برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071973
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید

برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071985
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
آیدانیتو ، فضای هوشمند مشاوره و آموزش آنلاین و آفلاین در تمامی مقاطع تحصیلی و خانواده و روانشناسی رو برای شما به ارمغان میاره،سامانه آیدانیتو در مقاطع مختلف دبستان ، دوره متوسطه اول و دوم ، کنکور سراسری،کارشناسی ارشد ، دکتری ، تحصیل در خارج از کشور و حتی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور فعالیت میکنه.این سیستم یکپارچه برای مشاوره و آموزش تخصصی، معرفی منابع ، آموزش سرفصلهای مهم ، انتخاب رشته ، ثبت نام دانشگاه بدون کنکور و هرچیزی که فکرشو کنید بهتون کمک میکنه

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97

دوره ی دکتری بالاترین دوره ی تحصیلی آموزش عالی است که به اعطای مدرک تحصیلی می انجامد. برای ورود به این دوره باید در آزمون دوره ی دکتری ثبت نام شرکت نمایید. لازمه ی شرکت در آزمون دکتری 97، ارائه کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 است که معرف هویت و مشخصات فرد می باشد. بر این اساس با توجه به اهمیت این موضوع ما به بررسی نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه ی آزمون دکتری 97، زمان برگزاری آزمون دکتری 97 و نیز زمان اعلام نتایج آزمون دکتری 97 پرداخته ایم.

پس از انجام ثبت نام آزمون دکتری و درج اطلاعات لازم، مشخصات فرد ثبت می شود و کد رهگیری دریافت می کند. چند روز قبل از برگزاری آزمون دکتری، داوطلب باید کارت ورود به جلسه ی آزمون دکتری 97 را تهیه نمایید. کارت ورود به جلسه ی آزمون دکتری 97 حاوی مشخصات فرد مانند شماره شناسنامه و نام و نام خانوادگی و حوزه ی امتحانی است و مشخص می کند که متقاضی در کجا و در کدام رشته محل باید آزمون بدهد.

کارت ورود به جلسه ی آزمون دکتری 97 منحصراً از طریق سایت سازمان سنجش ارائه می شود

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97:

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97، داوطلبان ابتدا باید ثبت نام آزمون دکتری 97 را انجام داده باشند. پس از انجام ثبت نام که در هفته ی اول آذر انجام شد. برای دریافت کارت ورود به جلسه و برگ راهنمای آزمون از طریق سایت سازمان سنجش باید از اول اسفند تا سوم اسفند 96 اقدام نمایند.

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97، اول تا سوم اسفندماه است

 

زمان برگزاری آزمون دکتری 97

آزمون دکتری 97 در روز جمعه 4 اسفند 96 برگزار می شود و داوطلبان می بایست برای شرکت در آزمون دکتری 97 در روزهای 1 تا 3 اسفندماه، کارت ورود به جلسه را از طریق سایت سازمان دریافت کنند.

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری 97:

اعلام نتایج آزمون دکتری 97 در سه بازه ی زمانی و در سه مرحله صورت می گیرد.

مرحله ی اول: اعلام نتایج اولیه آزمون به صورت کارنامه از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش

مرحله دوم: انتخاب رشته اینترنتی برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته منحصراً از طریق سایت سازمان سنجش

مرحله سوم: اعلام نتایج نهایی آزمون ورودی دکتری 97

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.