مشاوره رایگان

بسیاری از ما در دنیای امروز به ارزش و اهمیت استفاده از خدمات مشاوره ای پی برده ایم. در گذشته انسان ها تصور می کردند که مراجعه به دکتر و متخصص فقط در مواجهه با بیماری های جسمی معنی پیدا می کند اما امروزه می دانیم که بیماری های روانی می توانند چقدر آسیب زا باشند و حتی زندگی ما را دچار فروپاشی کنند.

در گذشته افراد برای حل بحران های مختلف زندگی از اعضای فامیل و دوست و آشنا کمک می گرفتند. اما امروز می دانیم که مشورت با یک فرد متخصص چقدر مفید تر و راهگشاتر است. در عصر حاضر خوشبختانه دیگر کمتر کسی مراجعه کنندگان به روانشناس ها، روانپزشک ها و مشاوران را تمسخر می کند.

در جامعه ما و سایر جوامع، افرادی در دانشگاه و در رشته مشاوره تحصیل می کنند و بعد از فارغ التحصیلی با توجه به گرایش تحصیلی و تجربه کاری شان به مراجعان و مخاطبانشان مشاوره روانشناسی، تحصیلی، شغلی، توانبخشی و… می دهند.

امروزه علاوه بر مشاوره های حضوری، مشاوره های غیرحضوری، مثل مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین هم با استقبال زیادی مواجه می شوند. انواعی از مشاوره رایگان ، در شرایط خاصی ارائه و در اختیار مخاطبان قرار می گیرند.

شاید برای بسیاری از ما این سؤال پیش بیاید که مشاوره رایگان و مشاور رایگان به چه معنی است و چه شرایطی دارد.
آیا میدانید که با نصب اپلیکیشن و تماس با مشاوران آیدانیتو می توانید از 5 دقیقه مشاوره رایگان در زمینه های مختلف تحصیلی، خانواده، نظام وظیفه، مهاجرت و … استفاده کنید؟

مشاوره رایگان چیست؟

مشاوره رایگان می تواند در زمینه های مختلف خانواده، تحصیلی، حقوقی، نظام وظیفه، مهاجرت و… باشد. در مشاوره رایگان معمولاً فرد به صورت تلفنی یا آنلاین با یک مشاور رایگان ارتباط برقرار می کند و می تواند بدون پرداخت هزینه به راهکارهایی برای حل مشکلش دست پیدا کند.

مشاوره رایگان در آیدانیتو

آیدانیتو یک فضای هوشمند مشاوره و آموزش است. مشاوران متخصص و با تجربه آیدانیتو به صورت تلفنی و در زمینه های مختلف خانواده، تحصیلی، نظام وظیفه، مهاجرت و … به مخاطبان مشاوره می دهند. مشاوره رایگان در شرایطی، در آیدانیتو هم ارائه می شود.

برای تماس با یک مشاور رایگان کافی است که با شماره 42258-021 و با استفاده از تلفن همراه تماس بگیرید. وقتی تماس برقرار شود، می توانید به مدت 5 دقیقه با یکی از مشاوران آیدانیتو صحبت کنید.

این 5 دقیقه کاملاً رایگان است و بایت آن هیچ هزینه ای از مخاطب دریافت نمی شود. بعد از 5 دقیقه پیامکی برای شما ارسال می شود و با استفاده از آن می توانید وارد سایت آیدانیتو شوید، اعتبارتان را تمدید کنید و به مشاوره تلفنی ادامه دهید.

برای مشاوره در زمینه آموزش و تحصیلات، روانشناسی و مشکلات خانوادگی، راه اندازی کسب و کار، مهاجرت، قوانین نظام وظیفه ، مشکلات حقوقی و ... با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

خدمات مشاوره رایگان در آیدانیتو

مشاوره تلفنی در آیدانیتو، در حوزه های مختلفی ارائه می شود. حوزه هایی مثل:

مشاوره خانواده

متأسفانه بعضی خانواده ها سرشار از تعارض اند و عواملی مثل اعتیاد، طلاق، خشونت، کمبود صمیمیت و… به همه اعضا آسیب جدی وارد می کنند. در چنین شرایطی اگر اعضای خانواده آگاه باشند با کمک متخصصانی مثل یک روانشناس یا مشاوری که در حوزه خانواده و مسائل آن تجربه داشته باشد، آسیب های وارده را درمان می کنند. در غیر این صورت مشکلات در طولانی مدت عمیق تر و شدیدتر می شوند.

مشاوره خانواده یکی از شاخه های تخصصی علم مشاوره است و همان طور که از نامش مشخص است بر خانواده و تعاملات اعضای آن تمرکز دارد. و در این زمینه دکتر مشاوره خانواده کمک شایانی میکند.

کسانی که در رشته مشاوره خانواده تحصیل می کنند، در صورتی که در این رشته فارغ التحصیل شوند و تجربه و تخصص کافی داشته باشند، می توانند با ارائه خدمات مشاوره ای به حل تعارضات داخل یک خانواده کمک کنند.

مشاوره تحصیلی

تحصیل و انتخاب های تحصیلی در زندگی ما نقش مهمی دارند. ما به نوعی با انتخاب های تحصیلی مسیر آینده مان را مشخص می کنیم.

مشاوره تحصیلی به افراد مختلف کمک می کند تا در انتخاب رشته تحصیلی، استفاده از منابع مطالعه ای، اطلاع از زمان آزمون های مختلف و روش های مطالعه آگاه تر شوند و تصمیم های بهتر و هوشمندانه تری بگیرند.

مشاوره نظام وظیفه

اگر به سن هجده سال رسیده باشید و پشت لبانتان سبز شده باشد، باید کم کم به فکر معرفی خود به سازمان نظام وظیفه باشید. اما آیا از قوانین مرتبط با معافیت و کسری خدمت سربازی مطلع هستید؟ آیا می دانید که چه زمانی می توانید خدمت سربازی خود را بخرید؟ آیا می دانید تعداد بسیاری از افراد از قوانین معافیت اطلاعی ندارند؟ به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه قوانین مرتبط با نظام وظیفه و خدمت سربازی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مشاوره مهاجرت

مهاجرت از مباحث داغ همیشگی است چرا که بیشتر افراد معتقدند برای رسیدن به آرمان هایشان لازم است که شرایط جدیدی را تجربه کنند و رویاهایشان را با دست خودشان بسازند. اما شاید آنچه تصور ما بر آن است، بهترین انتخاب نباشد چرا که دنیای واقعیات با دنیای تصورات بسیار متفاوت است و به نظر منطقی نیست که تصمیم های مهم را بر پایه ای غیر از واقعیت بنا کنیم. به همین منظور پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی برای مهاجرت، حتما اطلاعات لازم را در زمینه مباحث قانونی مهاجرت، شرایط زندگی، شرایط تحصیلی، اخذ بورسیه، هزینه های زندگی، شرایط شغلی، مکان زندگی، مالیات، بیمه و … کسب کنید. مشاوران آیدانیتو به شما در این امر کمک خواهند کرد.

در ادامه مطالعه مقاله مشاوره آنلاین رایگان را به شما پیشنهاد می کنیم.