پذیرش رشته پرستاری بدون کنکور سراسری و آزاد

avatar image نویسنده : مهربان
stopwatch image ۳۰ فروردین ۹۹ view image ۲۱۱۹۵ blogging image ۱۰۸
پرستاری بدون کنکور

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " ثبت نام پرستاری بدون کنکور و هر آنچه باید در زمینه لیست دانشگاه ها و شهریه پرستاری بدون کنکور بدانید" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


پرستاری بدون کنکور 

یکی از بهترین رشته های کنکور پرستاری است. رشته پرستاری به دلیل داشتن ویژگی های خوب و مثبتی از جمله پردرآمد بودن در صورت شروع کار در آینده می تواند در ردیف محبوب ترین ها در گروه پیراپزشکی برای داوطلبان و متقاضیان تحصیل در آن باشد.
با توجه به بحث همیشه داغ بدون آزمون بودن شمار زیادی از رشته های دانشگاهی به مراتب این علامت سؤال در ذهن داوطلبان و متقاضیان به وجود می آید که آیا می شود بدون کنکور هم وارد رشته های پیراپزشکی از جمله رشته پرستاری شد. باید عرض کنیم که ادامه تحصیل در رشته پرستاری به شکل بدون آزمون به هیچ روی در داخل کشورمان ایران و در هیچ شهر و واحد دانشگاهی برای شما فراهم نیست. مگر این که یکی از دانشگاه های خارج از کشور را انتخاب کنید و برای این رشته دانشگاهی به صورت بدون آزمون به آنجا بروید.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پرستاری چیست؟

داوطلبانی که قصد دارند تا در این رشته تحصیل کنند با مطالعه این مقاله تمامی اطلاعات مهم و ضروری را درمی‌یابند همچنین برای مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری میتوانید با مشاورین آیدانیتو تماس حاصل فرمایید. همان طور که می دانید داوطلبان زیادی قصد شرکت در رشته های پزشکی و پیراپزشکی را دارند که تعداد محدودی به خواسته ی خود می رسند، مابقی داوطلبان می توانند در صورتی که از شرایط ثبت نام پرستاری بدون کنکور برخوردار شوند، این راه را انتخاب کنند. ابتدا باید بگوییم که پرستاری بدون کنکور وجود دارد اما شرایط ورود به آن کمی متفاوت تر از سایر رشته ها است. داوطلبانی که قصد تحصیل در رشته بدون کنکور پیراپزشکی را دارند، می توانند در رشته کاردانی وارد پردیس های خودگردان شوند که شرایط بعد از تحصیل خواهند داشت.
اما این سبک ورود به دانشگاه برای برخی از رشته ها وجود دارد و رشته پرستاری به این صورت نیست. داوطلبانی که قصد دارند در رشته پرستاری شرکت کنند، برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور پرستاری با ادامه مقاله همراه ما باشید. همچنین میتوانید با کلیک روی لینک آبی از پزشکی بدون کنکور هم اطلاع یابید

سوالات خود را در زمینه ثبت نام بدون کنکور پرستاری از مشاوران آیدانیتو بپرسید

رشته پرستاری بدون کنکور چگونه است؟

از پر طرفدار ترین رشته های کنکور می توان به پرستاری اشاره کرد. رشته پرستاری در حال حاضر از جمله پرطرفدارترین ها در میان رشته های گروه آزمایشی علوم تجربی به حساب می آید که علاقه به کار در آن در زمان ورود به این رشته بسیار مهم به نظر می رسد. به جرأت می توان گفت که شغل سخت و حساس پرستاری از جمله مهم ترین و کلیدی ترین مشاغل در جامعه حاضر به شمار می رود. حتماٌ در جریان هستید که در حال حاضر امکان ورود به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی برای داوطلبان بسیار سهل تر از گذشته شده است و افراد فرصت ادامه تحصیل در مقاطع مختلفی از جمله کارشناسی و کاردانی را در دانشگاه های آزاد، پیام نور، غیرانتفاعی و حتی دانشگاه های روزانه است.
در اینجا ممکن است این سؤال برایتان مطرح شود که آیا می توان به تحصیل در رشته پرستاری آن هم به شکل بدون کنکور پرداخت؟ در پاسخ باید خدمتتان عرض کنیم که خیر به هیچ وجه امکان تحصیل در پرستاری بدون آزمون در ایران و حتی در بهترین دانشگاه ها وجود ندارد. تا پیش از سال 97 فرد با عزیمت به خارج از کشور و گذراندن 72 واحد از دروس چند ترم اول رشته پرستاری و بعد برگشت به ایران و ورود به یکی از پردیس های خودگردان می توانست تحصیل بدون آزمون در رشته پرستاری را تجربه نماید. اما با تغییر کلی قانون مذکور لغو گردید و فرد نمی تواند تا اتمام مدت تعیین شده برای تحصیل در رشته پرستاری به ایران عزیمت کند. شما در رشته های دیگر هم برای کارشناسی ارشد بدون کنکور هم میتوانید اطلاعات کسب کنید.


آیا امکان قبوا شدن در رشته پرستاری بدون کنکور سراسری وجود دارد؟

با توجه به عدم امکان پذیرش دانشجو در رشته پرستاری به صورت بدون کنکور در ایران معلوم می شود که جذب دانشجوی پرستاری در دانشگاه های سراسری نیز به صورت بدون آزمون صورت نمی گیرد. پس اگر بسیار مایل به تحصیل در رشته پرستاری به شکل بدون آزمون هستید به فکر دریافت ویزا و گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاه های خارجی باشید. در صورت داشتن هر گونه پرسشی در رابطه با نحوه اخذ پذیرش ویزا و گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاه های خارجی باشید.
در صورت داشتن هر گونه در رابطه با نحوه اخذ پذیرش جهت تحصیل بدون آزمون پرستاری و یا نیاز به شناخت دانشگاه های پذیرنده این رشته و یا درباره مشاوره تحصیلی تلفنی مدرسه با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام پرستاری بدون کنکور 

تحصیل در رشته پرستاری بدون شرکت در کنکور تجربی در هیچ یک از دانشگاه ها از جمله دانشگاه آزاد اسلامی برای هیچ یک از متقاضیان امکان پذیر نیست و داوطلب هیچ راهی به جز تلاش مضاعف برای قبولی در رشته پرستاری دانشگاه آزاد ندارد.

شرایط ثبت نام پرستاری بدون کنکور

با توجه به عدم جذب دانشجویان دختر و پسر برای تحصیل بدون کنکور در رشته دانشگاهی پرستاری پس زمانی هم برای ثبت نام در این رشته و آن به صورت بدون کنکور در نظر گرفته نشده است.

شرایط ثبت نام پرستاری بدون کنکور در سال های گذشته

داوطلبان عزیزی که قصد دارند در رشته پرستاری به صورت بدون کنکور شرکت کنند میتوانند در خارج از کشور به تحصیلات خود ادامه دهند اما همانطور که اطلاع دارید در گذشته و تا چند وقت پیش امکان تحصیلی غیر مستقیم بدون کنکور در داخل کشور وجود داشت،  در ادامه شرایط تحصیل پرستاری را در داخل کشور مشاهده می کنید.

 • اولین شرط تحصیل در پرستاری بدون کنکور، تحصیل داوطلبان در یکی از رشته های تجربی یا ریاضی و فیزیک در دوران دبیرستان بود. بنابراین داوطلبانی که در سایر رشته ها به تحصیل پرداخته اند، مجاز به ثبت نام در این رشته را نخواهند داشت. 
 • دومین شرط ثبت نام گذراندن 72 واحد درسی در خارج از کشور بود که این 72 واحد خود شرایطی داشت که در مباحث بعدی به طور مفصل راجع به آن صحبت خواهیم کرد.
 • معدل 72 واحد پاس شده باید بیش از 15 می بود.
 • معدل دوران دبیرستان برای ثبت نام در این رشته (دیپلم) باید بالای 16 می بود.

تا به اینجا با شروط و نحوه پذیرش پرستاری بدون کنکور تا قبل از تغییرات ایجاد شده در قانون آموزش وزارت بهداشت آشنا شده اید. در ادامه تغییرات ایجاد شده در ثبت نام و پذیرش بدون کنکور پرستاری را مشاهده خواهید کرد.
از شرایط ثبت نام پرستاری به صورت بدون کنکور در خارج از کشور اطلاع دارید؟ می دانید که چه دانشگاه هایی بدون کنکور در رشته پرستاری دانشجو می پذیرند؟ با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

قانون جدید پرستاری بدون کنکور

قانون جدیدی که در این باره آمده است چه می گوید؟ با توجه به تغییرات و به تصویب رسیدن قانون جدید وزارت بهداشت دیگر امکان تحصیل در دانشگاه های داخلی کشور برای پرستاری بدون کنکور وجود نخواهد داشت، افرادی که از سال 2019 برای تحصیل در این رشته به خارج از کشور می روند در حین تحصیل نمی توانند انتقالی به پردیس های ایران بگیرند و در صورتی که در دانشگاه های معتبر تحصیلات خود را به اتمام برسانند میتوانند وارد کشور شوند و مدرک خود را تطبیق بزنند.
برای آگاهی از شرایط جدید انتقالی دانشجویان پرستاری خارج از کشور به داخل در سال جدید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

 پرستاری بدون کنکور 98

در سال 98 نیز با توجه به تغییر قانون تحصیل بدون کنکور از سال پیش تاکنون امکان ورود دانشجویان پرستاری بدون آزمون 98 برای داوطلبان و متقاضیان وجود ندارد به جز تحصیل این رشته در دانشگاه کشور شیوه دیگری برای پذیرش نیست.

آیا به غیر از پرستاری با سایر رشته های بدون کنکور نیز آشنایی دارید؟

تا اینجای مقاله مسائلی را پیرامون رشته پرستاری خدمت شما دوستان عزیز ذکر کردیم  و شما را با شرایط ورود به آن آشنا کردیم. اما آیا با لیست سایر رشته های بدون کنکور که امکان تحصیل در آن ها در داخل کشور برای شما فراهم است آشنایی کافی را دارید؟ در صورت عدم اطلاع از لیست این رشته های تحصیلی که بدون رفتن به خارج از کشور امکان تحصیل در آن ها به صورت بدون کنکور برایتان فراهم می شود با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید. 

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " ثبت نام پرستاری بدون کنکور و هر آنچه باید در زمینه لیست دانشگاه ها و شهریه پرستاری بدون کنکور بدانید" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

دانشگاه های پرستاری بدون کنکور 

آیا تصمیم خد را برای ادامه تحصیل خود گرفته اید؟ حال که تصمیم خود را برای ادامه تحصیل در رشته پرستاری گرفته اید، بایستی از لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم آگاه شوید. دانشگاه های بسیاری در سراسر دنیا اقدام به پذیرش دانشجو در رشته پرستاری می نمایند که دانستن رده بندی این دانشگاه ها الزامی است درمورد مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور کاردانی به کارشناسی نیز میتوانید از لینک قبل استفاده کنید.. به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از لیست دانشگاه های برتر مورد تایید وزارت علوم و بهداشت در این رشته با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
برای آگاهی از لیست دانشگاه های پذیرنده دانشجو در رشته پرستاری بدون کنکور با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

شهریه رشته پرستاری بدون کنکور

از جمله نکات مهم در انتخاب رشته و دانشگاه، توجه به شهریه است. با توجه به اینکه میزان شهریه و هزینه های زندگی بایستی قبل از اقدام به اخذ پذیرش، برآورد شود، 
برای آگاهی از شهریه پرستاری بدون کنکور با مشاورین متخصص آیدانیتو تماس بگیرید.

اخذ پذیرش پرستاری

در ابتدای امر باید به مورد تایید بودن مدرک دانشگاهی که قصد ادامه تحصیل در آن را دارید، پی ببرید. از طرفی آگاهی از شرایط اخذ پذیرش هم الزامی است. به عنوان مثال برخی از دانشگاه ها به منظور پذیرش، آزمون برگزار می کنند و برخی فقط از طریق سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرند. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط اخذ پذیرش در این رشته با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
تحصیل در خارج از کشور در رشته پرستاری یک فرصت طلایی است. برای آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط اخذ پذیرش بهترین دانشگاه ها می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

معافیت از خدمت و خروج از کشور

از جمله موانعی که داوطلبان مذکر 18 سال به بالای فاقد معافیت خدمت، بایستی از آن عبور کنند، خدمت سربازی است.این مشغله ذهن بسیاری از داوطلبان پسر را مشغول خود کرده است. اگر تصمیم خود را مبنی بر ادامه تحصیل در خارج از کشور در رشته پرستاری بدون کنکور گرفته اید، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی برای آگاهی از وضعیت خدمت خود، با مشاوران نظام وظیفه آیدانیتو تماس بگیرید.
برای آگاهی از معافیت تحصیلی سربازی و شروط خروج از کشور برای داوطلبان بدون کنکور داروسازی با مشاورین متخصص نظام وظیفه آیدانیتو تماس بگیرید.

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " ثبت نام پرستاری بدون کنکور و هر آنچه باید در زمینه لیست دانشگاه ها و شهریه پرستاری بدون کنکور بدانید" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید3.5 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


۱۰۸ دیدگاه
 • user_default_pic علی
  توسط علی در تاریخ ۱۲ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام... پرستاری بدون کنکور بر اساس معدل هستش ؟
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۱۵ اسفند ۹۷
  سلام دوست عزیز، پذیرش بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی است و پرستاری بدون کنکور نیز از این قائده مستثنی نیست.

 • user_default_pic برنا
  توسط برنا در تاریخ ۱۲ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام پرستاری بدون کنکور در چه دانشگاههای می توانم قبول بشم ؟ و شرایط شهریه را توضیح دهید .
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۱۵ اسفند ۹۷
  سلام دوست عزیز، 22 پردیس وجود دارد که می توانید در آن ها پرستاری بدون کنکور بخوانید. شهریه متفاوت خواهد بود اما تقریبا 6 تا 8 میلیون در نظر گرفته می شود.

 • user_default_pic سعید
  توسط سعید در تاریخ ۱۲ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام. برای تحصیل در رشته پرستاری بدون کنکور خارج از کشور، حدودا سالی چقد هزینش میشه؟
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۱۵ اسفند ۹۷
  سلام دوست عزیز، هزینه تحصیل در رشته پرستاری بدون کنکور بستگی به کشور و نوع دانشگاه دارد.

 • user_default_pic رضا
  توسط رضا در تاریخ ۱۳ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام وقت بخیر من باتوجه به معدلم‌که ۱۷ هست و ساکن بندر گناوه هستم رشته پرستاری بدون کنکور در مناطق محروم کجاها میشه قبول شد؟
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۱۵ اسفند ۹۷
  سلام دوست عزیز، پرستاری بدون کنکور شرایطی دارد. در حقیقت پرستاری جزو پیراپزشکی های بدون کنکور تعریف نمی شود.

 • user_default_pic حامد نصرتی
  توسط حامد نصرتی در تاریخ ۲۱ مرداد ۹۸ reply-button
  سلام معدل من 8است ومیخواستم بگم پرستاری چجوری قبول بشم تو دانشگاه؟
  user_default_pic ذوالقدری مشاور آیدانیتو
  توسط ذوالقدری مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ مرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز، شما میتوانید در شهریور ماه ترمیم معدل نموده تا شانس قبولی خود را برای قبولی در رشته پرستاری با شرکت در کنکور افزایش دهید؛ فراموش نکنید که معدل کتبی نهایی 30 درصد در کنکور تاثیر مثبت دارد.

 • user_default_pic عرفان حسنی
  توسط عرفان حسنی در تاریخ ۲۱ مرداد ۹۸ reply-button
  سلام وعرض ادب من 38سالمه وعلاقه وافر دارم در رشته پرستاری قبول بشم لطف بفرمایید که چیکار کنم ممنون میشم ...
  user_default_pic ذوالقدری مشاور آیدانیتو
  توسط ذوالقدری مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ مرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز، برای قبولی در رشته ی پرستاری حتما باید در کنکور شرکت کرده و رتبه لازم را کسب نمایید؛ اگرچه در سال گذشته برخی از رشته های پیراپزشکی بدون کنکور پذیرش داشتند.

 • user_default_pic المیرا
  توسط المیرا در تاریخ ۰۵ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام وقت شما بخیر من در رشته انسانی دوران دبیرستان رو گذروندم. اما به رشته پرستاری علاقمند هستم. در حال حاضر دانشجوی دانشگاه پیام نور هستم. می خواستم بدونم آیا امکان تحصیل بدون کنکور در رشته پرستاری رو دارم؟ در صورتی که جواب مثبت هستش می خواستم از شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پرستاری اطلاع پیدا کنم.
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۵ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز باید خدمت شما عرض کنم که امکان تحصیل در رشته پرستاری به صورت بدون کنکور در ایران فراهم نیست و تحصیل در این رشته به شکل بدون کنکور تنها در خارج از کشور برایتان مقدور است.

 • user_default_pic مریم احمدی
  توسط مریم احمدی در تاریخ ۰۶ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام من دانشجوی ترم آخر در رشته مهندسی برق هستم و در سنندج زندگی می کنم. راستش من دیپلم علوم تجربی رو هنوز ندارم و می خواستم بدونم اگه تعهد به دانشگاه بدم که تا دی مدرک دیپلمم رو می گیرم می تونم تو رشته پرستاری بدون کنکور تحصیل کنم؟ دانشگاه پذیرنده پرستاری بدون آزمون کجاست؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۶ شهریور ۹۸
  سلام خدمت شما دوست عزیز باید عرض کنیم که امکان تحصل پرستاری بدون شرکت تو کنکور در هیچ دانشگاهی در ایران برای شما و سایر داوطلبان وجود ندارد. موفق باشید.

 • user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۶ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام آیا می توان در دانشگاه البرز و تهران پزشکی بدون کنکور خوند؟ در صورتی که این امکان وجود دارد هزینه تحصیل در آن چقدر است؟

 • user_default_pic پریچهر آذرفر
  توسط پریچهر آذرفر در تاریخ ۰۷ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام خدمت شما معدل کتبی دیپلم من تو رشته تجربی 9 و معدل کل دیپلمم هم 16 هستش. آیا به نظر شما می تونم به پذیرش تو رشته پرستاری، هوشبری و یا اتاق عمل به صورت بدون کنکور امیدوار باشم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۷ شهریور ۹۸
  سلام به شما دوست گرامی باید عرض کنم که به هیچ وجه امکان تحصیل در رشته های مذکور به صورت بدون کنکور در ایران وجود نداره و شما باید برای تحصیل در این رشته ها به صورت بدون آزمون به خارج از ایران برین. مؤفق باشید.

 • user_default_pic آتوسا مهدی فر
  توسط آتوسا مهدی فر در تاریخ ۱۱ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و تشکر از مطالب عالی سایتتون عذز می خوام من کارشناسی میکروبیولوژی دارم ولی راستش از همون زمان کنکور هم علاقه خاصی به رشته پرستاری داشتم. ولی خب متأسفانه نشد که این رشته رو تو دانشگاه بخونم. ولی حالا می خواستم بدونم آیا می تونم به صورت بدون کنکور تو این رشته تحصیلات داشته باشم؟ پیشاپیش از پاسخگوییتون متشکرم.
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۱ شهریور ۹۸
  سلام دوست گرامی. ممنون از محبت شما کاربر گرامی باید خدمت شما عرض کنیم که شما به هیچ وجه نمی توانید رشته پرستاری را حال در هر دانشگاهی در ایران به صورت بدون آزمون بخوانید. واقعیتش را بخواهید تنها راه تحصیل این رشته به شکل بدون آزمون این است که در یکی از دانشگاه های خارج از کشور این کار را انجام دهید.

 • user_default_pic پارمیدا
  توسط پارمیدا در تاریخ ۱۲ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و عرض خسته نباشید من کگارشناسی ارشد بینوایی سنجی دارم ولی به جای خوندن دکتری توی این رشته ترجیحم به خوندن یه رشته دیگه مثلا پرستاری اون هم به صور ت بدون آزمون هستش. آیا می تونم بدون اینکه تو کنکور پرستاری شرکت کنم پرستاری رو بدون آزمون تو یکی از دانشگاه های خوب بخونم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۲ شهریور ۹۸
  سلام به شما دوست عزیز خبری که باید به شما بدم اینه که پرستاری رو هیچ مرکز دانشگاهی به صورت بدون کنکور ارائه نمی ده. در نتیجه ما برای تحصیل و ورود به این رشته فقط ملزم به ثبت نام و شرکت تو کنکور علوم تجربی هستین.

 • user_default_pic مهلا شریفی
  توسط مهلا شریفی در تاریخ ۱۳ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام آیا پرستاری بدون کنکور جذب دانشجو داره؟ تو کدوم دانشگاه؟؟؟؟ اگر داره آیا دانشگاه های استان خوزستان رو هم شامل میشه؟ کدوم یکی از دانشگاه هاش؟؟؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۳ شهریور ۹۸
  سلام دوست گرامی باید عرض کنیم که شما تحت هیچ شرایطی این امکان رو ندارین که تو رشته ی پرستاری به صورت بدون کنکور تحصیل کنین.

 • user_default_pic رخساره
  توسط رخساره در تاریخ ۱۴ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر عذر می خوام من قصد تحصیل در رشته بهیاری رو دارم. اگر امکانش هست بنده رو راهنمایی کنید و بگین چطور می تونم بدون کنکور این رشته رو بخونم. در ضمن خدمت نظام وظیفه رو هم رفتم.
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۴ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز برای رشته بهیاری شما امکان شرکت تو دوره های یکساله جهاد دانشگاهی رو دارین. پس از پایان این دوره می تونین مدرک مورد تأیید وزارت بهداشت رو دریافت کنید.

 • user_default_pic امیر
  توسط امیر در تاریخ ۱۷ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام. وقتتون بخیر من کارشناسی شیمی محض رو از یه دانشگاه دولتی گرفتم. ولی بسیار تمایل به ادامه تحصیل توی رشته پرستاری رو دارم. از اونجایی که خیلی پر مشغله هستم و وقت زیادی در اختیار ندارم به ذهنم رسید که به صورت بدون کنکور پرستاری رو بخونم. خواستم بدونم آیا این امکان واسه من وجود داره یا حتماٌ باید باز کنکور تجربی رو بدم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۷ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز باید عرض کنیم که علی رغم تمایل به تحصیل تو رشته پرستاری بدون کنکور شما نمی تونین توی این رشته به صورت بدون آزمون ادامه تحصیل بدین.

 • user_default_pic ملیکا احمدی
  توسط ملیکا احمدی در تاریخ ۱۸ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام. خسته نباشید راستش من کنکور قبول نمیشم. می خوام پرستاری رو بدون کنکور تو دانشگاه بخونم. می خوام بدونم کدوم پردیس خودگردان هستش که پرستاری رو بدون آزمون ارائه بده؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۸ شهریور ۹۸
  سلام. پذیرش این رشته تحصیلی در تمامی مراکز دانشگاهی تنها به وسیله شرکت تو کنکور سراسری دانشگاه ها انجام میشه.

 • user_default_pic غزال بهمنش
  توسط غزال بهمنش در تاریخ ۲۴ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و تشکر از سایت خوبتون عذر می خوام... خواستم بدونم در صورت علاقه زیاد به رشته فیزیوتراپی می تونیم بدون آزمون توی این رشته تحصیلی تحصیل کنیم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۴ شهریور ۹۸
  سلام دوست گرامی و ارجمند باید عرض کنیم که شما به هیچ وجه نمی تونین توی ایران رشته فیزیوتراپی رو بدون شرکت تو کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها بخونین.

 • user_default_pic مهشاد
  توسط مهشاد در تاریخ ۲۵ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام وقت شما بخیر می بخشین من می خوام تو خارج از کشور پزشکی رو به صورت بدون کنکور بخونم. ولی با لیست دانشگاه های خارجی جذب کننده دانشجو تو رشته پزشکی آشنایی کافی رو ندارم. امکانش هست لیستش رو بهم معرفی کنین؟ ممنون میشم.
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۵ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز شما با مراجعه به مقاله "لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد" موجود در سایت می تونین به بخشی از لیست این دانشگاه ها دسترسی پیدا کنید.
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۵ شهریور ۹۸
  سلام . تو گوگل سرچ کنید دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران در خارج از کشور براتون میاد . مثل دانشگاه استانبول در ترکیه و یا دانشگاه هایدلبرگ در آلمان

 • user_default_pic الهام
  توسط الهام در تاریخ ۲۶ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و تشکر از سایت خوبتون. عذر خواهی می کنم یه سوال داشتم. من از طرفداران و علاقمندان پروپا قرص رشته پرستاری هستم. ولی از بخت بد هیچی وقت ندارم بشینم واسه کنکور تجربی سال دیگه بخونم. میشه بهم بگین آیا می تونم بدون شرکت تو کنکور و اینهمه زحمت واسه درس خوندن بدون کنکور پرستاری بخونم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۶ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیزم خیر شما و سایر داوطلبان تجربی چنین امکانی رو ندارین. در واقع، تو هیچ دانشگاهی توی ایران به صورت بدون آزمون ارائه نمیشه و علاقمندان تنها مجبور به شرکت توی کنکور سراسری تجربی هستن.

 • user_default_pic مونا
  توسط مونا در تاریخ ۲۶ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر من از افراد بسیار علاقمند به رشته مامایی هستم و می خوام بدونم آیا امکان ادامه تحصیل بدون کنکور توی این رشته در ایران واسم وجود داره یا خیر؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۶ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز باید خدمتتون عرض کنم که همانند رشته پزشکی به هیچ وجه امکان تحصیل بدون کنکور توی رشته مامایی برای شما و سایر متقاضیان وجود نخواهد داشت.

 • user_default_pic محمد
  توسط محمد در تاریخ ۲۸ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام وقت شما بخیر عذر می خوام اگر فردی شاغل باشه و یا در کل خیلی تو زندگیش درگیر باشه امکانش هست بدون آزمون پرستاری رو بخونه؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۸ شهریور ۹۸
  سلام دوست گرامی باید عرض کنم که خیر هیچ فردی این امکان رو در کشور نداره و تنها در یک صورت و آن هم تحصیل در خارج از ایران می شه برای پرستاری بدون کنکور اقدام کرد.

 • user_default_pic مهیار
  توسط مهیار در تاریخ ۳۱ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام عذر می خوام یه سؤالی داشتم از خدمتتون. من شنیدم میشه بدون کنکور پرستاری خوند. می خواستم بدونم صحت داره یا خیر؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۳۱ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز خیر به هیچ وجه اینطور نیست و هیچ فردی امکان خوندن پرستاری بدون کنکور رو توی ایران نداره.

 • user_default_pic سحر
  توسط سحر در تاریخ ۳۱ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و خسته نباشین خدمت شما می بخشین من پرستاری رو با دل و جون دوست دارم و هر چی فکر می کنم می بینم تو هیچ رشته دیگه ای به غیر از این رشته نمی تونم مؤفق باشم. فقط مشکلم که واقعاٌ هم اذیتم می کنه کمبود وقت برای خوندن واسه کنکور تجربیه. می خواستم بدونم بدون آزمون میشه یکی از صندلیای دانشگاه رو به عنوان دانشجوی پرستاری اشغال کرد؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۳۱ شهریور ۹۸
  سلام دوست خوبم. باید خدمتتون عرض کنم که خیر امکان ادامه تحصیل پرستاری بدون کنکور در ایران برای شما نیست.

 • user_default_pic نفیسه
  توسط نفیسه در تاریخ ۰۱ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین من از جمله طرفداران پروپاقرص رشته پرستاری هستم. واقعاٌ دلم می خواد توی این رشته درس بخونم و کار کنم. ولی متـأسفانه در طول روز هیچی وقت ندارم که بشینم واسه کنکور تجربی بخونم. در نتیجه، به ذهنم رسید که بدون شرکت تو کنکور تجربی دست به ادامه تحصیل و ورود به رشته پرستاری بزنم. آیا این امکان واسم هست؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۱ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیزم خیر دوست گرامی. شما اصلاٌ نمی تونین بدون کنکور کارشناسی پرستاری رو توی ایران بخونین و این امکان براتون نیست.

 • user_default_pic ندا
  توسط ندا در تاریخ ۰۸ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر عذر می خوام من مدرک کارشناسی تو رشته روانشناسی دانشگاه دولتی دارم. اما به خاطر داشتن علاقه زیاد به رشته پرستاری می خواستم باز برم دانشگاه دولتی کارشناسیش رو بگیرم. فقط می خوام بدونم بدون این که تو کنکور تجربی شرکت کنم می تونم برم پرستاری رو بخونم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۸ مهر ۹۸
  سلام. خیر دوست گرامی. در ایران امکان تحصیل بدون کنکور پرستاری برای شما و سایر داوطلبان وجود نداره.

 • user_default_pic سپیده
  توسط سپیده در تاریخ ۰۹ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر من مدرک کارشناسی توی رشته زیست شناسی دارم ولی از ابتدا علاقم تو رشته پرستاری بوده و حتی دلم می خواد مدارج بالاتر از کارشناسی رو هم توی این رشته بگذرونم. فقط یه مشکلی هست و اونم کمبود وقت منه برای درس خوندن دوباره تو رشته تجربی. امکانش هست بدون کنکور بخونم پرستاری رو؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۹ مهر ۹۸
  سلام خیر دوست عزیز. این امکان برای شما به هیچ وجه وجود نداره.

 • user_default_pic مرمر شاکری
  توسط مرمر شاکری در تاریخ ۰۹ مهر ۹۸ reply-button
  سلام متاسفانه جهت تماس باشما از تلفن ثابت امکانپذیر نیس و اعلام میکنه شماره در شبکه وجودندارد .09220446419 در صورت امکان راه حل دیگری جهت تماس اعلام بفرمایید
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۰ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز شما می توانید برای تماس با مشاوران آیدانیتو از خطوط تلفن همراه با شماره 9099071974 و از تلفن ثابت با شماره 42258 از تهران و از شهرستان ها با پیش شماره 02142258 تماس بگیرید.

 • user_default_pic مهلا
  توسط مهلا در تاریخ ۱۱ مهر ۹۸ reply-button
  سلام..وقتتون بخیر من دانشجوی علوم آزمایشگاهی بودم ولی انصراف دادم. الان به علت علاقه ی زیاد به رشته ی فیزیوتراپی می خوام تحصیل توی این رشته رو امتحان کنم. آیا بدون کنکور میشه فیزیوتراپی خوند یا نه؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۱ مهر ۹۸
  سلام خیر دوست عزیز... امکان تحصیل بدون کنکور پیراپزشکی برای شما وجود نداره... فقط به صورت با آزمون می تونین وارد این رشته بشین.

 • user_default_pic مهدیه
  توسط مهدیه در تاریخ ۱۳ مهر ۹۸ reply-button
  سلام و تشکر از سایت خوبتون عذر می خوام من کارشناسیم رو توی رشته مدیریت بازرگانی گرفتم ولی علاقم تو رشته پرستاری هستش. راستش چون ازدواج کردم و بسیار درگیر هستم فرصت مطالعه برای کنکور تجربی رو ندارم. حالا می خواستم می تونم بدون دردسرای شرکت تو کنکو رتجربی پرستاری رو بخونم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۳ مهر ۹۸
  سلام وقت شما بخیر خیر دوست عزیز.... امکان تحصیل بدون آزمون پرستاری در ایران براتون فراهم نیست.

 • user_default_pic مهشاد
  توسط مهشاد در تاریخ ۱۴ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین می خواستم بدونم امکان تحصیل بدون آزمون تو رشته فیزیوتراپی رو دارم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۴ مهر ۹۸
  سلام وقتتون بخیر خیر دوست عزیز شما امکان تحصیل در فیزیوتراپی بدون کنکور رو در هیچ کدوم از دانشگاه ها چه دولتی و چه آزاد رو در ایران ندارین.

 • user_default_pic ارسلان
  توسط ارسلان در تاریخ ۱۵ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر من از همون بچگی به پرستاری علاقه داشتم و دارم. فقط متأسفانه زمونه طوری پیش رفت که نتونستم یعنی نشد که تو دانشگاه بخونمش. حالا می خواستم بدونم با توجه به شرایط و مشغله هایی که دارم می تونم بدون کنکور پرستاری رو بخونم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۵ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز خیر شما نمی تونین بدون کنکور پرستاری رو تو ایران بخونین.

 • user_default_pic مهدیس
  توسط مهدیس در تاریخ ۱۶ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین می خواستم بدونم آیا توی ایران امکان خوندن فیزیوتراپی به صورت بدون کنکور هستش یا خیر؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۶ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز. خیر متأسفانه شما به هیچ وجه نمی تونین به صورت بدون کنکور فیزیوتراپی رو توی ایران بخونین.

 • user_default_pic nazanin
  توسط nazanin در تاریخ ۱۷ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین می خواستم بدونم می تونم مامایی بدون کنکور رو توی ایران بخونم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۷ مهر ۹۸
  سلام وقت شما هم بخیر خیر دوست عزیز... شما نمی تونین مامایی رو بدون کنکور توی ایران بخونین. تنها راه خوندن این رشته در خارج از کشور هستش.

 • user_default_pic زینب
  توسط زینب در تاریخ ۲۰ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر عذر می خوام من در رشته میکروبیولوژی تحصیل کردم ولی علاقه زیادی به پرستاری دارم. می خواستم بدونم بدون آزمون می تونم برم بخونم این رشته رو؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۰ مهر ۹۸
  سلام وقت شما هم بخیر خیر دوست عزیز. به هیچ وجه این امکان برای شما وجود نداره.

 • user_default_pic حسین
  توسط حسین در تاریخ ۲۱ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین می خواستم بدونم آیا میشه تو رشته فیزیوتراپی بدون آزمون سراسری وارد دانشگاه شد؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۱ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز خیر. باید بگم که رشته فیزیوتراپی به صورت بدون آزمون در هیچ دانشگاهی در ایران مورد تدریس قرار نمی گیره.

 • user_default_pic فرشته
  توسط فرشته در تاریخ ۲۲ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می خوتستم بدونم رشته مامایی به صورت بدون کنکور ارائه میشه یا خیر؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۲ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز خیر برای تحصیل بدون کنکور رشته مامایی فقط باید به خارج از ایران بروید.

 • user_default_pic مهسا جوانمرد
  توسط مهسا جوانمرد در تاریخ ۲۳ مهر ۹۸ reply-button
  سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم در صورت علاقه به رشته مامایی میشه این رشته رو به صورت بدون آزمون خوند؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز خیر شما امکان تحصیل بدون آزمون رشته مامایی رو در ایران ندارین.

 • user_default_pic ملیحه
  توسط ملیحه در تاریخ ۲۸ مهر ۹۸ reply-button
  سلام و خسته نباشین می بخشین من دانشگاهم تموم شده و مدرک کارشناسیم رو تو رشته میکروبیولوژی گرفتم. اما خیلی مایلم تو رشته پرستاری تحصیل کنم. البته اگه بشه بدون کنکور. حالا می خواستم بدونم امکانش هست بدون آزمون تو این رشته تحصیل کنم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۸ مهر ۹۸
  سلام و عرض خسته نباشید خیر دوست عزیز شما به هیچ وجهی نمی تونین تو رشته پرستاری به صورت بدون کنکور ادامه تحصیل داشته باشین.

 • user_default_pic حامد
  توسط حامد در تاریخ ۲۹ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر عذر می خوام میشه بگین که رشته فیزیوتراپی رو می تونم به صورت بدون آزمون تو دانشگاه دولتی بخونم یا اینکه حتماٌ باید کنکور بدم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۹ مهر ۹۸
  خیر دوست عزیز. به هیچ وجه. شما برای ورود به این رشته در دانشگاه های دولتی (البته در مورد دانشگاه آزاد هم صدق می کنه) ملزم به شرکت در کنکور ورودی دانشگاه ها هستید.

 • user_default_pic بهار کشاورز
  توسط بهار کشاورز در تاریخ ۳۰ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر آیا میشه بدون این که تو کنکور گروه تجربی شرکت کنم برم پرستاری بخونم؟ یعنی منظورم همون بدون کنکوره؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۳۰ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز باید بگم که خیر این امکان برای شما وجود نداره و شما باید فقط از طریق شرکت در کنکور سراسری گروه تجربی اقدام کنین.

 • user_default_pic صفورا
  توسط صفورا در تاریخ ۰۱ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین می خواستم بدونم رشته مامایی رو بدون کنکور سراسری می تونم بخونم یا اینکه مجبورم کنکور تجربی رو شرکت کنم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۱ آبان ۹۸
  سلام وقتتون شما هم بخیر خیر دوست عزیزم. امکانش وجود نداره و ملزم به ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری هستید.

 • user_default_pic همتا
  توسط همتا در تاریخ ۰۴ آبان ۹۸ reply-button
  سلام و تشکر از سایت خوبتون می بخشین می خواستم بدونم آیا میشه تو یکی از دانشگاه های کشور پزشکی رو بدون شرکت تو کنکور تجربی خوند؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۴ آبان ۹۸
  سلام دوست عزیز خیر متأسفانه این امکان براتون مقدور نیست و نمی تونین بدون کنکور پزشکی رو بخونین.

 • user_default_pic پروانه شمشیری
  توسط پروانه شمشیری در تاریخ ۰۷ آبان ۹۸ reply-button
  باسلام من ارشد دارم و میخوام در رشته های طب سنتی شرکت کنم کدوم دانشگاه داره
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۵ آبان ۹۸
  سلام . لیست دانشگاه هارا در سایت سنجش مشاهده کنید

 • user_default_pic مهدی پور
  توسط مهدی پور در تاریخ ۰۸ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وققتون بخیر می بخشین می خواستم بدونم آیا با توجه به داشتن علاقه وافر به رشته پرستاری می تونم به صورت بدون کنکور هم این رشته رو بخونم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۸ آبان ۹۸
  سلام دوست عزیز باید عرض کنم که خیر این امکان براتون وجود نداره و تنها به شکل با کنکور امکان تحصیل در رشته پرستاری رو دارین

 • user_default_pic مصطفی نظرکرده
  توسط مصطفی نظرکرده در تاریخ ۱۱ آبان ۹۸ reply-button
  سلام سوالی دارم از خدمتتون برای اینکه لیست دانشگاه های بدون کنکور رو بدونم باید چه کاری انجام بدم ؟
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۵ آبان ۹۸
  سلام خدمت شما. با مراجعه به سایت www.sanjesh.org میتونید لیست رشته های بدون کنکور سراسری ، پیام نور ، غیرانتفاعی را مشاهده کنید و با مراجعه به سایت www.azmoon.org شما میتونید لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در تمامی مقاطع رو مشاهده کنید.

 • user_default_pic پریسا
  توسط پریسا در تاریخ ۱۱ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر عذر می خوام پرستاری رو می تونم بدون کنکور برم یا این که باید حتماٌ کنکور تجربی رو بدم و از طریق با آزمون وارد این رشته بشم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۱ آبان ۹۸
  سلام دوست عزیز باید خدمتتون عرض کنم که چه برای شما و چه مابقی داوطلبان امکان تحصیل بدون آزمون در رشته پرستاری بدون کنکور وجود نداره و شما باید جهت اخذ مدرک پرستاری در کنکور رشته تجربی شرکت بفرمایین.

 • user_default_pic مونا
  توسط مونا در تاریخ ۱۲ آبان ۹۸ reply-button
  سلام می بخشین می خواستم بدونم اگه بخوام تو رشته های پیراپزشکی در خارج از کشور تحصیلاتم رو ادامه بدم در سال چقدر برام هزینه برمی داره؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۲ آبان ۹۸
  سلام مبلغ دقیقی رو نمیشه گفت چون مبلغی که در هر سال باید هزینه کنید بستگی به دانشگاه و کشوری داره که در اون ادامه تحصیل می دین.

 • user_default_pic رضا
  توسط رضا در تاریخ ۱۳ آبان ۹۸ reply-button
  سلام و تشکر از سایت خوبتون می بخشین من یه سؤالی داشتم و اونم اینه که من یکی از علاقه مندی هام برای تحصیل رشته پرستاری هستش. اما بنا به دلایل مختلف واسم سخته که بشینم واسه کنکور تجربی بخونم. می خواستم بدونم آیا میشه بدون کنکور وارد این رشته شد؟ یا اینکه من باید در حسرت تحصیل در این رشته بمونم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۳ آبان ۹۸
  سلام دوست عزیز باید بگم که تنها راهی که برای تحصیل در پرستاری بدون آزمون پیش روی شماست شرکت در کنکور تجربیه و هیچ راه دیگه ای نیستش که بتونین توی این رشته و در ایران پرستاری رو بخونین.

 • user_default_pic ساره
  توسط ساره در تاریخ ۱۴ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین می خواستم بدونم آیا امکان تحصیل در رشته پرستاری به صورت بدون کنکور در دانشگاه های آزاد و پردیس وجود داره یا خیر؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۴ آبان ۹۸
  سلام دوست عزیز خیر. نه تنها در این دانشگاه ها بلکه در سایر دانشگاه ها هم امکان تحصبل پرستاری بدون کنکور برای شما و یا سایر داوطلبان وجود نداره.

 • user_default_pic پریماه
  توسط پریماه در تاریخ ۱۸ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر عذر می خوام میشه بگین پرستاری رو مثل خیلی دیگه از رشته ها میشه بدون کنکور خوند یا نه؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۸ آبان ۹۸
  سلام باید عرض کنم که خیر این امکان برای شما جهت تحصیل بدون کنکور پرستاری وجود نداره و تنها روش ورود به پرستاری بدون کنکور تحصیل در یکی از دانشگاه های خارج از ایرانه

 • user_default_pic زهره معیدی
  توسط زهره معیدی در تاریخ ۱۹ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر عذر می خوام من می خواستم بدونم تو کدوم دانشگاه ها میشه پرستاری رو بدون آزمون خوند؟ این دانشگاه ها دولتی هستن یا آزاد؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۹ آبان ۹۸
  سلام دوست عزیز باید بگم که پرستاری به شکل بدون آزمون در هیچ دانشگاهی در ایران ارائه نمیشه و فقط باید برای ورود با آزمون به این رشته اقدام کنید.

 • user_default_pic امیرحسین
  توسط امیرحسین در تاریخ ۲۰ آبان ۹۸ reply-button
  با عرض سلام و خسته نباشید می بخشین می خواستم بدونم چجوری می تونم پرستاری رو به صورت بدون آزمون بخونم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۰ آبان ۹۸
  سلام دوست خوبم باید عرض کنم که به هیچ وجه امکان خوندن رشته پرستاری به صورت بدون آزمون در ایران حال چه در دانشگاه آزاد، چه در دانشگاه سراسری و چه در دانشگاه پردیس خودگردان برای شما وجود نداره.

 • user_default_pic مصطفی
  توسط مصطفی در تاریخ ۲۲ آبان ۹۸ reply-button
  سلام و خسته نباشید من مایل به تحصیل در رشته سونوگرافی هستم. می خوام بدونم آیا می تونم ثبت نام بدون کنکور سوتوگرافی داشته باشم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۲ آبان ۹۸
  سلام دوست عزیز خیر. امکان تحصیل در رشته های پزشکی و پیراپزشکی به صورت بدون آزمون براتون فراهم نیست و تنها راه ورود به این رشته ها ورود با آزمون هستش.

 • user_default_pic ماهرخ
  توسط ماهرخ در تاریخ ۲۲ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین می خواستم بدونم آیا می تونم بدون اینکه تو کنکور تجربی شرکت کنم تو دانشگاه سراسری فیزیوتراپی بخونم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۲ آبان ۹۸
  سلام خیر دوست عزیز. فقط از طریق با آزمون می تونین وارد رشته فیزیوتراپی بشین.