اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان تهران ۹۷

نویسنده : مهربان
۰۵ اردیبهشت ۹۷ ۱۸۶ ۰

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان تهران 97

جهت اطلاع از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان تهران 97 می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

متمایز کردن دانش آموزان تیزهوشان و کشف استعدادهای آنها از سال 1355 در ایران آغاز شد و تا به امروز شاهد تأسیس مدارس تیزهوشان در سراسر کشور بوده ایم.

در مدارس تیزهوشان خدمات رفاهی و آموزشی بیشتری فراهم می شود و سطح علمی این مداس بسیار بالا می باشد.

والدین گرامی که توجه ویژه ای بر تحصیلات فرزندان خود دارید، دقت کنید که در این مقاله به موضوع اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان تهران 97 پرداخته ایم.

همچنین زمان برگزاری آزمون تیزهوشان، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان تهران 97 ، شهریه مدارس تیزهوشان استان تهران را مورد بررسی قرار داده ایم.

تراز مدارس تیزهوشان استان تهران 97

سطح علمی دانش آموزان در تراز کسب شده آنان خلاصه می شود

در مدارس مختلف استان، ترازهای قبولی متفاوت می باشد، و دانش آموزان می توانند تراز کسب شده خود را با تراز قابل قبول مدرسه مورد نظر مقایسه کند ،این روش راهکار مناسبی برای موفقیت در ورودی مدارس است.

دانش آموزان باید تراز کسب شده ی خود را با تراز نفر آخر قبول شده در دانشگاه مورد نظر در سال گذشته می توانند مدارسی که احتمال قبولی در آنها را دارند، انتخاب کنند.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان تهران

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان تهران، معمولاً 35 روز پس از برگزاری آزمون می باشد.

دانش آموزان عزیز اعلام نتایج آزمون تیزهوشان را می توانند در سایت Azmoon.medu.ir مشاهده کنند.

زمان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان استان تهران 97 معمولاً بعد از اعلام نتایج که در نیمه دوم تیرماه انجام می شود، بعد از گذشت چند روز ثبت اعتراض به نتایج آزمون انجام می شوند.

  • دانش آموزان و اولیای گرامی در صورت اعتراض داشتن به نتایج، منتظر اعلام زمان اعتراض باشند.
  • دانش آموزان در سایتی که نتایج را مشاهده کردند، می توانند اعتراض خود را ثبت کنند.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان تهران، نیمه دوم تیرماه می باشد

 

دانش آموزان عزیز در تاریخ 97/01/28 قادر به ثبت نام آزمون تیزهوشان می باشند و هنگام ثبت نام می توانند ظرفیت مدارس تیزهوشان استان تهران را مشاهده کنند و طبق آن اولویت بندی خود را انجام دهند تا در نتایج اعلام شده مدارس تیز هوشان به انتخاب های اولیه خود دست پیدا کنند .

اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم تهران

برای آگاهی از اعلام تیزهوشان ششم به هفتم تهران ، بایستی در بازه زمانی معین به سایت سازمان استعدادهای درخشان (سمپاد) ، مراجعه نمایید. از آنجایی که زمان دقیق اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم تهران هنوز مشخص نیست ، می توان پیش بینی کرد که نتایج تیزهوشان ششم به هفتم تهران از هفته سوم تیرماه از طریق سایت سازمان سمپاد azmoon.medu.ir اعلام شود.  بایستی به این نکته دقت داشته باشید که اگر اعتراضی به نتایج تیزهوشان ششم به هفتم تهران دارید، می توانید اعتراض خود را پس از اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم تهران ، به صورت اینترنتی ثبت نمایید. در ضمن پس از اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم تهران ، اگر در یکی از انتخاب های خود در هنگام ثبت نام پذیرفته شده باشید ، بایستی در بازه های زمانی اعلام شده توسط مدرسه، با به همراه داشتن مدارک لازم به منظور ثبت نام ، اقدام نمایید.

اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم تهران

مطابق تجربیات سال های گذشته ، اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم تهران حدوداً یک ماه پس از برگزاری آزمون خواهد بود. با توجه به اینکه پس از اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم تهران ، در صورت پذیرفته شدن، بایستی در بازه های زمانی تعیین شده توسط مدرسه ،  به منظور ثبت نام به مدرسه مراجعه کنید ، آگاهی از زمان اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم تهران بیش از پیش اهمیت می یابد. شایان ذکر است که اگر اعتراضی به نتایج تیزهوشان نهم به دهم تهران دارید ، می توانید اعتراض خود را پس از اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم تهران، به صورت اینترنتی ثبت نمایید.

شهریه مدارس تیزهوشان استان تهران

با توجه به شهریه های متفاوت در مدارس تیزهوشان استان تهران سعی کردیم این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم.

با توجه به اینکه تاکنون شهریه مدارس تیزهوشان در سال 97 مشخص نشده است، بر اساس شهریه های سال 96، ادامه می دهیم.

به احتمال زیاد شهریه های سال 97-98 با افزایش کمتر از 15% رو به رو می شوند.

شهریه مدارس تیزهوشان بر اساس ساعت کاری و کلاس های فوق برنامه و مقطع تحصیلی مشخص می شود.

با توجه به شهریه های اعلام شده در سال 96 می توان گفت شهریه مدارس تیزهوشان استان تهران از 2 میلیون تومان تا سقف 10 میلیون و هشتصد هزار تومان بوده است.

به عنوان مثال:

مدارس تیزهوشان در مقطع ابتدایی از 2 میلیون تا 5 میلیون اعلام شده است. و شهریه مدارس تیزهوشان مقطع پیش دانشگاهی از 4 میلیون تا 10 میلیون و هشتصد تومان اعلام شده است.

البته باید ذکر کنیم، دانش آموزان با استعداد و تیزهوش که توانایی پرداخت شهریه را ندارند، با تخفیف تا سقف 100% رو به رو می شود.

میزان تخفیف با توجه به مدارس تیزهوشان متفاوت می باشد.

آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد

جهت اطلاع از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان تهران 97 می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید