اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان کردستان ۹۷

نویسنده : مهربان
۰۵ اردیبهشت ۹۷ ۳۲۴ ۰

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "نتایج آزمون تیزهوشان استان کردستان " می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان کردستان 97

با توجه به شرایط ویژه ای که در مدارس تیزهوشان برای دانش آموزان فراهم است تعداد داوطلبان این مدارس بالا میباشد از این رو رقابت سختی بین دانش آموزان به وجود آمده است . شرایط آموزشی بهتر اعم از خدمات رفاهی و معلمان با سابقه و نمونه از شرایط ویژه و مهم در مدارس تیزهوشان میباشد. از زمان تاسیس مدارس استعداد درخشان تا به امروز شاهد افزایش تعداد مدارس تیز هوشان بوده ایم و میتوان گفت برای دانش آموزان با استعداد و لایق در تمامی استان هااز جمله کردستان شرایط تحصیل در این مدارس به وجود آمده است. در این مقاله به اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان کردستان 97 ، خواهیم پرداخت و مسائل مهمی در این زمینه را بررسی خواهیم کرد. مسائلی مانند: زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان کردستان 97، نحوه و زمان اعتراض به نتایج شهریه مدارس تیزهوشان استان کردستان

شرایط ورود به مدراس تیزهوشان استان کردستان

همان طور که گفته شد به خاطر شرایط بهتر علمی در مدارس تیزهوشان، داوطلبان زیادی برای رسیدن به آن تلاش می کنند. برای ورود به مدراس تیزهوشان شرایطی لازم است که در ادامه خواهید دید:
  • کسب نمرات تماما خیلی خوب یا حداقل خوب در مقطع پنجم و معدل بالا 19 در مقطع هشتم قابل قبول جهت مجاز شدن به ثبت نام آزمون تیزهوشان
  • بعد از وجود شرط 1، موفقیت در آزمون تیزهوشان از شرایط ویژه محسوب می شود.
  • سومین شرط برای ورود به مدارس تیز هوشان کسب تراز قابل قبول مدارس انتخابی توسط دانش آموزان میباشد.
بنابراین انتخاب مدارس بر اساس ظرفیت ها و اولویت انجام شود. در انتخاب مدارس، به تراز کسب شده دانش اموز و تراز قبولی مدرسه توجه شود. دانش آموزان عزیز، دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان رابه طور دقیق مطالعه کنید.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان کردستان 97

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان کردستان معمولاً  21 روز بعد از برگزاری آزمون تیز هوشان می باشد.
زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان کردستان 97، نیمه دوم تیرماه 97 می باشد
  دانش آموزان و اولیای محترم می توانند درزمان گفته شده برای مشاهده نتایج آزمون به سایت azmoon.medu.ir مراجعه فرمایند.

اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم کردستان

برای آگاهی از اعلام تیزهوشان ششم به هفتم کردستان ، بایستی در بازه زمانی معین به سایت سازمان استعدادهای درخشان (سمپاد) ، مراجعه نمایید. از آنجایی که زمان دقیق اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم کردستان هنوز مشخص نیست ، می توان پیش بینی کرد که نتایج تیزهوشان ششم به هفتم کردستان از هفته سوم تیرماه از طریق سایت سازمان سمپاد azmoon.medu.ir اعلام شود.  بایستی به این نکته دقت داشته باشید که اگر اعتراضی به نتایج تیزهوشان ششم به هفتم کردستان دارید، می توانید اعتراض خود را پس از اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم کردستان ، به صورت اینترنتی ثبت نمایید. در ضمن پس از اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم کردستان ، اگر در یکی از انتخاب های خود در هنگام ثبت نام پذیرفته شده باشید ، بایستی در بازه های زمانی اعلام شده توسط مدرسه، با به همراه داشتن مدارک لازم به منظور ثبت نام ، اقدام نمایید.

اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم کردستان

مطابق تجربیات سال های گذشته ، اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم کردستان حدوداً یک ماه پس از برگزاری آزمون خواهد بود. با توجه به اینکه پس از اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم کردستان ، در صورت پذیرفته شدن، بایستی در بازه های زمانی تعیین شده توسط مدرسه،  به منظور ثبت نام به مدرسه مراجعه کنید ، آگاهی از زمان اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم کردستان بیش از پیش اهمیت می یابد. شایان ذکر است که اگر اعتراضی به نتایج تیزهوشان نهم به دهم کردستان دارید، می توانید اعتراض خود را پس از اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم کردستان، به صورت اینترنتی ثبت نمایید.
آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد style=

زمان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

طبق روال هر ساله، فرصتی ایجاد می شود تا دانش آموزان معترض به نتایج آزمون، اعتراض خود را ثبت کنند. معمولاً چند روز بعد از اعلام نتایج آزمون، امکان ثبت اعتراض برای دانش آموزان فراهم می شود. بنابراین برای استفاده از این فرصت، دانش اموزان باید منتظر اعلام زمان اعتراض باشند.

شهریه مدارس تیزهوشان استان کردستان 97

همانطور که اطلاع دارید، دانش آموزان برای تحصیل در تمامی مدارس غیر دولتی ملزم به پرداخت شهریه هستند. شهریه های مدارس تیزهوشان در سال 97 اعلام نشده است. بنابراین با توجه به سال های گذشته این مبحث را ادامه خواهیم داد. شهریه مدارس تیزهوشان بر اساس مقطع تحصیلی، ساعات ارائه شده دروس و کلاس های فوق برنامه متغیر می باشد. شهریه مدارس تیزهوشان از مقطع ابتدایی تا پیش دانشگاهی، از دو میلیون و  پانصد الی نه میلیون و پانصد تومان می باشد. لازم به ذکر است، دانش آموزان با استعداد و تیزهوشی که توان مالی جهت پرداخت شهریه مدارس تیزهوشان را ندارند، با تخفیف هایی که از جانب مدارس منظور می شود، رو به رو می شود.
در این مقاله به بررسی نتایج آزمون تیزهوشان استان کردستان پرداختیم. پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله ثبت نام مدارس تیزهوشان بزنید.
اگر سوالی در زمینه نتایج آزمون تیزهوشان استان کردستان ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " نتایج آزمون تیزهوشان استان کردستان " می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید