آیدانیتو > ثبت نام مدارس نمونه دولتی
نمونه دولتی

ثبت نام مدارس نمونه دولتی

ثبت نام مدارس نمونه دولتی

همان طور که مطلع هستید آزمون پذیرش مدارس نمونه دولتی، همه ساله به صورت هماهنگ در استان ها به صورت مجزا برگزار می شود. از آنجا که این مدارس پس از مدارس تیزهوشان، از سطح علمی بالایی برخوردارند، طرفداران زیادی دارند و به همین سبب  به منظور گزینش دانش آموزان داوطلب، به برگزاری آزمون اقدام می نمایند.
ثبت نام مدارس نمونه دولتی در مقطع ششم (برای ورود به پایه ی هفتم) و در مقطع نهم (برای ورود به پایه ی دهم) به صورت اینترنتی صورت می پذیرد. البته در برخی از استان ها به دلیل عدم ثبت نام اینترنتی، ثبت نام در مدارس انجام می گیرد. برای ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی می توانید به سایت آموزش و پرورش استان محل تحصیل تان مراجعه نمایید و در صورت ثبت نام غیر اینترنتی می توانید به مدارس مذکور مراجعه نمایید.

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98

شرایط ثبت نام برای داوطلبان ثبت نام نمونه دولتی پایه ششم برای ورود به پایه ی هفتم به شرح زیر است:
  1- اولین شرط ثبت نام مدارس نمونه دولتی داشتن تابعیت ایرانی است که البته اتباع خارجی نیز می توانند تحت شرایط خاص اقدام به ثبت نام نمایند.
2- داوطلب شرکت در آزمون ثبت نامی مدارس نمونه دولتی بایستی در پایه ی ششم مشغول به تحصیل باشد.
3- شرط اولیه برای ثبت نام در آزمون، کسب درجه خیلی خوب در همه ی دروس و یا کسب درجه ی خوب در یکی از دروس و خیلی خوب در سایر دروس در نیمسال اول است. با داشتن این شرایط شما مجاز به ثبت نام در آزمون ورودی هستید ولی برای اینکه بتوانید در جلسه ی آزمون شرکت کنید، نیاز به کسب درجه ی خیلی خوب در همه ی دروس و یا کسب درجه ی خوب در یکی از دروس و خیلی خوب در سایر دروس در نیمسال دوم نیز هستید. به عبارتی اگر موفق به کسب این درجات در نیمسال دوم نباشید، مجاز به شرکت در جلسه ی آزمون نخواهید بود. باید دقت داشته باشید که اگر شروط مذکور را نداشته باشید، حتی اگر ثبت نام آزمون را انجام دهید، کارت ورود به جلسه برایتان صادر نخواهد شد.
شرایط ثبت نام برای داوطلبان ثبت نام نمونه دولتی پایه ی نهم برای ورود به پایه ی دهم به شرح زیر است :
1- داشتن تابعیت ایرانی، جزء اولین شرط هاست. البته اگر از اتباع خارجی هم هستید، نگران نباشید چرا که تحت شرایط خاصی شما نیز مجاز به ثبت نام مدارس نمونه دولتی هستید.
2- دومین شرط، مشغول به تحصیل بودن در پایه ی نهم است.
3- کسب حداقل معدل 17 در نیمسال اول، از ضروریات ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی است. البته این شرط فقط برای ثبت نام است و اگر شما بخواهید که در آزمون شرکت نمایید و برایتان کارت شرکت در آزمون صادر شود، بایستی در نیمسال دوم نیز معدل بالای 17 داشته باشید.
به عبارتی اگر فقط معدل ترم اول شما بالاتر از 17 شود و ترم دوم موفق به کسب معدل بالای 17 نشوید، علی رغم ثبت نام در آزمون، مجاز به شرکت در آزمون نخواهید بود. به این نکته دقت داشته باشید که اگر هر کدام از شرایط و ضوابط بالا را نداشته باشید، حتی اگر در آزمون ثبت نام نموده باشید، برای شما کارت شرکت در آزمون صادر نخواهد شد. ثبت نام کتاب درسی برای همه دانش آموزان جزو مهمترین مسئله میباشد پس حتما برای ثبت نام اقدامات لازم را انجام بدهید.
آیدانیتو فضای هوشمند آموزش و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. این بدین معناست که آیدانیتو، سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان نیست و تنها سایت معتبر در زمینه ثبت نام آزمون تیزهوشان سایت hoosh.medu.ir است. آیدانیتو منطبق با قوانین آموزش و پرورش پاسخگو به سؤالات شما در زمینه ثبت نام آزمون تیزهوشان است. مراقب سایت های جعلی برای ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی باشید! همانگونه که ذکر شد تنها سایت معتبر برای ثبت نام، سایت hoosh.medu.ir است.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98 استان تهران از طریق اینترنت و با مراجعه به سایت azmoon.tehranedu.ir صورت می پذیرد. علاقه مندان می توانند در اواخر سال جاری با مراجعه به سایت مذکور، به ثبت نام در آزمون ورودی پایه ی هفتم (مختص دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه ی ششم) و آزمون ورودی پایه ی دهم (مختص دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه ی نهم) اقدام نمایند. شایان ذکر است که پیش از انجام ثبت نام حتماً شرایط و ضوابط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی را مطالعه نمایید و در صورت دارا بودن شرایط نسبت به پر کردن فرم ثبت نام اقدام بفرمایید.
در این مقاله به بررسی ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98 پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله منابع آزمون نمونه دولتی 98 بزنید.
اگر سوالی در زمینه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *