زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور غیر انتفاعی نقشه کشی

رشته نقشه کشی از جمله جامع ترین رشته های شاخه فنی و حرفه ای بوده که دانشجویان تحصیلکرده در آن می توانند در جایگاه دستیار مهندسان معمار فعالیت داشته باشند. باید بگوییم که همزمان با ایجاد پیشرفت های قابل توجه و استفاده روز افزون از مصالح ساختمانی مختلف دگرگونی و تغیرات زیادی در صنعت ساختمان سازی ایجاد شده و به جذابیت های خاص رشته نقشه کشی افزده است. در حقیقت، رشته نقشه کشی ترکیبی است از هنر و علم که به وسیله ابزار و وسایل مختلف محیطی زیبا و دلنشین را برای زندگی شما به وجود می آورد. دانشجویان رشته نقشه کشی در طول دوران تحصیل خود با مفاهیمی از جمله آرماتوربندی، قالب بندی، ایستایی ساختمان، نقشه کشی ساختمان و محاسبات فنی آشنایی لازم را پیدا می کنند. دانش آموختگان رشته نقشه کشی امکان استخدام در شغل های مربوط به طراحی ساختمان، استانداری ها، دفاتر مختلف طراحی و فنی و یا به عنوان متخصص اپراتور کامپیوتر را دارند. باید بگوییم که رشته نقشه کشی در دانشگاه های مختلف غیر انتفاعی سرتا سر کشور ارائه شده و طرفداران خاص خودش را در میان دانشجویان دارد.

البته لازم است بدانید که رشته نقشه کشی به نام نقشه برداری در دانشگاه غیر انتفاعی مشهور بوده و دو مقطع کاردانی و کارشناسی را در بر می گیرد. در این مقاله، به بحث در مورد موضوع زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی نقشه کشی می پردازیم. همچنین در کنار بحث زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور غیر انتفاعی نقشه کشی لیست دانشگاه های غیر انتفاعی که پذیرنده رشته نقشه کشی هستند را خدمت شما دوستان محترم معرفی می کنیم.

زمان ثبت نام بدون کنکور غیر انتفاعی نقشه کشی

جهت اطلاع شما دوستان باید بگوییم که بازه زمانی تعیین شده برای ثبت نام بدون کنکور غیر انتفاعی نقشه کشی سال 97 شب گذشته به اتمام رسید. سازمان سنجش فرصتی بین 15 تا 14 مرداد 97 را برای ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور غیر انتفاعی نقشه کشی در نظر گرفته بود.

شرایط ثبت نام بدون کنکور غیر انتفاعی نقشه کشی

برای ثبت نام در دوره بدون کنکور رشته نقشه کشی دانشگاه غیر انتفاعی برخورداری از چند شرط گفته شده در زیر ضروری به نظر می رسد:

1- فرد هیچ مشکلی با نظام جمهوری اسلامی نداشته و مخالف آن نباشد.

2- تمامی افراد شرکت کننده در این دوره باید با ورود ایمان قلبی به دین مبین اسلام و دین های بیشتر شناخته شده از جمله زرتشتی، کلیمی و مسیحی داشته باشند.

  • داوطلبان ذکور نباید منع تحصیلی به خاطر نگذراندن و زمان باقی از خدمت سربازی داشته باشند.

3- عدم داشتن مشکل اخلاقی مانند اعتیاد داشتن به مواد مخدر

4- دارا بودن گواهی نامه پیش دانشگاهی و همین طور دیپلم چهار ساله مختص داوطلبان نظام قدیم.

5- در سلامت کامل جسمانی برای تحصیل در رشته نقشه کشی برخوردار باشند.

تأثیر انواع سهمیه ها در بدون کنکور غیر انتفاعی نقشه کشی

جهت اطلاع شما دوستان باید بگوییم که انواع سهمیه های خانواده شهدا، ایثارگران، رزمندگان و سهمیه مناطق در پذیرش بدون کنکور غیر انتفاعی نقشه کشی اثر زیادی دارند. بنابراین در صورت امکان می توانید از آن ها استفاده کنید.

دانشگاه های بدون کنکور غیر انتفاعی نقشه کشی

با آگاهی از لیست دانشگاه های بدون کنکور غیر انتفاعی نقشه کشی علاوه بر مسئله زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور غیر انتفاعی نقشه کشی امکان گرفتن تصمیمی بهتر و معقول تر برایتان فراهم می شود

استان همدان – مؤسسه غیر انتفاعی عمران و توسعه – همدان استان قم – مؤسسه غیر انتفاعی حکمت – قم
استان مازندران – مؤسسه غیر انتفاعی علوم و فناوری آریان – امیرکلا بابل استان قم – مؤسسه غیر انتفاعی پویش – قم
استان مازندران – مؤسسه غیر انتفاعی طبری – بابل استان فارس – مرسسه غیر انتفاعی پاسارگاد
استان مازندران – مؤسسه غیر انتفاعی صنعتی قائم – قائمشهر استان سمنان – مؤسسه غیرا نتفاعی علاء الدوله سمنانی – گرمسار
استان مازندران – مؤسسه غیر انتفاعی ساریان – ساری استان خراسان رضوی – مرسسه غیر انتفاعی خاوران – مشهد
استان مازندران – مؤسسه غیر انتفاعی پویندگان دانش – چالوس استان خراسان رضوی – دانشگاه غیر انتفاعی خیام – مشهد
استان مازندران – دانشگاه غیر انتفاعی شمال – آمل استان آذربایجان غربی – مؤسسه غیر انتفاعی زرینه – خوی
استان گیلان – مؤسسه غیر انتفاعی جهاد دانشگاهی – رشت استان آذربایجان شرقی – مؤسسه غیر انتفاعی رشدیه – تبریز
استان گلستان – مؤسسه غیر انتفاعی لامعی گرگانی – گرگان استان اصفهان – مؤسسه غیر انتفاعی دانش پژوهشان پیشرو – اصفهان
استان کرمان – مؤسسه غیر انتفاعی مهرآوران – کرمان

 

در این مقاله، بحث جالب زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی نقشه کشی را مطرح کردیم. در صوزت علاقه، امکان مطالعه مقاله زمان و شرایط ثبت نام کارشناسی بدون کنکور پیام نور نقشه کشی برایتان فراهم است.

مشاورین متخصص آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن، جامع ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند . اگر سوالی در زمینه زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی نقشه کشی دارید ، با مشاورین حرفه ای آیدانیتو تماس بگیرید.