کارنامه و رتبه قبولی ارشد حقوق عمومی
در این مقاله به موضوع کارنامه و رتبه قبولی ارشد حقوق عمومی می پردازیم، هدف از این مقاله موفقیت داوطلبان درانتخاب رشته ارشد حقوق عمومی می باشد. همان طور که در مقالات انتخاب رشته ارشد مشاهده کردید، یکی از عوامل مهم و مؤثر در انتخاب رشته اصولی و منطقی، تحلیل کارنامه و رتبه قبولی ارشد حقوق عمومی می باشد. در این مقاله، به بررسی و ارزیابیکارنامه و رتبه قبولی ارشد حقوق عمومی برای شما می پردازیم. با ما همراه باشید تا اطلاعات ضروری را در رابطه باکارنامه و رتبه قبولی ارشد حقوق عمومی بدست آورید. به داوطلبانی که قصد ورود به رشته حقوق را دارند توصیه میکنیم سری هم به مقاله انتخاب رشته ارشد حقوق بزنند.
رتبه قبولی ارشد حقوق عمومی

معیار پذیرش دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد، رتبه داوطلبان می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید

رتبه جایگاه کسب شده داوطلبان در بین تمامی شرکت کنندگان آزمون ارشد حقوق می باشد و بر اساس تراز علمی داوطلبان در آزمون رتبه را مشخص می نمایند. رشته حقوق از رشته های گروه علوم انسانی و یکی از رشته های پرطرفدار در مقطع کارشناسی ارشد محسوب می شود. بنابراین داوطلبان باید تمام تلاش خود را در موفقیت در پذیرش دانشگاه ها به کار بگیرند. اولین مرحله آزمون دکتری می باشد که مرحله ی بسیار مهمی است و داوطلبان بر اساس رتبه های کسب شده در این آزمون، آینده ی خود را رقم خواهند زد. اما داوطلبانی که قصد شرکت در دانشگاه های حقوق عمومی 97 را دارند، باید به این موضوع نیز توجه نکنند که انتخاب رشته صحیح، رمز موفقیت آنان خواد بود. برای انتخاب رشته ارشد حقوق عمومی 97، باید به ظرفیت دانشگاه ها، کاهش یا افزایش ظرفیت در سال جدید و همچنین رتبه کسب شده خود توجه داشته باشیند و با توجه به این موارد، انتخاب های خود را بر اساس اولویت انجام دهند. در ادامه به کارنامه و جداول موجود در کارنامه ارشد آشنا خواهید شد و نمونه کارنامه حقوق داوطلبان سال گذشته را مشاهده می کنید. نیازی نیست این مراحل سخت را طی کنید شما توسط کارشناسی ارشد بدون کنکور هم میتوانید وارد مقطع ارشد شوید.
در صورت نیاز به کسب اطلاعاتی بیشتر و جامع تر در مورد کارنامه و رتبه قبولی کارشناسی ارشد رشته حقوق عمومی می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.


حقوق عمومی

گرایش حقوق عمومی با کد ضریب 4 در کارشناسی ارشد موجود است. وضعیت داوطلبان کارشناسی ارشد در هر کد ضریب مشخص می شود و رتبه و تراز و وضعیت آزمون در هر کد ضریب به صورت مجزا مشخص می شود. در کارنامه داوطلبی که در حال حاضر مشاهده خواهید کرد، تنها به کد ضریب 4 خواهیم پرداخت. دروس و درصدهای زده شده در آزمون حقوق عمومی

دروس و درصدهای زده شده در آزمون

نام درس

نمره به درصد

متن حقوق به زبان انگلیسی – فرانسه

60.00
حقوق مدنی

سفید

حقوق تجارت

سفید
آئین دادرسی مدنی

سفید

متون فقه

80.00
حقوق جزای عمومی

91.00

حقوق جزای اختصاصی

80.00
حقوق بین الملل عمومی

سفید

حقوق اداری

سفید
حقوق اساسی

سفید

حقوق مدنی / تعهدات

سفید
حقوق بین المللی خصوصی

سفید

آیین دادرسی کیفری

100.00
حقوق جزا و آیین دادرسی کیفری

سفید

سازمان های بین المللی

سفید
دروس تخصصی رشته های معارف اسلامی و حقوق – حقوق خانواده

سفید

حقوق ارتباطات

سفید

داوطلب در کد ضریب های 7،3،2، 9، 11 مجاز شده است. وضعیت داوطلب در کد ضریب 4 به چه صورتی می باشد؟ داوطلب در این کد ضریب رتبه 791 بدون سهمیه و رتبه 750 با سهمیه را کسب کرده است و تراز داوطلب مورد نظر در کد ضریب 4، 4058 می باشد. دوره های مجاز شده داوطلب:

  • دوره روزانه
  • غیر روزانه

رتبه آخرین نفر پذیرفته شده در دوره روزانه 875 و رتبه آخرین نفر پذیرفته شده در دوره های غیر روزانه، 6116 بوده است.

 در این مقاله به تحلیل و بررسی کارنامه و رتبه قبولی ارشد حقوق عمومی پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله تکمیل ظرفیت ارشد حقوق بزنید.
اگر شما نیز جزء داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری و یا ارشد آزاد در رشته حقوق عمومی هستید و نیاز به کسب اطلاعات بیشتری در زمینه کارنامه و یا رتبه های قبولی در این رشته و مقطع تحصیلی را دارید، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.