رشته های بدون کنکور سراسری و آزاد ۹۸

avatar image نویسنده : زهرا حیدری
stopwatch image ۳۰ فروردین ۹۹ view image ۱۰۱۱۹ blogging image ۱۱۰
رشته های بدون کنکور

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " لیست رشته های بدون کنکور سراسری و انتخاب رشته حرفه ای " می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری 

کسب علم همیشه هم در دین و هم توسط بزرگان به همه پیشنهاد شده و کسب علم و دانش و بالا رفتن تحصیلات دانشگاهی همواره از نیازهای اساسی بشر بوده و هر فرد سالهای زیادی از زندگی خود را صرف یادگیری انواع علوم می کند. از طرف دیگر، نداشتن تحصیلات عالیه مانع از حضور فرد در پست های شغلی مناسب و پیشرفت فراوان وی است. ممکن است شما هم جزو افراد علاقه مند به تحصیل در دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد بدون کنکور و یا دکترا باشید. اما دغدغه های زندگی روزمره شانس قبولی در دانشگاه را از شما گرفته است. بهترین راه در این اوقات شرکت در طرح بدون آزمون دانشگاه سراسری بوده که می تواند شما را بدون استرس ها و نگرانی های کنکور و صرف وقت زیاد برای مطالعه دروس آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها به آرزوهایتان برساند. نکته قابل توجه این که آشنایی با لیست رشته های بدون کنکور سراسری  در این زمان اهمیتی ویژه پیدامیکند. شما دوستان گرامی مسلماً با ارزیابی و تحلیل لیست رشته های بدون کنکور سراسری 98 دست به انتخاب های بهتر و عقلانی تری زده و با آگاهی جلو می روید. در این مطلب لیستی از این رشته های سراسری را به طور جامع برای شما دوستان گرامی بیان می داریم. باشد که مقاله پیش رو اطلاعات لازم را در رابطه با لیست رشته های بدون کنکور سراسری 98 در اختیار شما داوطلبان قرار دهد. لازم به ذکر است که لیست رشته های ذکر شده در این نوشته در کلیه مقاطع تحصیلی بوده و رشته های هر سه گروه اصلی تجربی، انسانی و ریاضی به طور کامل ذکر شده اند. اگر طالب علم هستید، به مشاوره تحصیلی تلفنی مدرسه نیاز خواهید داشت.
بسیاری از رشته های بدون کنکور از چشم داوطلبان پنهان می مانند. برای آگاهی از بهترین رشته های بدون کنکور با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید

دفترچه مخصوص رشته های بدون کنکور

همان طور که در جریان هستید داوطلبان و متقاضیان رشته های با آزمون و همین طور جذب و پذیرش بر طبق سوابق تحصیلی کنکور به صورت همزمان و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام به ثبت نام می کردند. اما از کنکور سراسری سال 98 به بعد ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام دوره های با آزمون به شکل مجزا صورت می پذیرد. از این جهت لیست رشته های براساس سوابق تحصیلی در دفترچه ای انتشار یافت و در بهمن ماه 97 در سایت سازمان سنجش در دسترس داوطلبان قرار گرفت. از جمله مندرجات دفترچه بدون کنکور دانشگاه سراسری می توان به سهمیه ها، شرایط اختصاصی و عمومی داوطلبان، مدارک لازم جهت ثبت نام و مقررات وظیفه عمومی اشاره کرد. بسیار عالی می باشد تا در زمینه هایی مانند مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری هم اطلاعاتی داشته باشید.

لیست رشته های بدون کنکور 98

در این زمینه سازمان آموزش و پرورش کشور و وزارت علوم تعیین کننده شرایط هستند. بر طبق تصمیمات اخذ شده به وسیله سازمان آموزش و پرورش کشور و وزارت علوم دو دفترچه انتخاب رشته بدون آزمون و با آزمون کنکور سراسری سال 98 به صورت مجزا از یکدیگر و در زمان های مختلفی انتشار یافتند و بالغ بر هشتاد و پنج درصد از رشته محل های دانشگاهی به شکل بدون آزمون و بر طبق سوابق تحصیلی پذیرای دانشجویان هستند. در صورتی که شما نیز همچون شمار زیادی از داوطلبان تمایل به انتخاب رشته های بدون آزمون در دوره های مختلفی از جمله شبانه و روزانه را دارید لزوماٌ باید از لیست کلیه رشته محل های بدون آزمون در گروه آزمایشی خود اطلاعات موثق و کاملی را در دست داشته باشید. برای شناخت لیست رشته های بدون آزمون در گروه آزمایشی خود شامل گروه تجربی، انسانی، ریاضی، زبان و هنر با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید. همچنین برای اطلاع از پزشکی بدون کنکور میتوانید بر روی لینک آبی کلیک کنید.

رشته های تجربی بدون کنکور

از آن جایی که گروه علوم تجربی از جمله گروه های آزمایشی پرطرفدار در میان سایر گروه های آزمایشی از جمله ریاضی، زبان و هنر است و افراد علاقمند به رشته های گروه پیراپزشکی و پزشکی رقابت سنگینی برای قبولی در یکی از بهترین دانشگاه ها در کشور را دارند. رشته های این دو گروه هنوز هم به شکل با آزمون دست به جذب دانشجو بدون کنکور می زنند. اما بیشتر از 85 درصد از رشته های تجربی به شکل بدون آزمون برای داوطلبان ارائه شده اند. برای آشنایی با لیست کامل رشته های بدون آزمون در گروه تجربی با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

رشته های ریاضی بدون کنکور

کسانی که با علاقه به ریاضی و فیزیک تحصیل می کنند، اشخاصی هستند که به گروه ریاضی فیزیک وارد می گردند و به امید ادامه تحصیل در یکی از رشته های علوم پایه و فنی مهندسی به این رشته وارد می شوند و این امکان در اختیارشان گذاشته شده است که در بسیاری از رشته های محبوب و پرطرفدار همچون صنایع، برق و یا مهندسی عمران به صورت بدون آزمون به تحصیل بپردازند. اما باید در نظر داشته باشید که ورود به دانشگاه های پرطرفدار و مطرحی همچون دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران شرکت در آزمون سراسری الزامی به نظر می رسد و افراد در صورت کسب رتبه و امتیاز مناسب امکان راهیابی به این دانشگاه های بزرگ را پیدا می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر درباره رشته های بدون آزمون گروه ریاضی فیزیک و پرستاری بدون کنکور و شناخت کامل این رشته ها با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

رشته های انسانی بدون کنکور

در رابطه با رشته های مرتبط با گروه علوم انسانی همواره این واقعیت را می توان مشاهده کرد که تقریباٌ تمامی رشته ها بدون آزمون و بر طبق سوابق تحصیلی امکان جذب دانشجو را دارند. از میان این رشته ها می توان از مدیریت، حسابداری، روانشناسی و حقوق یاد کرد. در صورت نیاز به آشنایی با رشته های گروه علوم انسانی با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

رشته های هنر بدون کنکور

رشته های گنجانده شده در گروه هنر نیز از دیگر رشته هایی هستند که به صورت بدون کنکور اقدام به جذب دانشجو می کنند. آیا شما به عنوان یک فرد داوطلب تحصیل در رشته های این گروه آزمایشی از اسامی رشته های بدون آزمون گروه هنر اطلاعی دارید؟ در صورت عدم داشتن اطلاعات کافی در رابطه با لیست رشته های بدون آزمون گروه آزمایشی هنر با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

رشته های زبان بدون کنکور

رشته های گروه آزمایشی زبان نیز از دیگر رشته هایی است که به صورت بدون آزمون نیز می توان در آنها ادامه تحصیل داد. اگر شما نیز تمایل به تحصیل بدون کنکور در رشته های زبان را دارید برای آشنایی هر چه بیشتر با این قبیل از رشته ها با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

لیست رشته های بدون آزمون سراسری دوره کاردانی

رشته های پرتعدادی در مقطع کاردانی تعریف می شوند که بدون شرکت در کنکور، می توانید در آن ها ادامه تحصیل دهید و این دسته از رشته های به رشته های بدون کنکور معروف هستند . باید بدانید که از جمله مهم ترین این رشته ها عمران، معدن، برق و مکانیک است. با توجه شمار زیاد این رشته های بدون کنکور، در ادامه به ذکر برخی از آن ها بسنده می کنیم. بهتر است تا قبل از مطالعه جدول مطالب صفحه مشاوره تحصیلی تلفنی آزمون دکتری سراسری و آزاد را بخوانید.
* گروه علوم ریاضی و فنی (کاردانی)
1 کاردانی نقشه برداری
2 کاردانی مکانیزاسیون کشاورزی
3 کاردانی معماری
4 کاردانی فنی مکانیک
5 کاردانی فنی معدن
6 کاردانی فنی عمران
7 کاردانی فنی صنایع
8 کاردانی فنی خط و ابنیه
9 کاردانی فنی جوشکاری
10 کاردانی فنی برق
11 کاردانی علوم ورزشی
12 کاردانی تکنولوژی ماشین های کشاورزی
13 کاردانی تکنولوژی آبیاری
* گروه علوم تجربی (کاردانی)
1 کاردانی علوم ورزشی
2 کاردانی شیمی آزمایشگاهی
3 کاردانی تولید و فرآوری خرما
4 کاردانی تولید و بهره برداری از گیاهان دارویی و معطر
5 کاردانی تکنولوژی مرتع و آبخیزداری
6 کاردانی تکنولوژی گیاهی
7 کاردانی تکنولوژی تولیدات دامی

جهت آگاهی از تمامی رشته هایی که در مقطع کاردانی می توانید بدون کنکور در آن ها تحصیل کنید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

لیست رشته های بدون آزمون سراسری مقطع کارشناسی

در مقطع کارشناسی نیز رشته های بدون کنکور بسیاری وجود دارند که امکان تحصیل در آن ها فراهم است. با توجه به تعدد این رشته ها، در ادامه برخی از مهم ترین آن ها را ذکر کرده ایم. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه رشته های بدون کنکور سراسری در مقطع کارشناسی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
* لیست رشته های بدون آزمون سراسری  (مقطع کارشناسی)
1 گروه علوم ریاضی و  فنی
2 ریاضیات و کاربردها
3 اقتصاد کشاورزی
4 فیزیک
5 علوم کامپیوتر
6 مهندسی معماری
7 مهندسی کامپیوتر
8 مهندسی مکانیک بیوسیستم (کشاورزی)
9 شیمی کاربردی
10 آمار
11 فیزیک مهندسی
12 مهندسی برق
13 مهندسی عمران (کشاورزی)
14 مهندسی پزشکی
15 مهندسی صنایع
16 علوم قرآن و حدیث
17 علوم ورزشی
18 علوم و مهندسی آب
19 مهندسی معدن
20 هتلداری
21 مهندسی ایمنی
22 مهندسی مواد و متالوژی
 
* گروه علوم انسانی
1 جغرافیا
2 زبان و ادبیات ترکی آذری
3 علوم ورزشی
4 حقوق
5 فقه و حقوق اسلامی
6 جهانگردی
7 علوم انتظامی
8 علوم قرآن و حدیث
9 زبان و ادبیات عربی
10 مدیریت صنعتی
11 فلسفه و کلام اسلامی
12 هتلداری
13 معارف اسلامی و تاریخ
14 معارف اسلامی و کلام
15 معارف اسلامی و علوم قرآنی
16 معارف اسلامی و اخلاق
17 معارف اسلامی و علوم تربیتی
18 معارف اسلامی و ادیان
 جهت آگاهی از تمامی رشته هایی که در مقطع کارشناسی می توانید بدون کنکور در آن ها تحصیل کنید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور سراسری 

این موضوع با توجه به شرایط و قانون های هر دانشگاه متفاوت است. در صورت تمایل به ادامه تحصیل بدون کنکور در یکی از دانشگاه های کشور و در مقطع کارشناسی ارشد باید منتظر فراخوان اعلام شده از جانب هر دانشگاه باشید. چون در هر سال تعداد دانشگاه های پذیرنده دانشجویان استعداد درخشان در دوره ارشد متفاوت است. 
مشاورین متخصص آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن، جامع ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند. اگر سوالی در زمینه لیست رشته های ارشد بدون کنکور دارید، با مشاورین آیدانیتو تماس بگیرید.

لیست رشته های دکتری بدون کنکور سراسری

در مقطع دکتری نیز امکان تحصیل بدون کنکور از دو طریق تحصیل در پردیس های خودگردان و استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان وجود دارد. پردیس های خودگردان در رشته های متعددی اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند و شروط مختلفی نیز برای پذیرش از طریق قانون استعدادهای درخشان وجود دارد. از جمله مهم ترین شروط پذیرش از طریق استعدادهای درخشان شرط معدل و سپری نشدن بیشتر از 2 سال از تاریخ فارغ التحصیلی است.
اگر قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری به صورت بدون کنکور را دارید، برای آگاهی از شرایط و ضوابط پذیرش می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

کدام رشته مناسب من خواهد بود؟

امکان ادامه تحصیل در رشته های بسیاری وجود دارد، اما اینکه بدانید، با توجه به شرایط و علایق شما، کدام رشته برایتان مناسب تر خواهد بود، شما را گام ها به پیش می راند. متاسفانه اکثر داوطلبان به دلیل کم تجربگی، رشته هایی را انتخاب می کنند که علاوه بر اینکه بازار کاری مناسبی ندارد، اشباع نیز شده است. یک جامعه علاوه بر دکتر و مهندس، به برخی از رشته ها، نیاز مبرم تری دارد، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم در روند انتخاب رشته با دقت بیشتری عمل کنید و در این زمینه با مشاوران تحصیلی مشورت کنید. مشاوران آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن جامع ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند و با بررسی جنبه های مختلفی مانند بازار کار، به شما بهترین رشته ها را پیشنهاد می دهند.
برای انتخاب بهترین رشته، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

بازار کاری کدام رشته بهتر است؟

اگر یکی ز مهم تریم معیار های انتاخب رشته را بپرسید به شما می گوییم بازار کار خوب آن رشته  از مهم ترین ویژگی های رشته تحصیلی شما باید باشد. بازار کار، از جمله مواردی است که بسیاری از داوطلبان به آن توجه نمی کنند و در روز فارغ التحصیل تازه به این فکر می افتند که حالا مدرکشان را باید بر سر کدام کوزه بگذارند تا بتوانند آب خنک تری نوش جان کنند. از ما به شما نصیحت، در فرآیند انتخاب رشته، به بازار کار توجه ویژه ای نمایید چرا که حتی اگر دکتری داشته باشید، اگر زمینه کاری برایتان وجود نداشته باشید، سال های عمرتان را تلف کرده اید. پیشنهاد می کنیم در این زمینه حتما با یک مشاور تحصیلی مشورت کنید. مشاوران آیدانیتو با آنالیز بازار کار رشته ها، به شما در انتخاب بهترین رشته، یاری می کنند.
شاید رشته ای که انتخاب می کنید، شما را کیلومترها از اهدافتان دور کند! برای انتخاب رشته اصولی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

رشته ی مورد علاقه ام را کدام دانشگاه ها ارائه می دهند؟ کدام دانشگاه از نظر سطح علمی بالاتر است؟

به رشته ای علاقه مندیم و تصمیم خود را گرفته ایم که فقط در آن رشته ادامه تحصیل دهیم. در حقیقت با انتخاب رشته، نثیمی از راه را طی کرده ایم اما برای پیمودن نیمه ی دیگر راه بایستی از دانشگاه هایی که رشته را ارائه میدهند نیز آگاهی داشته باشیم. با توجه به اینکه معمولا واحدهای دانشگاهی رشته های متعددی را ارائه می دهند، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از واحد های دانشگاهی که در رشته ی مورد نظر شما، دانشجو می پذیرند، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید. مشاوران آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن جامع ترین اطلاعات را در اختیارتان قرار خواهند داد. 

ثبت نام رشته های بدون کنکور

برای برداشتن این قدم ها باید اطلاعات کافی داشته باشید. آیا شما به عنوان داوطلب شرکت در دوره های بدون کنکور سراسری با نحوه، زمان، شرایط و یا حتی مدارک لازم برای ثبت نام در رشته های تحصیلی بدون آزمون آشنایی کافی را دارید؟ در صورت نیاز به بدست آوردن اطلاعاتی جامع در مورد جزئیات ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه سراسری با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.
در ادامه مقاله لیست رشته های بدون کنکور سراسری مطالعه مقاله ثبت نام بدون کنکور را به شما پیشنهاد می کنیم.
برای کسب آگاهی از دانشگاه هایی که رشته ی مورد علاقه تان را ارائه می دهند، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " لیست رشته های بدون کنکور سراسری و انتخاب رشته حرفه ای " می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


5.0 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


۱۱۰ دیدگاه
 • user_default_pic reza
  توسط reza در تاریخ ۰۲ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام میخواستم لیست رشته های بدون کنکور بدونم ؟؟
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۰۲ اسفند ۹۷
  سلام دوست عزیز، برای آگاهی از لیست رشته های بدون کنکور بایستی دفترچه رشته های بدون کنکور را دریافت و به دقت مورد مطالعه قرار دهید. در ضمن رشته های بدون کنکور سراسری با رشته های بدون کنکور آزاد را به صورت مجزا باید بررسی نمایید.

 • user_default_pic برومند
  توسط برومند در تاریخ ۰۲ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام اياپيراپزشكى هاجزدسته ى رشته هاى بدون كنكور دراينده قرارخواهندگرفت؟؟؟اگر اينطورباشه تفاوتى بين سوابق تحصيلي نظام جديدو قديم خواهدبود؟؟؟يااينكه گروهى الويت قراربگيرند؟؟؟
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۰۷ اسفند ۹۷
  سلام دوست عزیز، در حال حاضر یکسری از پیراپزشکی ها در لیست رشته های بدون کنکور قرار گرفته است ولی اینکه همه ی رشته های پیراپزشکی در لیست رشته های بدون کنکور قرار بگیرند، دور از انتظار است.

 • user_default_pic اشکان
  توسط اشکان در تاریخ ۰۲ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام لطفا رشته های بدون کنکوردانشگاههای پردیس خود گردان و فراگیر پیام نور در مقطع ارشد را اعلام کنید .
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۰۷ اسفند ۹۷
  سلام دوست عزیز، برای آگاهی از لیست رشته های بدون کنکور بایستی در قدمم اول گروه آزمایشی خود را که شامل انسانی، فنی، علوم پایه و هنر می شود، مشخص نمایید.

 • user_default_pic احد
  توسط احد در تاریخ ۰۳ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام‌ میخواستم بدونم آیا مدرک رشته های بدون کنکور چقدر میتونه برای کارمندای دولتی معتبر باشه؟
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۰۶ اسفند ۹۷
  سلام دوست عزیز، مدرک رشته های بدون کنکور سراسری معتبر است.

 • user_default_pic Mitrahoseini
  توسط Mitrahoseini در تاریخ ۰۳ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام وقتتون بخير ميخواستم بدونم رشته هاي بدون كنكور اعتبار دارن؟ درمدرك قيد ميشه كه بدون كنكور بوده؟
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۰۶ اسفند ۹۷
  سلام دوست عزیز، رشته های بدون کنکور در مدرک قید نمی شوند و اعتبار دارند.

 • user_default_pic گنکوری
  توسط گنکوری در تاریخ ۰۳ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام..رشته های بدون کنکور پردیسهای بین الملل چیه؟پزشکی رو هم دارن؟
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۰۷ اسفند ۹۷
  سلام دوست عزیز، برای آگاهی از لیست رشته های بدون کنکور پردیس بایستی گروه آزمایشی خود را تعیین نمایید. در پاسخ به سوال دومتان درباره رشته های بدون کنکور که آیا پزشکی شامل این رشته ها می شود یا خیر بایستی بگوییم که در حال حاضر رشته پزشکی در لیست رشته های بدون کنکور تعریف نشده است/

 • user_default_pic alireza
  توسط alireza در تاریخ ۰۵ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام وقت بخیر... رشته هاى بدون كنكور برای گروه زبان نداریم ؟
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۰۷ اسفند ۹۷
  سلام وقت شما هم بخیر دوست عزیز، بله رشته های بدون کنکور برای گروه زبان در دانشگاه های سراسری و آزاد تعریف شده است.

 • user_default_pic mgk
  توسط mgk در تاریخ ۱۵ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام ایا رشته فیزیک دانشگاه های تهران هم بدون کنکورن؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۹ اسفند ۹۷
  سلام دوست عزیز؛ باید صبر کنید تا دفترچه انتخاب رشته مرداد ماه انتشار یابد.

 • user_default_pic مرضی
  توسط مرضی در تاریخ ۰۹ مرداد ۹۸ reply-button
  سلام خسته نباشید ،کدوم از دانشگاههای آزاد تهران روانشناسی بدون کنکور دارن؟
  user_default_pic ذوالقدری مشاور آیدانیتو
  توسط ذوالقدری مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۴ مرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز، واحدهای رودهن، شهرقدس، اسلامشهر، یادگارامام ،تهران شرق و ... روانشناسی را بدون کنکور پذیرش دارند.

 • user_default_pic محمدرضا دلاوری
  توسط محمدرضا دلاوری در تاریخ ۰۵ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام وققتون بخیر می خواستم بدونم آیا تفاوتی بین رشته های با آزمون و رشته های بدون کنکور (یعنی رشته های براساس سوابق تحصیلی از جهت اختصاص خوابگاه و امکانات رفاهی به دانشجویان وجود دارد؟ سوال بعدی هم این که دانشجوی دوره های روزانه بدون آزمون باید هر ترم شهریه ای رو پرداخت کنه یا خیر؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۵ شهریور ۹۸
  با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز باید به عرض برسانم که شما دوست گرامی در صورت پذیرش در یکی از رشته های بدون آزمون در دروه روزانه نیازی به پرداخت مبلغی به عنوان شهریه در هر ترم تحصیلی ندارید و مدرکی که در پایان دوره تحصیلی دریافت می کنید هیچ تفاوتی با مدرک دریافتی شما و بقیه داوطلبانی که به وسیله کنکور سراسری وارد دانشگاه های روزانه شده اند وجود نخواهد داشت.

 • user_default_pic پریسا
  توسط پریسا در تاریخ ۰۶ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و خسته نباشید عذر می خوام می خواستم بدونم در رشته های بدون کنکور روزانه هم خوابگاه در اختیار دانشجویان قرار می گیره؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۶ شهریور ۹۸
  سلام. بله در دوره های روزانه بر طبق سوابق تحصیلی هم شاهد ارائه خوابگاه برای دانشجویان هستیم. البته این امر در صورت وجود ظرفیت خالی امکان پذیر است.

 • user_default_pic مهناز
  توسط مهناز در تاریخ ۰۷ شهریور ۹۸ reply-button
  با سلام خدمت شما می خواستم بدونم برای پذیرش تو رشته های بدون آزمون دانشگاه ها سوابق تحصیلی توی کدوم پایه از بقیه مهم تره؟ دهم؟ یازدهم؟ یا دوازدهم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۷ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز باید عرض کنم که پذیرش بدون آزمون دانشگاه ها بر طبق معدل کتبی دیپلم یعنی نمره های امتحانات نهایی پایه دوازدهم تحصیلی صورت می گیره.

 • user_default_pic محمد مهدی عظیمی
  توسط محمد مهدی عظیمی در تاریخ ۱۱ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما می بخشین آخرین مهلت مشخص شده برای ثبت نام کارشناسی بدون آزمون و بر طبق سوابق تحصیلی تا چه زمانی هستش؟ از اونجایی که هر کسی یه تاریخی رو می گه من واقعاٌ گیج شدم.
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۱ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز ثبت نام بدون آزمون برای دانشگاه های سراسری تا بیست و هشتم شهریور ماه برای شما و سایر داوطلبان امکان پذیر است.

 • user_default_pic مینا احمدی
  توسط مینا احمدی در تاریخ ۱۲ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام. معدل کل من 18/36 صدم و معدل کتبی دیپلمم هم برابر با 17/03 هستش. می خوام بدونم آیا امکان پذیرش و قبولی تو رشته زمین شناسی دانشگاه لرستان و یا رشته شیمی محض رو دارم؟ باید عرض کنم که بنده بومی و ساکن این استان هستم.
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۲ شهریور ۹۸
  سلام. باید عرض کنم که بله شانس قبولی برای شما جهت پذیرش تو این رشته ها و دانشگاه ها وجود داره، هر چند باید معدل رقیبای خودتونم رو هم در نظر بگیرین.

 • user_default_pic مسعود دلاوری
  توسط مسعود دلاوری در تاریخ ۱۳ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و ممنون از سایت خوبتون من با معدل 11/86 تو رشته علوم انسانی امکان پذیرش تو رشته حسابداری یا مهندسی صنایع رو تو دانشگاه پیام نور شهرکرد دارم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۳ شهریور ۹۸
  سلام دوست گرامی شما امکان شرکت و انتخاب رشته تو کد رشته محل های مورد علاقتون رو دارین ولی یادتون نره که شانس قبولی شما بستگی زیادی به معدل رقیبای شما داره.

 • user_default_pic علیرضا اکبری
  توسط علیرضا اکبری در تاریخ ۱۴ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام می بخشین من دیپلمم رو تو رشته انسانی گرفتم و به صورت بدون کنکور تو رشته های ارتباط تصویری و ادبیات نمایشی دانشگاه غیرانتفاعی شهر مشهد رو ثبت نام کردم. فقط یه موردی هست و اونم اینه که من تو آزمون عملی شرکت نکردم. می خوام بدونم آیا مشکلی واسم پیش نمیاد؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۴ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیزم باید عرض کنم که تحصیل در دانشگاه غیرانتفاعی هیچ نیازی به شرکت تو آزمون عملی برای ورود بدون کنکور به دانشگاه نیست.

 • user_default_pic سمانه
  توسط سمانه در تاریخ ۱۷ شهریور ۹۸ reply-button
  می بخشین رشته های گروه هنر مثل موسیقی و نقاشی که باید کنکور عملی هم برای ورود به اونا بدیم هم امکان ورود به صورت بدون کنکور رو دارن؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۷ شهریور ۹۸
  سلام بله چرا که نه.... شما می تونین به صورت بدون آزمون تو رشته های نوازندگی موسیقی ایرانی و نقاشی شرکت و در صورت قبولی ادامه تحصیل بدین.

 • user_default_pic هستی
  توسط هستی در تاریخ ۱۸ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر یه سوالی داشتمو راستش من مدرک کاردانی دارم. قصد دارم توی کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه های سراسری که 2 ساله هستش شرکت کنم. ولی یه مشکلی هست و اونم اینه که باید معدل پیش دانشگاهی رو توی فرم ثبت نام وارد کرد که من مدرک پیش رو ندارم. یعنی میشه معدل فوق دیپلم رو به جاش بزنم؟ تو رو خدا راهنمایی کنین.
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۸ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز باید عرض کنم که ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه های سراسری دیگه زمانش تموم شده.

 • user_default_pic نیلوفر
  توسط نیلوفر در تاریخ ۲۴ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام من رشتم تجربی هستش و با معدل 9/87 قصد ثبت نام تو رشته های بدون کنکور تجربی رو دارم. آیا شانس قبولی و پذیرفته شدن توی رشته های زیست شناسی سلولی و یا شیمی رو دارم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۴ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیزم باید عرض کنیم که با توجه به معدلتون شانس قبولی شما پایینه.

 • user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۵ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام . خیر معدلتون کمه

 • user_default_pic سارا
  توسط سارا در تاریخ ۲۵ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام. وقتتون بخیر و خسته نباشین عذر می خوام معدل کل من تو رشته تجربی 11/30 هستش. آیا می تونم بدون کنکور شیمی محض تو دانشگاه روزانه قبول بشم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۵ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز خیر معدل شما پایین هستش.

 • user_default_pic ماریا
  توسط ماریا در تاریخ ۲۶ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام. عذر می خوام من می خوام تو دوره بدون کنکور انتخاب رشته کنم. ولی خب هم می خوام توی رشته تجربی باشه و هم زبان. البته من زبان رو بیشتر دوست دارم و می خوام اول بزنم. آیا اماکن انتخاب رشته توی دو تا رشته رو دارم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۶ شهریور ۹۸
  سلام بله امکانش هست و می تونین از هر دو گروه آزمایشی انتخاب رشته کنین.

 • user_default_pic پوریا مرادی
  توسط پوریا مرادی در تاریخ ۲۶ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و وقتتون بخیر عذر می خوام من معدل کتبیم توی رشته ریاضی 14 و نیم و معدل کلم 17 شده. می خواستم بدونم امکان قبولیم تو تمام دانشگاه های غیرانتفاعی شهرهای کرج، تهران و قزوین در رشته های مهندسی برق، شیمی، نفت و کامپیوتر وجود داره؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۶ شهریور ۹۸
  سلام باید عرض کنم که شما شانس قبولی توی این دانشگاه ها و رشته هایی که گفتین رو دارین. ولی خب این شانس بستگی بسیار زیادی به معدل رقیبای شما داره.

 • user_default_pic هدی
  توسط هدی در تاریخ ۲۸ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و تشکر از سایت خوبتون می بخشید من معدل کتبی دیپلمم شده 12 و هجده صدم. حالا می خوام بدونم فقط شانس قبولی توی رشته های دانشگاه پیام نور رو دارم یا اینکه تو آزاد و روزانه هم انتخاب رشته کنم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۸ شهریور ۹۸
  سلام دوست خوبم به نظر من بهتر هستش که شانستون رو توی دانشگاه آزاد و روزانه هم امتحان کنین.

 • user_default_pic ماهان
  توسط ماهان در تاریخ ۳۱ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و وقت بخیر خدمت شما و تشکر از سایت خوبتون عذر می خوام می خواستم بدونم من با معدل کل 15/50 و معدل کتبی 11 می تونم تو رشته مهندسی برق بدون کنکور پذیرفته بشم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۳۱ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز باید عرض کنم که امکان قبولی شما در دوره روزانه دانشگاه ها بسیار کم هستش.

 • user_default_pic محسن
  توسط محسن در تاریخ ۳۱ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام. وقتتون بخیر عذر می خوام می خواستم بدونم زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری تموم شده یا هنوز هم فرصت داره؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۳۱ شهریور ۹۸
  سلام وقت شما بخیر باید عرض کنم که ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری تا ساعت 24 امشب یعنی 31 شهریور ماه ادامه داره و می تونین برای ثبت نام اقدام کنین.

 • user_default_pic مائده
  توسط مائده در تاریخ ۰۲ مهر ۹۸ reply-button
  سلام و تشکر از سایت خوبتون در صورتی که توی پذیرش بدون کنکور دانشگاه روزانه قبول بشم امکان شرکت تو کنکور 99 رو دارم یا خیر؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۲ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز شما امکان انصراف از دانشگاه محل قبولی و شرکت در کنکور سراسری رو دارین. اما اصلاٌ نمی تونین از رشته محل های روزانه انتخاب رشته کنین.

 • user_default_pic مهشید
  توسط مهشید در تاریخ ۰۸ مهر ۹۸ reply-button
  سلام می بخشین نتیجه بدون کنکور سراسری پس کی اعلام میشه؟ خسته شدیم از انتظار.
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۸ مهر ۹۸
  سلام دوست گرامی بر طبق اعلام رئیس سازمان سنجش نتایج بدون کنکور سراسری 98 تا امروز 7 مهر به اطلاع داوطلبان شرکت کننده می رسد.

 • user_default_pic شقایق
  توسط شقایق در تاریخ ۰۹ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر پس کی نتایج بدون کنکور سراسری میااادددد؟؟؟؟ مگه نگفتن 7 مهر؟؟؟؟؟ پس چرا هیچ خبری نشد؟؟؟؟؟؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۹ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز بله درسته اما دیروز منتشر نشد..... امروز یعنی 8 مهر احتمال انتشار نتایج هست.

 • user_default_pic حمیده
  توسط حمیده در تاریخ ۰۹ مهر ۹۸ reply-button
  سلام پس کی نتایج بدون کنکور سراسری میاد؟؟؟؟ مگه نگفتن 7 مهر پس چرا هیچ خبری نشد؟؟؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۹ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز نتایج امروز اعلام شد و می تونین جهت مشاهده نتایج به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کنین.

 • user_default_pic رضا
  توسط رضا در تاریخ ۱۱ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقت شما بخیر متن برای ثبت نام در دانشگاه در رشته کاردانی مکانیک مراجعه کردم. ولی متأسفانه دانشگاه به من گفتن کد رشتتون با عنوانش هیچ همخوانی نداره و اصلا امکان ثبت نام برای شما نیست. چون راهمم دوره نمی تونم بیام تهران و از سازمان سنجش پیگیری کنم. توروخدا یه راهی جلوی پام بگذارین.
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۱ مهر ۹۸
  سلام متأسفانه شما رشته هایی رو انتخاب کردین که با عنوان دیپلمتون مغایرت داشته و مسلم هستش که نمی تونین تو دانشگاه ثبت نام کنین. در صورت دور بودن راه برای مراجعه به سازمان سنجش امکان برقراری تماس برای شما هستش.

 • user_default_pic مهدی
  توسط مهدی در تاریخ ۱۳ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می خواستم بدونم ورود به دانشگاه فرهنگیان هم به صورت بدون آزمون وجود داره؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۳ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز... خیر پذیرش دانشگاه فرهنگیان فقط به صورت با آزمون هستش.

 • user_default_pic شاهین
  توسط شاهین در تاریخ ۱۴ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین یه سوال داشتم. در صورت انتخاب رشته در بدون کنکور روزانه و قبولی باز هم در سال بعدش امکان انتخاب رشته بدون آزمون در اختیارمون قرار می گیره؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۴ مهر ۹۸
  سلام واقعیتش شما امکان انتخاب رشته رو دارین اما نه در رشته های محل های روزانه

 • user_default_pic امیررضا
  توسط امیررضا در تاریخ ۱۵ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقت شما بخیر می بخشین می خواستم بدونم رشته مکانیک هم به صورت بدون کنکور ارائه میشه؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۵ مهر ۹۸
  سلام بله دوست عزیز. این رشته رو می تونین در دانشگاه های مختلف سراسری و آزاد به صورت بدون کنکور بخونین.

 • user_default_pic نغمه
  توسط نغمه در تاریخ ۱۶ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقت شما بخیر می بخشین می خواستم بدونم آیا رشته مهندسی کامپیوتر هم به صورت بدون آزمون توی دانشگاه های مختلف ارائه میشه؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۶ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز بله این رشته در دانشگاه هایی مثل دانشگاه های سراسری و آزاد به شکل بدون آزمون ارائه میشه.

 • user_default_pic مهشاد
  توسط مهشاد در تاریخ ۱۷ مهر ۹۸ reply-button
  سلام و خسته نباشید می بخشین من می خوام تو دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل بدم می خواستم بدونم بین رشته روانشناسی و حسابداری کدوم بهتر هستش؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۷ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز بهتر هستش که در مورد هر دو رشته تحقیق کنین و با توجه به اطلاعات بدست اومده یکی از رشته ها رو انتخاب کنین.

 • user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۷ مهر ۹۸ reply-button
  سلام و خسته نباشید می بخشین من می خوام تو دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل بدم می خواستم بدونم بین رشته روانشناسی و حسابداری کدوم بهتر هستش؟

 • user_default_pic هدی
  توسط هدی در تاریخ ۲۰ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقت شما بخیر می بخشین می خواستم بدونم امسال هم برای دانشگاه آزاد ثبت نام بدون کنکور در مرحله دوم یعنی بهمن ماه رو داریم یا خیر؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۰ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز بله ثبت نام برای ورودی بهمن ماه هم برای بدون کنکور دانشگاه آزاد انجام میشه و می تونین ثبت نام کنین.

 • user_default_pic لاله
  توسط لاله در تاریخ ۲۱ مهر ۹۸ reply-button
  سلام می بخشین می خواستم بدونم دانشگاه محقق اردبیلی برای دوره دوم یعنی بهمن ماه دانشجو جذب می کنه یا خیر؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۱ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز در حال حاضر نمیشه نظری داد و باید منتظر انتشار دفترچه بدون کنکور سراسری در بهمن ماه بود.

 • user_default_pic سلما
  توسط سلما در تاریخ ۲۲ مهر ۹۸ reply-button
  سلام و خسته نباشید. من واقعاٌ یه موضوعی ذهنم رو درگیر کرده و اونم اینه که من قبلاٌ رشتم انسانی بوده و الان قصد تغییر رشته دارم. اما نمی دونم اگه بخوام برم دانشگاه آزاد درس بخونم چه رشته ای بهتره؟ اصلاٌ امکان خوندن داروسازی یا هوشبری رو تو دانشگاه آزاد دارم یا نه؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۲ مهر ۹۸
  سلام وقتتون بخیر دوست عزیز برای ادامه تحصیل تو رشته های داروسازی و یا هوشبری حتماٌ باید کنکور تجربی بدین. ولی در صورت داشتن مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم در رشته انسانی امکان شرکت در کنکور سراسری تجربی رو دارین.

 • user_default_pic ماریا
  توسط ماریا در تاریخ ۲۳ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین یه سؤالی داشتم و اونم اینه که رشته فیزیوتراپی رو می تونم بدون آزمون تو دانشگاه های سراسری و یا آزاد بخونم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز خیر امکان تحصیل بدون آزمون در رشته فیزیوتراپی چه در دانشگاه های سراسری و چه در دانشگاه های آزاد به هیچ وجه وجود نداره.

 • user_default_pic شاهین بیکی
  توسط شاهین بیکی در تاریخ ۲۸ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین من با داشتن دیپلم انسانی می تونم برای پذیرش بهمن ماه دانشگاه آزاد تو رشته روانشناسی و در دانشگاه آزاد استان تهران به صورت بدون آزمون پذیرش بشم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۸ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز فعلا نمی تونم به صورت قطعی حرفی در این رابطه بزنم و باید منتظر انتشار دفترچه برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بمونید.

 • user_default_pic ساره
  توسط ساره در تاریخ ۲۹ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وققتون بخیر عذر می خوام می خواستم بدونم بدون کنکور سراسری برای دوره دوم یعنی بهمن 98 هم ثبت نام داره یا خیر؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۹ مهر ۹۸
  سلام وقت شما هم بخیر بله دوست عزیز. ثبت نام و انتخاب رشته در بهمن ماه و برای دوره دوم هم انجام میشه و می تونین اقدام به ثبت نام کنین.

 • user_default_pic شادی
  توسط شادی در تاریخ ۳۰ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقت شما بخیر عذر می خوام من توی دانشگاه پیام نور تالش و در رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی پذیرفته شدم و ثبت نام هم کردم و کلاسامم شروع شده. راستش دانشگاه پیام نور تالش اولین انتخاب من بود. حالا می خوام بدونم که از بهمن ماه چجوری می تونم وارد دانشگاه محقق اردبیلی بشم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۳۰ مهر ۹۸
  سلام. دوست عزیز پیشنهاد می کنیم که در زمان انتخاب رشته برای مرحله دوم در بهمن ماه شرکت کنین.

 • user_default_pic حدیث ارجمندی
  توسط حدیث ارجمندی در تاریخ ۰۱ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین می خواستم بدونم ثبت نام بدون کنکور سراسری برای مرحله دوم یعنی بهمن ماه هستش یا اینکه فقط یک مرحله بود؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۱ آبان ۹۸
  سلام دوست عزیز بله دوست عزیز. ثبت نام برای بدون کنکور دانشگاه های سراسری در بهمن ماه هم انجام میشه و می تونین ثبت نام کنین.

 • user_default_pic شهره معظمی
  توسط شهره معظمی در تاریخ ۰۴ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر عذر می خوام برای شرکت و ثبت نام در بدون کنکور سراسری واسه بهمن ماه باید چه کاری انجام بدم؟ چه رشته هایی بدون کنکور ارائه شدن؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۴ آبان ۹۸
  سلام دوست عزیز تا زمان انتشار دفترچه در سایت سازمان سنجش باید صبر بفرمایین. لیست رشته ها هم در دفترچه منتشر شده در این ساست قابل رؤیت هستش.

 • user_default_pic شهرزاد
  توسط شهرزاد در تاریخ ۰۸ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین می خواستم بدونم آیا ثبت نام بدون کنکور سراسری برای دوره بهمن هم انجام میشه یا خیر؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۸ آبان ۹۸
  سلام ثبت نام برای دوره دوم یا همون بهمن ماه وجود نداره اگر هم باشه به صورت تکمیل ظرفیت هستش.

 • user_default_pic امید باقری
  توسط امید باقری در تاریخ ۱۱ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین چیزی تحت عنوان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های سراسری برای دوره دوم یا بهمن ماه داریم یا خیر؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۱ آبان ۹۸
  سلام دوست عزیز باید عرض کنم که ثبت نام بدون کنکور سراسری برای دوره دوم وجود نداشته و در صورت وجود این ثبت نام در قالب تکمیل ظرفیت انجام میشه که اونم برگزاری یا عدم برگزاری اون هنوز به اطلاع داوطلبان نرسیده.

 • user_default_pic روشنک
  توسط روشنک در تاریخ ۱۲ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین می خواستم بدونم برای رشته های دانشگاه های سراسری هم جذب دانشجو در بهمن ماه وجود داره یا اینکه فقط یه دوره بود؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۲ آبان ۹۸
  سلام دوست عزیز باید عرض کنم که برای دوره دوم ثبت نام وجود نداره اگر هم ثبت نامی انجام بشه فقط به صورت تکمیل ظرفیت هستش که اون هم هنوز اخباری در این زمینه منتشر نشده

 • user_default_pic شهرزاد
  توسط شهرزاد در تاریخ ۱۳ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین در صورت ثبت نام در رشته های بدون کنکور امکان ثبت نام در در کنکور سال بعدش برامون وجود داره؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۳ آبان ۹۸
  سلام دوست خوبم بله مشکلی نداره... این موضوع تنها در صورتی صادق هستش که در دوره های روزانه قبول شده باشین.

 • user_default_pic احسان
  توسط احسان در تاریخ ۱۴ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین می خواستم بدونم کدوم یکی از رشته های پیراپزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی پذیرش بدون کنکور دارن؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۴ آبان ۹۸
  سلام وقت شما هم بخیر دوست عزیز رشته های پیراپزشکی در دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور جذب دانشجو نداره.

 • user_default_pic رضا
  توسط رضا در تاریخ ۱۸ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین می خواستم بدونم من با مدرک انسانی نظام قدیم می تونم تو رشته تجربی کنکور بدم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۸ آبان ۹۸
  سلام وقت شما هم بخیر بله دوست عزیز شما امکان انجام این کار رو دارین و می تونین تو رشته تجربی کنکور بدین

 • user_default_pic نکیسا
  توسط نکیسا در تاریخ ۱۹ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین من دانش آموز سال دوازدهم در رشته تجربی هستم. می خواستم بدونم می تونم برای تحصیل در رشته شیمی دانشگاه روزانه ثبت نام کنم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۹ آبان ۹۸
  سلام دوست عزیز بله مشکلی برای ثبت نام و تحصیل وجود نداره

 • user_default_pic مهلا
  توسط مهلا در تاریخ ۲۰ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین من رشتم ریاضی هستش و نظام قدیم هم هستم. می خوام تو آزمون سراسری انسانی شرکت کنم. آیا این امکان برای من وجود داره یا اینکه فقط تو رشته خودم می تونم کنکور بدم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۰ آبان ۹۸
  سلام دوست خوبم بله مشکلی نداره و می تونین تو کنکور رشته انسانی شرکت کنین.

 • user_default_pic محمدرضا
  توسط محمدرضا در تاریخ ۲۲ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وقت شما بخیر می بخشین می خواستم بدونم با داشتن دیپلم نظام قدیم تجربی میشه رشته تو کنکور ریاضی شرکت کنم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۲ آبان ۹۸
  سلام وقتتون بخیر بله دوست عزیز مشکلی نداره

 • user_default_pic مسیح
  توسط مسیح در تاریخ ۲۲ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین من رشتم تجربیه و سال دوازدهم هستم. می خواستم بدونم آیا می تونم به صورت بدون آزمون توی رشته نفت تحصیل کنم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۲ آبان ۹۸
  سلام دوست خوبم بله دوست خوبم هیچ مشکلی نداره و می تونین شرکت کنین.