شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷

نویسنده : زینب بابایی
۱۸ دی ۹۶ ۲۵ ۰

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97

 

جهت اطلاع از ثبت نام مدارس نمونه دولتی می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 

با توجه به اینکه مدارس نمونه دولتی شهریه پایین تری نسبت به مدارس غیر انتفاعی و پذیرش بالاتری نسبت به مدارس تیزهوشان دارند، همواره مورد توجه دانش آموزان و والدین بوده است. شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 شامل دو بخش شرایط ثبت نام نمونه دولتی ششم و شرایط ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم است. در این مقاله به بررسی شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 97 و شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97، زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97، سهمیه ی آزمون و معدل در قبولی آزمون نمونه دولتی 97 می پردازیم.

شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 97

شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 97 به صورت زیر می باشد:

1) داشتن تابعیت ایران

2) داشتن نمره خیلی خوب در امتحانات نوبت اول پایه ششم، دانش آموزانی که دارای یک نمره خوب و بقیه نمرات خیلی خوب باشند، هم شرایط ثبت نام  مدارس نمونه دولتی 97 را دارند.

البته این شرط فقط برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی است. نمرات نوبت دوم پایه ششم برای شرکت در آزمون درنظر گرفته می شود، پس دانش آموزانی که همه ی نمرات نوبت دومشان خیلی خوب باشد و یا حداکثر یک نمره خوب و در مابقی دروس نمره خیلی خوب داشته باشند، شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 در مقطع ششم ابتدایی را دارند.

شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97

برای شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97 می بایست شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97 را که به قرار زیر است، داشته باشید.

1) داشتن تابعیت ایران

2) داشتن معدل حداقل 17 در امتحانات نوبت اول پایه نهم

با توجه به اینکه زمان ثبت نام و توزیع کارت ورود به جلسه قبل از امتحانات نوبت دوم است، برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم نیاز به معدل نوبت دوم ندارید، اما چون زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم پس از امتحانات نوبت دوم است. دانش آموزانی که معدل سالانه آنها در پایه نهم بیشتر از 17 باشد، مجاز به شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97 هستند.

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 اواخر سال 96 تا اوایل سال 97

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97

داوطلبانی که شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 را دارا باشند می توانند در زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 اقدام به ثبت نام نمایند.

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 احتمالاً اواخر سال 96 تا اوایل سال 97 و بعد از امتحانات نوبت دوم است.

نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97

نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 در بیشتر استان ها به صورت اینترنتی است و در برخی استانها توسط مدیر مدرسه انجام می شود.

ثبت نام آزمون نمونه دولتی به صورت استانی برگزار می شود و سایت ثبت نام نمونه دولتی ششم متفاوت از سایت ثبت نام نمونه دولتی نهم می باشد.

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97

مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97

مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 به شرح زیر است:

1- اصل و کپی صفحه اول شناسنامه

2) ارائه اصل فیش واریزی که در سال گذشته به مبلغ 110.000 ریال بوده است.

3) دو قطع عکس 3x4 پشت نویسی شده

4) نمونه برگه تکمیل شده ثبت نام در آزمون که یک قطعه عکس داوطلب هم به آن الصاق شده باشد.

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 به صورت اینترنتی است

سهمیه ی آزمون و معدل در قبولی آزمون نمونه ی دولتی 97

سهمیه ی آزمون و معدل در قبولی آزمون نمونه دولتی 97 برای دانش آموزان پایه هفتم متفاوت از داوطلبان پایه دهم است، برای داوطلبان آزمون نمونه دولتی ششم، معیار قبولی، فقط نمره ی آزمون می باشد و تنها عملکرد دانش آموز در آزمون مورد نظر قرار می گیرد. اما در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم معیار قبولی میانگین نمره ی آزمون تستی و معدل کل دانش آموزان در پایه نهم است. به این صورت که 50 درصد معدل دانش آموز و 50 درصد نمره ی آزمون در قبولی داوطلب مؤثر است.

 

جهت اطلاع از ثبت نام مدارس نمونه دولتی می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 

 

آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد

 


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید