مشاوره آنلاین رایگان

در دنیای امروز، نیاز به روانشناسی خانواده و مشاوره هر روز بیشتر از دیروز می شود. چون انسان های مدرن به این باور رسیده اند که فقط بیماری های جسمی سلامتشان را به خطر نمی اندازند و اختلالات روانی یا بحران هایی که در زندگی فردی و اجتماعی با آن ها دست و پنجه نرم می کنیم در صورت درمان و حل و فصل نشدن در دراز مدت بسیار خطرناک و آسیب زا می شوند. روانشناسان و مشاوران کسانی هستند که به واسطه رشته تحصیلی و تجربیات کاری شان برای حل بحران های روانی به آدم ها کمک می کنند. استقبال از خدمات مشاوره ای و علی الخصوص مشاوره های غیرحضوری هر روز بیشتر از دیروز می شود.

مشاوره آنلاین و تلفنی

مشاوره آنلاین رایگان و مشاوره تلفنی انواع پرمخاطبی از مشاوره های غیرحضوری هستند. پیشرفت روز افزون تکنولوژی شرایطی را فراهم کرده است تا مجبور نباشیم حتماً به یک مرکز روانشناسی و مشاوره حضوری مراجعه کنیم. کافی است تلفن را برداریم و با یک مرکز مشاوره معتبر تماس بگیریم یا در فضای مجازی و به صورت آنلاین با یک روانشناس یا مشاور گفت و گو داشته باشیم. البته تمامی مراکز به صورت رایگان مشاوره نمی دهند و موسسات غیرانتفاعی و غیر دولتی مثل آیدانیتو که از طریق مشاوره تلفنی محتوا ارائه می دهند، به ازای هر دقیقه تماس، هزینه مشاور و مکالمه را بر روی قبض تلفن لحاظ می نمایند.

برای مشاوره در زمینه آموزش و تحصیلات، روانشناسی و مشکلات خانوادگی، مهاجرت، قوانین نظام وظیفه ، مشکلات حقوقی و ... با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

 

ممکن است بعضی تصور کنند که مشاوره های غیر حضوری به اندازه مشاوره های حضوری مفید نیستند. اما این تصور کاملاً اشتباه است. بسیاری از ما در زندگی های پر مشغله امروز برای مراجعه به یک مرکز یا کلینیک روانشناختی فرصت نداریم اما می توانیم تلفن را برداریم و با یک مشاور تماس بگیریم. مشاوره تلفنی بسیار کم هزینه تر و مقرون به صرفه تر است و در مواقع بحرانی می تواند مثل آبی بر آتش باشد. تصور کنید که به شکلی ناگهانی متوجه خیانت یا اعتیاد همسرتان شده اید. شما نمی توانید فوراً از یک روانشناس وقت بگیرید. اما می توانید تلفن را بردارید و با یک مشاور خانواده تماس بگیرید.

چت مشاوره آنلاین رایگان

در مشاوره آنلاین مخاطبان می توانند در فضای مجازی با مشاوران وارد گفت و گو شوند و به عبارتی با آن ها چت کنند. از آنجایی که همیشه خدمات رایگان در هر حوزه ای با  استقبال بسیار زیاد مردم مواجه می شود، مراکز مشاوره ای هم با روش های مختلف تلاش می کنند به افراد مشاوره رایگان بدهند. مشاوره آنلاین رایگان و چت مشاوره آنلاین رایگان هم از شایع ترین انواع مشاوره های رایگان است که شرایط خاص خودش را دارد. البته آیدانیتو این امکان را ندارد.

مشاوره تلفنی رایگان در آیدانیتو

آیدانیتو یک فضای هوشمند مشاوره و آموزش است. مشاوران حرفه ای و با تجربه آیدانیتو، با توجه به رشته تحصیلی و پیشینه کاری شان به مخاطبان در حوزه های مختلف خانواده، تحصیلی، شغلی، حقوقی، مهاجرت، کسب و کار و غیره مشاوره می دهند. مشاوره تلفنی رایگان در آیدانیتو شرایطی دارد. برای تماس با یک مشاور تلفنی رایگان کافی است تلفن همراه را بردارید و با شماره 42258-021 تماس بگیرید. وقتی تماس شما برقرار شود، می توانید به مدت پنج دقیقه با یکی از مشاوران آیدانیتو صحبت کنید. این پنج دقیقه کاملاً رایگان است و بابت مشاوره ای که می گیرید هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی شود. بعد از این پنج دقیقه مشاوره تلفنی رایگان ، پیامی برای شما ارسال می شود که به واسطه آن پیامک لینکی در اختیارتان قرار می گیرد. با این لینک وارد سایت آیدانیتو می شوید و می توانید اعتبارتان را تمدید کنید و به مشاوره تلفنی ادامه بدهید. برای مثال یکی از موضوعات گرفتن مشاوره خانواده تلفنی هست.

چرا مشاوره تلفنی؟

شاید این سؤال برای شما هم پیش آمده باشد که دلیل استقبال روز افزون افراد مختلف از مشاوره های غیر حضوری مثل مشاوره تلفنی چیست. در پاسخ به این سؤال می توان گفت که در دنیای امروز، مشاوره تلفنی مزایای فراوانی دارد. مزایایی مثل:

  • کم هزینه تر و مقرون به صرفه تر بودن نسبت به مشاوره های حضوری
  • پاسخگو بودن در مواقع بحرانی که دسترسی به مراکز مشاوره حضوری امکان پذیر نیست
  • صرف زمان کم تر نسبت به مشاوره های حضوری
  • عدم افشای هویت و اطلاعات شخصی

در این مقاله به موضوع انواع مشاوره آنلاین شامل چت مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی پرداختیم. در ادامه مطالعه مقاله مشاوره خانواده چیست را به شما پیشنهاد می کنیم.

آیا یک موضوع فردی یا خانوادگی ذهنتان را مشغول کرده؟ آیا برای انتخاب رشته تحصیلی مورد نظرتان مردد هستید؟ برای راه اندازی یک کسب و کار نیازمند اطلاعات اید؟ قصد مهاجرت دارید؟ از قوانین سربازی بی خبرید؟ با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.