خواهید کرد. حتی از طریق رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری هم امکان تحصیل وجود دارد.
انصراف از تحصیل و تحصیل مجدد در دوره روزانه یک سال محرومیت از شرکت در دوره روزانه را به همراه خواهد داشت اما به تازگی لغو محرومیت در سازمان سنجش پذیرفته می شود.
داوطلبان می توانند با مراجعه به سازمان سنجش و بخش نامه ها در خواست خود را مبنی بر لغو محرومیت ارسال کنند و بعد از بررسی های لازم سازمان سنجش در صورت تأیید محرومیت داوطلب لغو خواهد شد.

بد نیست از مقاله پرستاری بدون کنکور هم دیدن کنید شاید بتواند کمک شایانی در انتخاب رشته و آینده شما داشته باشد.
در صورتی که داوطلبی قصد دارد در رشته های هم گروه با رشته ی اول خود مجدد تحصیل کند می تواند تغییر رشته را جایگزین انصراف از تحصیل کنند، در تغییر رشته شرایطی مورد بررسی قرار می گیرد به عنوان مثال معدل داوطلب، تأیید مدیر گروه، گذراندن دو ترم تحصیلی و...
شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه
تا به این جا با قوانین کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه آشنا شدید اما مسئله ای که از شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه محسوب می شود نظام وظیفه و نداشتن منع تحصیلی برای داوطلبان آقا است، به زمان و مدت باقیمانده معافیت تحصیلی توجه کنید و اقدامات لازم را انجام دهید.
در صورت انصراف و تحصیل مجدد شرط تطبیق واحد انجام پذیر است در صورتی که معدل داوطلب بیش از 12 باشد و تأییدیه گروه آموزش رشته دوم برای تآییدیه نمرات و واحدهای درسی وجود داشته باشد در هنگام تطبیق واحد توجه کنید سطح علمی و تراز دانشگاه ها مورد توجه قرار می گیرد.
پیشنهاد می کنیم بعد از کنکور مجدد روزانه مقاله تحصیل مجدد پزشکی را مطالعه کنید.
سؤالات خود را در زمینه کنکور مجدد روزانه با مشاوران آیدانیتو در میان بگذارید.
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "کنکور مجدد روزانه" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید