برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071973
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید

برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071985
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
آیدانیتو ، فضای هوشمند مشاوره و آموزش آنلاین و آفلاین در تمامی مقاطع تحصیلی و خانواده و روانشناسی رو برای شما به ارمغان میاره،سامانه آیدانیتو در مقاطع مختلف دبستان ، دوره متوسطه اول و دوم ، کنکور سراسری،کارشناسی ارشد ، دکتری ، تحصیل در خارج از کشور و حتی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور فعالیت میکنه.این سیستم یکپارچه برای مشاوره و آموزش تخصصی، معرفی منابع ، آموزش سرفصلهای مهم ، انتخاب رشته ، ثبت نام دانشگاه بدون کنکور و هرچیزی که فکرشو کنید بهتون کمک میکنه

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97


جهت اطلاع از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با 9099071973 تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

پس ازبرگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی که در تیرماه انجام می شود. این آزمون در اردیبهشت ماه برگزار می شود و فیلتر ورودی دانش آموزان با استعداد به مدارس زیر مجموعه ی سمپاد (سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان) است. اعلام نتایج هر شخص به صورت مجزا و از طریق صفحه ی شخصی داوطلب در سامانه اعلام نتایج تیزهوشان در سایت تیزهوشان و استعدادهای درخشان به آدرس azmoon.medu.ir انجام می شود. برای گرفتن نتیجه کافیست پس از ورود به سامانه ثبت نام در سمت راست سایت کد ملی و شماره شناسنامه را به عنوان رمز ورود، وارد کرده و پس از ورود به صفحه ی شخصی اطلاعات آزمون خود را مشاهده کنند. هر داوطلبی که پذیرفته شده باشد، نام مدرسه ی پذیرفته شده را مشاهده می کند و داوطلبانی که پذیرفته نشده اند، می توانند درصدها و تراز خود را مشاهده کرده و با آخرین فرد پذیرش شده مقایسه کنند. تصویر سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان را در زیر می بینید.

سایت اعلام نتایج تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون استعدادهای درخشان 97 

ثبت نام در آزمون استعدادهای درخشان 97، در تاریخ 97/01/28 الی 97/02/05  انجام می شود و آزمون در اردیبهشت ماه 97 برگزار می شود، بلافاصله پس از برگزاری آزمون، دفترچه ی سؤالات آزمون بر روی سایت مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان  به آدرس sampad.medu.ir قرار می گیرد. حدود دو هفته بعد نیز کلید تصحیح آزمون از سوی همین مرکز منتشر می گردد. دقت کنید سامانه اعلام نتایج تیزهوشان با این سایت متفاوت می باشد.

دانش آموزان عزیز باید بداند ، قبل از اعلام نتایج ، نام نفراتی که رتبه ی برتر را کسب کرده اند منتشر نمیشود و تمامی داوطلبان میتوانند نتایج آزمون خود را در سایت azmoon.medu.ir مشاهده کنند .

پس از اعلام نتایج طبق روال هرساله داوطلبان پس از اعلام نتایج آزمون استداد های درخشان میتوانند پس از مشاهده رتبه و تراز خود ، در صورت داشتن اعراض، اعتراض خود را در سایت اعلام نتایج ثبت کنند و نتایج آن  را حداکثر تا مرداد ماه در همان سایت مشاهده کنند.

دانش آموزان میتوانند بعد از اعلام نتایج ، جزئیات سوالات پاسخ های خود را مشاهده کنند.

دانش آموزان عزیز باید دقت کنند ، اعلام نتایج آزمون استعدادهای درخشان ، ثبت نام آزمون ، صدور کارت ورود به جلسه همگی به صورت اینترنتی صورت میگرد.

اعلام نتایج نهایی آزمون در تیرماه

 

شرایط ورود بدون آزمون استعدادهای درخشان 97 

برای بسیاری از داوطلبین شرکت در آزمون تیزهوشان این سؤال پیش آمده است که آیا امکان ورود بدون آزمون به مدارس تیزهوشان وجود دارد؟! در جواب باید بگوییم خیر! شاید این سؤال بدلیل شایعات مبنی بر خبری بود که در چند سال گذشته منتشر شده است.

این خبر از تصمیماتی مبنی بر حذف آزمون ورودی دوره ی نهم به دهم و پذیرش بدون آزمون دانش آموزان تیزهوشان دوره متوسطه اول، اطلاع می داد. اما این تصمیمات فعلاً قطعی نشده اند. وزیر آموزش و پرورش نیز در این مورد اعلام کردند که تصمیم به حذف آزمون ورودی نیازمند بررسی زیادی است. زیرا این تصمیمات بر روی یک نسل آموزشی تأثیرگذار است.  بد نیست اگر بدانید از میان خیل عظیم داوطلبان (حدود 200 هزار نفر برای دوره متوسطه اول و  100 هزار نفر برای دوره ی متوسطه دوم) کمتر از 10% آنها پذیرش می شوند که نتایج پذیرش یا عدم پذیرش داوطلبان پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی و معمولاً اوایل تیرماه اعلام می شود.
اعلام نتایج نهایی آزمون تیزهوشان، که مشخص کننده پذیرش و یا عدم پذیرش داوطلبان است. در همان مردادماه از طریق سایت تیزهوشان و استعدادهای درخشان به آدرس azmoon.medu.ir قابل مشاهده است.

در آزمون تیزهوشان تنها یک بار اعلام نتایج داریم

دقت کنید که در مهلت اعلام شده نسبت به مشاهده ی نتیجه و ثبت نام حضوری اقدام کنید؛ در صورت تعلیل ممکن است فرصت شما به دانش آموز دیگری داده شود.


جهت اطلاع از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با 9099071973 تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید
ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
 1. sasan می گوید

  این سایت مسخره azmmon.medue.ir که هیچی نسون نمیده اصلا میگه پاسخ قابل قبولی یافت نشد.واقعا که.😳

  1. فرهنگ می گوید

   سلام دوست گرامی
   همان طور که در متن هم ذکر شده ( اگر بیشتر دقت کنید) سایت صحیح سازمان استعدادهای درخشان (http://www.azmoon.medu.ir) است. دقت بفرمایید که اصل«دقیق بودن » در قبولی در آزمون تیزهوشان، یکی از اصول بسیار مهم است!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.