دفترچه ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای 99

مطابق آخرین اطلاعیه های سازمان سنجش آموزش کشور، از آنجایی که ثبت نام و انتخاب رشته به منظور پذیرش در مقطع کاردانی فنی حرفه ای در سال های گذشته انجام شده است پیش بینی میشود  که در سال 99 نیز دفترچه ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای 99 در بازه ی مشخص شده ، منتشر شود. دفترچه ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای 99 به منظور راهنمایی داوطلبان در کلیه مراحل ثبت نام  کاردانی فنی حرفه ای 99 بوده و در بردارنده ضوابط و شرایط آزمون است. دفترچه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 99 ، به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود. دفترچه ثبت نام کاردانی بدون کنکور فنی و حرفه ای 99 شامل بخش های متفاوتی است و متقاضیان برای اطلاع از شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی، قوانین مربوط به وضعیت نظام وظیفه داوطلبان مرد، ظرفیت های پذیرش، نحوه انجام ثبت نام اینترنتی کاردانی فنی و حرفه ای و نیز اطلاعات رشته ها می توانند از دفترچه ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای 99 استفاده نمایند.

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای 99

دفترچه ثبت نام  کاردانی فنی و حرفه ای 99 را می توانید به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org ، دریافت نمایید. پس از دریافت دفترچه و مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای، لازم است که داوطلبان با توجه به قوانین مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای 99 ، مراحل ثبت نام را طی نمایند. برای اطلاع از شرایط و نحوه انجام آن می توانید مقاله بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای 99 را مطالعه کنید.

نحوه تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی و حرفه ای 99

فرم پیش نویس ثبت نام و انتخاب رشته اینترنتی در دفترچه درج شده است و برای آنکه از خطاهای احتمالی ثبت نام کنندگان جلوگیری شود، قبل از ثبت نام اصلی، لازم است فرم پیش نویس کامل شود. برای تکمیل فرم پیش نویس ثبت نام در بندهای اول تا سوم مشخصات شخصی داوطلب می بایست درج شود. در بندهای 4 و 5 که جنسیت فرد و شماره شناسنامه قید می شود، بندهای 6 و 7 و 8 به ترتیب: سریال شناسنامه، تاریخ تولد و شماره ملی باید قرار گیرد. بندهای بعدی به ترتیب زیر است:
بند 9: مشخص شدن داوطلب در بخش اقلیت های مذهبی
بند 10: تعیین وضعیت سهمیه
بند 11: نوع سهمیه رزمندگان و ایثارگران
بند 12: درج کد 12 رقمی پیگیری ایثارگران و رزمندگان
بند 13: درج کد مکان تولد
بند 14: درج کد مکان صدور شناسنامه
بند 15: مشخص کردن وضعیت نظام وظیفه عمومی
بند 16: وارد کردن کد 13 رقمی پیگیری اتباع غیر ایرانی مجاز به شرکت در آزمون
بند 17: متقاضیان چپ دست باید تیک آن را درج کنند.
بند 18: مشخص کردن وضعیت متقاضیان دارای مشکلات جسمی و حرکتی
بند 19: درج کد دو رقمی محل استانی اخذ دیپلم
بند 20: درج کد چهار رقمی دیپلم
بند 21: وارد نمودن کد و نام رشته دو رقمی تحصیلی
بند 22:  درج کد و نام رشته امتحانی (دو رقمی)
بند 23: تعیین کردن شاخه تحصیلی
بند 24 و 25: مشخص کردن نوع زبان امتحانی و وضعیت تحصیلی
بند 26: درج معدل کد دیپلم
بند 27: درج تاریخ اخذ دیپلم
بند 28: علامت گذاری این بند مخصوص متقاضیان ورود به مراکز و دانشگاه های غیر انتفاعی است.
بند 29 و 30: درج کد و نام محل سکونت و نیز استان مورد نظر
بندهای 31 تا 36 به ترتیب: درج منطقه شهرداری، کد پستی، تلفنی منزل با کد شهر و شماره موبایلو نیز ایمیل و در پایان حداکثر 50 کد رشته محل مورد نظر که به صورت چهار رقمی هستند را با توجه به علاقه و اهداف تحصیلی خود وارد نمایند.
با توجه به ضوابط و قوانین گفته شده از طریق مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور فنی و حرفه ای 99 داوطلبان می توانند مراحل ثبت نام و نیز انتخاب رشته را بدون خطا و در زمان مقرر طی کنند و برای آزمون آماده شوند.

آیا رشته های بدون کنکور دفترچه ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای را می شناسید؟

آیا شما دوست عزیز داوطلب شرکت در کاردانی فنی و حرفه ای از رشته های مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور این دفترچه اطلاعات کافی را دارید؟ در صورت عدم اطلاع از رشته های مورد پذیرش در کاردانی فنی و حرفه ای با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

در نهایت پیشنهاد می کنیم که در مورد نحوه ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای بیشتر بخوانید…

در این مقاله به بررسی دفترچه ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه ای بزنید.

اگر سوالی در زمینه دفترچه ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.