مصاحبه دکتری شریف

دانشگاه صنعتی شریف به عنوان یکی از برترین دانشگاه های ایران اقدام به جذب و پذیرش دانشجو در مقطع دکتری و در رشته هایی همچون مهندسی شیمی، مهندسی عمران، نانوفناوری، مهندسی کامپیوتر، فیزیک، شیمی، مدیریت و مهندسی هوافضا به وسیله برگزاری آزمون و مصاحبه می کند. از این رو بحث مقاله حاضر را به موضوع مصاحبه دکتری شریف اختصاص داده ایم. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعات ضروری را در ارتباط با مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی شریف به دست آورید.

از داوطلبان کنکور دکتری و نگران شرکت در مصاحبه دکتری شریف هستید؟ برای آگاهی از نحوه و شرایط شرکت در مصاحبه با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه شریف

بر طبق اعلام مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف دو تاریخ متفاوت برای برگزاری مصاحبه دانشکده ها و گروه های مدیریت و اقتصاد، فنی و مهندسی و فیزیک و علوم ریاضی و همین طور پژوهشکده علوم و فناوری نانو این دانشگاه در نظر گرفته شده است. برای اطلاع از تاریخ دقیق برگزاری مصاحبه های دکتری دانشگاه شریف با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

مدارک مصاحبه دکتری دانشگاه شریف

کلیه داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه دکتری شریف تا پیش از حضور در این مصاحبه ملزم به تهیه مدارکی چند و آپلود آن ها در قالب فایل PDF و یا JPG در سامانه ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه صنعتی شریف هستند. در زیر شماری از این مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام و شرکت فرد در مصاحبه دکتری شریف را خدمت شما عزیزان بر می شماریم. برای کسب اطلاع از لیست کامل و دقیق مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی شریف، با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

  • ارائه کپی از کارت معافیت دائم و یا پایان خدمت داوطلبان ذکور شرکت کننده در مصاحبه دکتری دانشگاه شریف
  • آپلود تصویر گواهی موقت یا دانشنامه مقطع کارشناسی که معدل آن نیز درج شده باشد.
  • آپلود ریز نمرات دوره کارشناسی فرد شرکت کننده در مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی شریف
  • مقاله های به چاپ رسیده داوطلب شرکت کننده در مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی شریف

نحوه ثبت نام الکترونیکی مصاحبه دکتری شریف

هر داوطلب پس از آماده سازی تمامی مدارک و مستندات باید وارد سامانه دانشگاه صنعتی شریف شوند و مدارک خواسته شده را در بخش های تعبیه شده بارگزاری نمایند. به عنوان مثال فیلدی تحت عنوان افتخارات علمی پژوهشی در سایت دیده می شود که هر داوطلب باید با کلیک بر روی گزینه اضافه کردن در این بخش کلیه اطلاعات مرتبط با افتخارات علمی پژوهشی خود را درج کنند. نمونه دیگر فیلد سوابق کاری است که هر متقاضی شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی شریف ملزم به درج اطلاعات مربوط به سوابق کاری خود در این بخش هستند. آخرین فیلدی  که در این بخش به آن اشاره می کنیم فیلد مقاله ها است که هر داوطلب با کلیک بر روی گزینه اضافه کردن می تواند سوابق کاری خود را در این قسمت بارگزاری نماید. برای کسب اطلاعات دقیق تر در رابطه با نحوه ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه شریف با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.
در این مقاله به تحلیل و بررسی مصاحبه دکتری شریف پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله نحوه مصاحبه دکتری 98 بزنید.
اگر سوالی در زمینه مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی شریف ذهن تان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.