مشاوره تهران

با گذشت زمان، پیشرفت جوامع مختلف و ارتقای فرهنگ عمومی، استفاده از خدمات روانشناختی و مشاوره ای بیشتر از همیشه جا افتاده است. در دنیای امروز اصلاً عجیب نیست که قبل از تصمیمات مهمی مثل ازدواج، طلاق، فرزندآوری، انتخاب رشته تحصیلی، انتخاب شغل، مهاجرت، راه اندازی کسب و کار و… با یک فرد متخصص و با تجربه مشورت کنیم.
خوشبختانه این موضوع در کشور ما هم جا افتاده است و شهرهای مختلف ایران پر از کلینیک ها و مراکز مشاوره هستند.
به عنوان مثال تهران، به عنوان پایتخت و شهری پر جمعیت یکی از شهرهایی است که ساکنانش استقبال فوق العاده ای از انواع مشاوره های حضوری و غیرحضوری می کنند و اگر در جست و جوی یک مرکز مشاوره تهران باشید، با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد.

مرکز مشاوره تهران

انواع مختلف مرکز مشاوره در تهران گویای جا افتادن فرهنگ استفاده از خدمات روانشناختی و مشاوره ای در این شهر است. مشاوره تلفنی هم یکی از انواع مهم مشاوره است و با استقبال بی سابقه شهروندان تهرانی مواجه شده است.
این استقبال بی دلیل نیست. زندگی های روزمره در شهرهای بزرگ سرشار از مسئولیت و مشغله اند و بسیاری از شهروندان فرصت مراجعه به مراکز مشاوره حضوری را ندارند.
مقرون به صرفه تر بودن مشاوره های تلفنی، کارآمدی آن ها در مواقع بحرانی که فرصتی برای مراجعه به یک مشاور حضوری وجود ندارد و عدم افشای هویت و اطلاعات شخصی هم دلایل مهم و اثرگذار دیگری برای استقبال از مشاوره تلفنی اند. و شماره مشاور خانواده خود را دریافت کنید.

مراکز مشاوره در تهران

مرکز مشاوره تهران انواع مختلفی دارد. مراکز مشاوره خانواده در تهران، بر مسائلی مثل ازدواج، طلاق، خیانت ترک اعتیاد اعضای خانواده، فرزندآوری، فرزند پروری، مشکلات زناشویی، مشکلات عاطفی و رابطه ای، اختلالات کودکان، مسائل نوجوانان در دوران بلوغ، مشکلات جوانان، دغدغه های سالمندان و….. تأکید دارند.

یک مرکز مشاوره آنلاین ازدواج در تهران به صورت تخصصی به مسئله ازدواج و زندگی مشترک می پردازد و به زوج ها کمک می کند تا با آگاهی و شناخت بیشتری زیر یک سقف بروند. مراکز مشاوره تحصیلی هم فضایی را فراهم می کنند تا افراد بتوانند با علم و آگاهی بیشتری در دانشگاه رشته تحصیلی شان را انتخاب کنند، شیوه های صحیح مطالعه را یاد بگیرند، با منابع معتبر درسی آشنا بشوند.

بعضی مراکز مشاوره در تهران هم مثل آیدانیتو در همه زمینه های خانواده، تحصیلی، مهاجرت، حقوقی، کسب و کار، شغلی، نظام وظیفه و…. به مخاطبان مشاوره می دهند.

 

مرکز مشاوره تلفنی آیدانیتو

آیدانیتو یک مرکزمشاوره و آموزش هوشمند است. مشاوران متخصص و با تجربه آیدانیتو در این فضا، خدمات مشاوره ای را از طریق تلفن ارائه می دهند.

انواع خدمات مشاوره تهران در آیدانیتو شامل موارد زیر است:

مشاوره خانواده

همان طور که می دانیم خانواده مهم ترین نهاد یک جامعه است و سلامت آن تضمین کننده سلامت اعضای جامعه است. هر کدام از ما ممکن است در محیط خانواده با مشکلاتی مواجه شویم. معضلاتی مثل مشکلات جنسی و زناشویی ، طلاق، اعتیاد یکی از اعضای خانواده، اختلالات روانی اعضای خانواده، مشکلات کودکان و نوجوانان، بحران های افراد سالمند خانواده و….

اگر به دنبال مشاوره تهران هستید، مشاوره تلفنی خانواده در آیدانیتو، به شما کمک می کند تا مشکلات کوچک بزرگ نشوند و خانواده به علت عدم آگاهی از راهکارهای حل چالش ها از هم نپاشد.

در زندگی خانوادگی بامشکلی جدی رو به رو و به دنبال حل آن هستید ؟ نگران فروپاشی بنیان خانواده اید؟ حتما با مشاوران خانواده آیدانیتو تماس بگیرد.

مشاوره تحصیلی

با پیشرفته شدن جوامع، به مرور، تمایل به ادامه تحصیل بیشتر شد و در نتیجه رقابت برای مالکیت یافتن صندلی های دانشگاه ها افزایش یافت. به همین دلیل به نظر می رسد که حضور یک مشاور تحصیلی دقیقا همان موقع که به آن نیاز دارید، از نان شب هم واجب تر باشد!
مشاوران تحصیلی آیدانیتو می توانند جامع ترین اطلاعات را در زمینه های مختلف تحصیلی مانند برنامه ریزی درسی، معرفی بهترین منابع درسی، زمان و شرایط شرکت در آزمون های آزمایشی و کنکور، انتخاب رشته، تخمین رتبه، تحصیل بدون کنکور و…را در اختیار شما قرار دهند.

مشاوره نظام وظیفه

اگر به سن هجده سال رسیده باشید و پشت لبانتان سبز شده باشد، باید کم کم به فکر معرفی خود به سازمان نظام وظیفه باشید. اما آیا از قوانین مرتبط با معافیت و کسری خدمت سربازی مطلع هستید؟ آیا می دانید که چه زمانی می توانید خدمت سربازی خود را بخرید؟ آیا می دانید تعداد بسیاری از افراد از قوانین معافیت اطلاعی ندارند؟ به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه قوانین مرتبط با نظام وظیفه و خدمت سربازی  با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مشاوره مهاجرت

مهاجرت از مباحث داغ همیشگی است چرا که بیشتر افراد معتقدند برای رسیدن به آرمان هایشان لازم است که شرایط جدیدی را تجربه کنند و رویاهایشان را با دست خودشان بسازند. اما شاید آنچه تصور ما بر آن است، بهترین انتخاب نباشد چرا که دنیای واقعیات با دنیای تصورات بسیار متفاوت است و به نظر منطقی نیست که تصمیم های مهم را بر پایه ای غیر از واقعیت بنا کنیم.

به همین منظور پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی برای مهاجرت، حتما اطلاعات لازم را در زمینه مباحث قانونی مهاجرت، شرایط زندگی، شرایط تحصیلی، اخذ بورسیه، هزینه های زندگی، شرایط شغلی، مکان زندگی، مالیات، بیمه و … کسب کنید. مشاوران آیدانیتو به شما در این امر کمک خواهند کرد.

برای آگاهی از بهترین کشور برای مهاجرت، شرایط و میزان هزینه های آن و هر آنچه باید قبل از هر اقدامی برای مهاجرت بدانید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

شما از هر نقطه در ایران می توانید با آیدانیتو تماس بگیرید.

در این مقاله به موضوع مشاوره در تهران پرداختیم. در ادامه مطالعه مقاله مشاوره تلفنی 24 ساعته را به شما پیشنهاد می کنیم.

یک موضوع فردی یا خانوادگی ذهنتان را مشغول کرده؟ آیا برای انتخاب رشته تحصیلی مورد نظرتان مردد هستید؟ برای راه اندازی یک کسب و کار نیازمند اطلاعات اید؟ قصد مهاجرت دارید؟ از قوانین سربازی بی خبرید؟

 با مشاوران حرفه ای و با تجربه آیدانیتو تماس بگیرید.