نتایج هنر
حتماً از این موضوع اطلاع دارید که کنکور هنر تا حد بسیاری با کنکور سایر گروه های آزمایشی همچون ریاضی، انسانی و تجربی تفاوت دارد. جهت شرکت در کنکور هنر همانند دیگر گروه های امتحانی زبان، انسانی، تجربی و ریاضی می توان با در دست داشتن مدارکی همچون فوق دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی اقدام به این امر کرد. باید عرض کنیم که این گروه آزمایشی در ردیف رشته های شناور قرار دارد و تمامی داوطلبان سایر گروه های آزمایشی نیز حق شرکت در کنکور هنر را دارند. نکته مورد توجه این که در صورتی که از فارغ التحصیلان دوره پیش دانشگاهی انسانی، تجربی و یا ریاضی هستید هرگز فکر شرکت در کنکور هنر را در سر نپرورانید. زیرا خواندن دروس تخصصی رشته هنر آن هم 7 درس چندان کار آسانی به نظر نمی رسد. به علت داشتن جزئیات بسیار ممکن است وقت بسیاری را از شما بگیرد. در نتیجه، در صورتی که هدف اصلی خود را پذیرفته شدن در یکی از دانشگاه ها پذیرنده رشته هنر قرار داده اید فرصت کافی جهت پاس کردن درس های دوران پیش دانشگاهی را ندارید. بنابراین از همان ابتدا دست به تصمیم گیری درست جهت انتخاب رشته مورد علاقه خود بزنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید. در میان رشته های معرفی شده در گروه هنر می توان به هنرهای موسیقی، هنرهای نمایشی، میراث فرهنگی و باستان شناسی و هنرهای تجسمی اشاره کرد. بر طبق رسم هر ساله شاهد برگزاری کنکور هنر در تیرماه هستیم. هم زمان با اعلام نتایج اولیه هر یک از متقاضیان دست به انتخاب و گزینش رشته های محبوب و مورد علاقه خود در روز انتخاب رشته می کنند. تا این که در آخرین روزهای ماه شهریور نتایج هنر به عرض داوطلبان می رسد. در این مطلب، به بحث راجع به نتایج هنر برای شما عزیزان می پردازیم. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعات خوب و جامع را در رابطه با نتایج هنر به دست آورید. برای مشاهده نتایج کنکور ارشد لینک آبی را لمس کنید.
اگر سوالی در زمینه نتایج هنر ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

اگر به نتایج کنکور هنر اعتراض دارید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.


نتایج کنکور هنر
در هر کدام از سال های تحصیلی مختلف و درست هم زمان با اعلام نتایج کنکور سراسری ورود دانشگاه نتایج کنکور هنر نیز در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می گردد. هر یک از افراد، با طی عملیات و مراحلی چند امکان رؤیت نتایج هنر خود را در سایت سنجش دارند. داوطلبانی که نتوانستند در آزمون شرکت کنند میتوانند از طریق رشته های بدون کنکور ثبت نام کنند.

اعلام نتایج کنکور هنر 
بر طبق سنت دیرینه، زمان اعلام نتایج کنکور هنر در ماه شهریور به عرض داوطلبان می رسد. تمامی شرکت کنندگان در کنکور هنر که امکان انتخاب رشته را داشتند با ورود به سایت گزینه ای تحت عنوان سراسری را مشاهده می کنند. پس از کلیک بر روی این گزینه صفحه دیگری برایشان باز می شود که در آن باید برروی اعلام نتیجه نهایی آزمون سراسری کلیک کنند. پس از باز شدن این لینک صفحه ای حاوی دو روش جهت مشاهده نتایج هنر را پیش روی خود ملاحظه می کنند. در اولین راه تنها با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در فیلدهای مخصوص می توان به آسانی و بودن صرف وقت زیاد نتایج کنکور هنر را ملاحظه کرد. از دیگر روش های اعلام نتایج کنکور هنر پر کردن فیلدهای نمایش داده در صفحه با شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد فرد داوطلب است. پس از انجام کارهای گفته شده و کامل کردن فیلدها نتایج کنکور هنر برایتان نشان داده می شود. در اینجا در صورت قبولی و پذیرش فرد در یکی از رشته ها و مراکز دانشگاهی این مورد در جلوی لیست رشته های انتخابی داوطلب دیده می شود. اما در صورت عدم قبولی عبارت در جلوی لیست رشته ها قابل مشاهده است. اگر شما نیز در مشاهده نتایج کنکور هنر دچار مشکل شده اید می توانید با  ارسال درخواست خود در سایت سازمان سنجش این موضوع را به عرض مسئولین این سازمان برسانید تا تمهیدات لازم اندیشیده شود.
زمان اعلام نتایج کنکور سراسری هنر 98
نتایج کنکور هنر سال 98 نیز بر طبق سال های گذشته در شهریور ماه انتشار می یابد. اما باز هم جهت اطلاع از زمان دقیق باید تا شهریور ماه سال 98 منتظر ماند.
در این مقاله به تحلیل و بررسی نتایج هنر پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله تکمیل ظرفیت رشته هنر بزنید.
اگر سوالی در زمینه نتایج هنر ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.