نمونه سؤالات نمونه دولتی ششم به هفتم ۹۷

نویسنده : زینب دادور
۲۶ اردیبهشت ۹۷ ۱۰۶ ۰

نمونه سؤالات نمونه دولتی ششم به هفتم 97

 

جهت اطلاع از برنامه ریزی آزمون نمونه دولتی می توانید در سراسر کشور با شماره ۰۲۱-۴۲۲۵۸ تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 

دانش آموزانی که قصد ورود به مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم را دارند، لازم است قبل از ثبت نام و شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم از منابع آن مطلع باشند و با مطالعه و تمرین بر روی منابع در آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت نمایند. داشتن منابع خوب، اساس قبلی در یک آزمون است و این باید مورد توجه دانش آموزان و والدین آنها به منظور موفقیت در آزمون مدارس نمونه دولتی باشد. از جمله منابع مهم، نمونه سؤالات نمونه دولتی ششم به هفتم 97 است که حاوی سؤالات آزمونی و با اهمیت به منظور اطلاع و آگاهی داوطلبان از نوع سؤالات و نیز سطح بندی آن ها از دشواری یا آسانی پاسخگویی به آنهاست.

نحوه استفاده از سوالات نمونه دولتی ششم به هفتم 97 

تأثیر نمونه سؤالات نمونه دولتی ششم به هفتم 97 در قبولی دانش آموزان یک دانش آموز هر چقدر هم که به مطالعه منابع و مواد آزمونی خود برای شرکت و قبولی در آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم بپردازد، در صورتی که به حل و پاسخ گویی نمونه سؤالات مربوط به هر درس توجه نداشته باشد، موفقیت کمی به دست خواهد آورد. تأثیر حل یا پاسخ گویی نمونه سؤالات در تثبیت و ضبط قسمت های مهم کتاب درسی دانش آموزان خود را نشان می دهد و این امر از اهمیت اساسی برخوردار است. چرا که تا زمانی یادگیری به مرحله تثبیت و ضبط در ذهن نرسد، یادآوری و بازیابی آن دشوار و حتی غیر ممکن خواهد بود.

از این رو پاسخ هر چه بیشتر به نمونه سؤالات نمونه دولتی ششم به هفتم 97 و دیگر سال ها از قسمت های مختلف همه ی کتاب هایی که از آنها سؤال طرح خواهد شد. مانند مطالعات اجتماعی، علوم تجربی، ریاضی، آموزش قرآن و نیز آموزش و ادبیات فارسی اهمیت دارد و در روند قبولی دانش آموزان تأثیر بسزایی خواهد گذاشت. از تأثیر دیگر آن می توان به مشخص شدن قسمت های امتحانی و با اهمیت از دیگر بخش ها توجه کرد. چرا که گاهاض پیش می آید دانش آموزی وقت و زمان خود را صرف فصل هایی از منابع آزمون پایه ششم به هفتم کند که دارای ارزش و اهمیت کمتری نسبت به دیگر بخش ها باشند و این یعنی عدم موفقیت در آزمون. بنابراین استفاده از نمونه سؤالات نمونه دولتی ششم به هفتم 97 دانش آموز را از اهمیت بخش های مختلف کتاب و منابع آزمونی و نیز چگونگی طرح سؤالات مطلع می کند و او را در راستای ارائه آزمونی بهتر با دانش و آگاهی بهتر کمک می کند.

دانلود سوالات نمونه دولتی ششم به هفتم 97 

نمونه سؤالات نمونه دولتی ششم به هشتم 97 به تفکیک استان ها در زیر لینک دانلود تمامی نمونه سؤالات نمونه دولتی پایه ششم به هفتم را قرار داده ایم تا با بررسی و پاسخ گویی به آنها، دانش آموزان به شیوه ای بهتر و کارآمدتر برای آزمون مدارس نمونه دولتی آماده شوند. البته لازم به یادآوری است که ابتدا دانش آموز باید بر کتاب هایی که برای آزمون مشخص نشده اند، تسلط کافی داشته باشد و آنها را به صورت دقیق مطالعه کرده باشد. پس از آن به بررسی و پاسخ گویی به نمونه سؤالات نمونه دولتی ششم به هفتم 97 بپردازد.

لینک های دانلود سوالات نمونه دولتی ششم به هفتم به تفکیک استان ها

1.سوالات نمونه دولتی مازندران

2.سوالات نمونه دولتی گیلان 

3.سوالات نمونه دولتی گلستان 

4. سوالات نمونه دولتی کرمان، یزد وکهکیلویه و بویراحمد

5.سوالات نمونه دولتی کرمانشاه ، همدان و لرستان 

6.سوالات نمونه دولتی کردستان 

7.سوالات نمونه دولتی قم

8.سوالات نمونه دولتی سیستان بلوچستان ، هرمزگان و خراسان شمالی و جنوبی

9.سوالات نمونه دولتی سمنان

10.سوالات نمونه دولتی زنجان 

11.سوالات نمونه دولتی خوزستان، البرز و قزوین

12.سوالات نمونه دولتی خراسان رضوی

13.سوالات نمونه دولتی تهران

14.سوالات نمونه دولتی ایلام و اراک 

15.سوالات نمونه دولتی اصفهان، فارس، بوشهر و چهارمحال و بختیاری 

16.سوالات نمونه دولتی آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی و اردبیل 

 

در نهایت پس از دریافت نمونه سوالات نمونه دولتی ششم به هفتم 97 ، پیشنهاد می کنیم سری هم به نمونه سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی بزنید.

 

جهت اطلاع از برنامه ریزی آزمون نمونه دولتی می توانید در سراسر کشور با شماره ۰۲۱-۴۲۲۵۸ تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد

 


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید