آیدانیتو > مشاوره خانواده در دماوند
خانواده

مشاوره خانواده در دماوند

 

 

 

 

 

مشاوره خانواده در دماوند

وقتی ازدواج می کنیم، تشکیل خانواده می دهیم. وقتی طلاق می گیریم در یک خانواده اختلال ایجاد می کنیم. اکثر ما انسان ها در خانواده به دنیا می آییم و در یک محیط خانوادگی رشد و پرورش پیدا می کنیم، شخصیت ما در خانواده شکل می گیرد و در نهایت همه به دنبال آرامش در خانواده هستیم.
خانواده مهم ترین نهاد در هر جامعه ای است. هر چقدر خانواده ها سالم تر باشند، جامعه سالم تر خواهد بود. خوشبختانه در دنیای امروز اهمیت سلامت روانی خانواده بیشتر از همیشه درک شده است و به همین دلیل شهروندان جوامع مختلف هر روز بیشتر از قبل از خدمات مشاوره خانواده استقبال می کنند.
چنانچه به دنبال خدمات مشاوره خانواده در دماوند هستید، مطالعه این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم.

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی طرفداران زیادی دارد و استقبال از آن روز به روز بیشتر می شود. شاید برای بسیاری از ما این سؤال پیش بیاید که با وجود انواع و اقسام مراکز مشاوره حضوری، چطور عده زیادی از  مشاوره های غیرحضوری مثل مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین استقبال می کنند. در پاسخ به این سؤال می توان به مزایای فراوان مشاوره تلفنی اشاره کرد. مزایایی مثل:

  • کم هزینه تر و مقرون به صرفه تر بودن، نسبت به مشاوره های حضوری
  • صرف وقت کمتر و مناسب بودن برای افرادی که مشغله های فراوانی دارند
  • پاسخگو بودن در مواقع بحرانی که دسترسی به مراکز مشاوره حضوری ممکن نیست
  • عدم افشای اطلاعات و هویت شخصی
  • مناسب بودن برای افراد خجالتی و کسانی که تمایلی به گفت و گوهای رو در رو ندارند.

مرکز مشاوره تلفنی آیدانیتو

آیدانیتو یک مرکز مشاوره و آموزش هوشمند است. مشاوران متخصص و با تجربه آیدانیتو این توانایی را دارند که با  توجه به رشته تحصیلی و تجربیات کاری شان در زمینه های مختلف خانواده، اختلالات روانی، ازدواج، طلاق، خیانت، مسائل جنسی، مشکلات عاطفی و رابطه ای، موضوعات تحصیلی، شغلی، مهاجرت، کسب و کار، نظام وظیفه و…. به مخاطبان مشاوره تلفنی بدهند.

خدمات مشاوره خانواده تلفنی در آیدانیتو

مهم ترین خدمات مشاوره خانواده تلفنی در آیدانیتو شامل موارد زیر است:

ازدواج و زندگی مشترک

وقتی یک ازدواج موفقیت آمیز باشد، همسران از رابطه جنسی و عاطفی با همدیگر لذت ببرند و محیط خانه و خانواده شاد و صمیمی باشد، اعضای خانواده از سلامت روانی برخوردار هستند. به همین دلیل افزایش آگاهی قبل از ازدواج، عامل بسیار مهمی در موفقیت زندگی مشترک است.
مشاوره قبل از ازدواج به شما کمک می کند تا در مورد معیارهای انتخاب همسر، شرایط ازدواج، شناخت خودتان و طرف مقابل، مهارت های ارتباطی و… اطلاعات کسب کنید.

اعتیاد

آیا از اعتیاد رنج می برید؟ آیا اعتیاد یکی از اعضای خانواده، منجر به از هم گسیختگی خانه و خانواده شما شده است؟ در این شرایط بحرانی بهترین کار این است که برای آگاهی از نشانه های اعتیاد، علل اعتیاد، روش های ترک اعتیاد و… از یک مشاور کمک بگیرید.

 

 

 

 

طلاق

طلاق یک تجربه تلخ و آسیبی اجتماعی است اما گاهی اوقات می توان با راهکارهایی از آن پیشگیری کرد و در مواقعی که طلاق اجتناب ناپذیر است، به سلامت از آن عبور کرد.
برای آگاهی از علل، عواقب، روش های پیشگیری و مسائل روانشناختی مرتبط با طلاق، می توانید با مشاوران با تجربه آیدانیتو تماس بگیرید.

مسائل جنسی

مسائل جنسی اگر مهم ترین مؤلفه در ازدواج نباشد، یکی از مهم ترین مؤلفه ها است کیفیت مسائل جنسی همسران بر رابطه عاطفی شان هم تأثیر می گذارد. هر چقدر صمیمیت جنسی بیشتر باشد، رابطه احساسی هم موفق تر است.
مشاوره جنسی در آیدانیتو به شما کمک می کند تا در مورد روش های درمان اختلالات جنسی، سلامت جنسی، روش های افزایش کیفیت رابطه جنسی، بهداشت جنسی، بیماری های مقاربتی، آموزش جنسی به کودکان، درمان انحرافات جنسی و… آگاه شوید.

خیانت

یکی از مهم ترین مسائل مشاوره خانواده در دماوند ، مسئله خیانت است. هر روزه شهروندان بسیاری برای آگاهی از راهکارهای مقابله با خیانت، با مراکز مشاوره تلفنی تماس می گیرند.
متأسفانه  تغییراتی در سبک زندگی رواج این معضل خانوادگی را از همیشه بیشتر کرده است. اگر شما هم یکی از زنان و مردانی هستید که حدس می زنید همسرتان به شما خیانت می کند یا از بی وفایی او مطمئن شده اید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

فرزند پروری

اکثر آدم ها می توانند بچه دار شوند اما فرزند پروری کار هر کسی نیست. والدین برای رشد و پرورش فرزندانشان نیازمند آگاهی، تمرین و صبر هستند. شخصیت ما در بزرگسالی کاملاً ریشه در دوران کودکی و تربیت مان دارد. اگر به فکر آینده فرزندتان هستید و رشد و پرورش او برایتان مهم است، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

کودکان و نوجوانان

اختلالات و بحران های روانی فقط مخصوص بزرگسالان نیستند و کودکان و نوجوانان هم ممکن است از افسردگی، اضطراب، بیش فعالی، شیزوفرنی، اختلال دو قطبی، اختلالات رفتاری و…. رنج بکشند.
مشکلاتی مثل مشکلات تحصیلی و بحران های ناشی از دوران بلوغ هم بر زندگی کودکان و نوجوانان تأثیر می گذارند و والدین و معلم ها را نگران می کنند.
چنانچه مشکل فرزندتان شما را نگران کرده یا معلمی هستید که به سلامت روانی دانش آموزانتان اهمیت می دهید، می توانید در تماس با مشاوران آیدانیتو در بهترین روش های تعامل با کودکان و نوجوانان مطلع شوید.

سالمندان

سالمندان قشر بسیار ارزشمندی در جوامع مختلف هستند اما متأسفانه در کشور ما آن طور که باید قدر آن ها دانسته نمی شود.
چنانچه با پدر و مادر پیرتان زندگی می کنید یا از پدر بزرگ یا مادربزرگتان مراقبت می کنید، برای اطلاعات بیشتر در زمینه درمان اختلالات سالمندان، بهترین روش های مراقبت از سالمندان، اوقات فراغت سالمندان، جلوگیری از تنهایی و افسردگی سالمندان و…. می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
در این مقاله به موضوع مشاوره خانواده در دماوند پرداختیم. در ادامه مطالعه مقاله روانشناسی خانواده را به شما پیشنهاد می کنیم.
چنانچه از یک مشکل فردی یا خانوادگی رنج می برید و یک عامل بیرونی یا درونی سلامت خانواده تان را به خطر انداخته، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید. و شماره مشاوره خانواده خود را دریافت کنید.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *