مرکز مشاوره

هیچ انسانی در دنیا صاحب یک زندگی خالی از مشکل، بحران و تعارض نیست و هر انسانی، هر چقدر قوی و مستقل، برای افزایش کیفیت زندگی فردی و اجتماعی و حل مشکلاتش به کمک نیاز دارد. بدون شک اگر این کمک از جانب یک فرد متخصص و با تجربه باشد که مشاور خانواده نامیده میشود باشد، نتایج بهتر و کارآمدتری به همراه خواهد داشت.

در گذشته آدم ها تصور می کردند که گفت و گو با یکی از اعضای خانواده و فامیل یا یک دوست برای حل بحران ها کافی است. اما امروز می دانیم که یک متخصص دانش و تجربه بیشتری در این زمینه دارد و ما را به بیراهه نمی برد. به همین دلیل استقبال شهروندان اکثر جوامع از خدمات مشاوره ای و روانشناختی روز به روز بیشتر می شود.

مرکز مشاوره ، مرکزی است که تعدادی مشاور و روانشناس حرفه ای در آن مشغول به کارند و به مراجعان و مخاطبان مشاوره می دهند. یک مرکز مشاور می تواند خدماتش را به صورت حضوری یا غیرحضوری در اختیار دیگران قرار دهند.

مرکز مشاوره تلفنی

مرکز مشاوره تلفنی یکی از انواع مراکز مشاوره غیرحضوری است و استقبال از آن به دلایل متعددی هر روز بیشتر از قبل می شود.

ما انسان ها در دنیای امروز زندگی های پر مشغله ای داریم و ممکن است در میان مسئولیت های ریز و درشتمان فرصتی برای مراجعه به یک مرکز مشاوره حضوری نباشد. اما کافی است که گوشی تلفن را برداریم، با یک مرکز مشاوره تلفنی معتبر تماس بگیریم و پاسخ سؤال هایمان را بگیریم.

مشاوره تلفنی کم هزینه تر و مقرون به صرفه تر از مشاوره حضوری و در مواقع بحرانی بسیار راهگشا است. تصور کنید که در لحظه با یک بحران جدی در زندگی تان مواجه شده اید. به عنوان مثال فهمیده اید که همسرتان در حال خیانت به شماست آیا در چنین موقعیت ناگواری نیاز به صحبت و مشورت با کسی ندارید؟ به ندرت ممکن است که کسی بتواند در همان لحظه ای که نیاز به مشاوره دارد، از یک مرکز مشاوره و روانشناختی حضوری وقت بگیرد. اما هر کسی می تواند به واسطه فقط یک تماس تلفنی در ارتباط با یک روانشناس یا مشاور قرار بگیرد.

مرکز مشاوره تلفنی در دسترس همه، حتی کسانی که در دورترین شهرها و روستاها زندگی می کنند قرار دارد.

مرکز مشاوره روانشناسی

با پیشرفت روز افزون علوم تجربی و انسانی، ما خوشبختانه به این درک رسیده ایم که بیماری ها و اختلالات فقط جسمی نیستند و بیماری ها و مشکلات روانی اگر جدی تر از مشکلات جسمی نباشند، بی اهمیت تر نیستند.

مرکز مشاوره روانشناسی نوعی  مرکز مشاوره است که به راهکارهای درمان اختلالاتی مثل افسردگی، اضطراب، دو قطبی، اسکیزوفرنی، اختلالات شخصیت و…. می پردازد.

از افسردگی رنج می برید، مضطرب هستید، درگیری ها و دغدغه ها و ناکارآمدی های ذهنی بر سلامت جسمی تان تأثیر منفی گذاشته؟ یکی از اعضای خانواده تان با یک مشکل روانی دست و پنجه نرم می کند؟ با مشاوران آیدانتیو تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه آموزش و تحصیلات، روانشناسی و مشکلات خانوادگی، راه اندازی کسب و کار، مهاجرت، قوانین نظام وظیفه ، مشکلات حقوقی و ... با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی آیدانیتو

آیدانیتو یک مرکز مشاوره و آموزش هوشمند است. خدمات مشاوره ای و روانشناختی در این مرکز به شکل تلفنی ارائه می شوند. مشاور خانواده رایگان آیدانیتو، با توجه به گرایش تحصیلی و تجربیات کاری، می توانند در زمینه خانواده تحصیلی، شغلی، حقوقی، مهاجرت، نظام وظیفه و…. به مخاطبان مشاوره بدهند. در ادامه به خدمات مختلف مشاوره ای در مرکز مشاوره آیدانیتو می پردازیم.

مشاوره خانواده

خانواده مهم ترین و تأثیر گذارترین نهاد در هر جامعه است و خانواده های سالم جوامع سالم را می سازند. چنانچه مشکلات خانوادگی به موقع حل نشوند، می توانند در طولانی مدت تبدیل به تنش های بزرگی شوند. و حتی فروپاشی خانواده را به همراه داشته باشند.

آیا با معضلاتی مثل طلاق، اعتیاد، خیانت، مشکلات جنسی و زناشویی، مسائل عاطفی و… دست و پنجه نرم می کنید؟ در فرزند پروری درمانده شده اید و کودک یا نوجوانتان از مشکل خاصی رنج می برد؟ مشکلات روانی سلامتی یک اعضای خانواده تان را به خطر انداخته؟ با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی این امکان را به مخاطبان می د هد که با آگاهی بیشتری در حوزه تحصیلی تصمیم بگیرند. فعالیت هایی مثل برنامه ریزی درسی، استفاده از بهترین منابع برای قبولی در آزمون ها، انتخاب رشته و… نیازمند اطلاعات کافی هستند و این اطلاعات را می توان از طریق مشاوره تحصیلی به دست آورد.

مشاوران آیدانیتو می توانند در زمینه منابع درسی، زمان، شرایط و نحوه ثبت نام در آزمون ها، روش انتخاب رشته و ملزومات موفقیت تحصیلی شما را آگاه کنند. برای دست یابی به پاسخ هر نوع سؤال تحصیلی، کافی است که با مرکز مشاور آیدانیتو تماس بگیرید.

در ادامه مطالعه مقاله دکتر روانشناس بالینی را به شما پیشنهاد می کنیم.

آیا مشکل خانوادگی، تحصیلی، شغلی و… ذهن شما را مشغول کرده؟ به دنبال راهی برای مهاجرت هستید؟ سؤالی حقوقی یا مسئله ای مربوط به نظام وظیفه ذهنتان را درگیر کرده؟ با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.