برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071973
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید

برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071985
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
آیدانیتو ، فضای هوشمند مشاوره و آموزش آنلاین و آفلاین در تمامی مقاطع تحصیلی و خانواده و روانشناسی رو برای شما به ارمغان میاره،سامانه آیدانیتو در مقاطع مختلف دبستان ، دوره متوسطه اول و دوم ، کنکور سراسری،کارشناسی ارشد ، دکتری ، تحصیل در خارج از کشور و حتی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور فعالیت میکنه.این سیستم یکپارچه برای مشاوره و آموزش تخصصی، معرفی منابع ، آموزش سرفصلهای مهم ، انتخاب رشته ، ثبت نام دانشگاه بدون کنکور و هرچیزی که فکرشو کنید بهتون کمک میکنه

اعلام نتایج کنکور ارشد 97

اعلام نتایج کنکور ارشد 97

اعلام نتایج کنکور ارشد 97 

در این مقاله به موضوع اعلام نتایج کنکور ارشد 97 پرداخته شده است . کارشناسی ارشد دوره ی2 الی 3 ساله بعد از مقطع کارشناسی میباشد ، برای مجاز شدن در ثبت نام کنکور ارشد 97 یکی از شرایط داوطلبان داشتن مدرک کارشناسی میباشد . در ادامه با زمان اعلام نتایج کنکور ارشد و نحوه ی مشاهده ی اعلام نتایج کنکور ارشد 97 بیشتر آشنا خواهید شد.

دقت کنید که اطلاعات این مقاله بر اساس دفترچه راهنمای انتخاب رشته 97 نگاشته شده است. داوطلبان عزیز کارشناسی ارشد برای کسب اطلاعات دقیقتر به دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد 97 و دفترچه انتخاب رشته ارشد 97 مراجعه کنند.

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 97

کنکور ارشد 97 در 6 و 7 اردیبهشت برگزار گردید و طبق روال هرسال حدود یک ماه بعد یعنی در دهه اول خردادماه ، نتایج اولیه کنکور اعلام می گردد. زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 97 در روز چهارشنبه نهم خرداد میباشد.

 

برای ورود و مشاهده اعلام نتایج کارشناسی ارشد 97 اینجا کلیک کنید

 

انتخاب رشته نیز چند روز پس از اعلام نتایج اولیه انجام شده و نتایج آن در دهه ی اول شهریور منتشر می شود.برای اطلاع  و رعایت اصول و نحوه ی انتخاب رشته ارشد 97  و نحوه تحلیل کارنامه ارشد 97 به مقالات درج شده در آیدانیتو مراجعه کنید. داوطلبان واجد شرایط پذیرش، نسبت به انتخاب رشته اقدام می کنند. نتایج نهایی اعم از قبولی یا مردودی در انتخاب رشته در شهریورماه اعلام می گردد.

داوطلبان عزیزی که در اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد 97 مجاز به انتخاب رشته شده اند نیاز است انتخاب رشته خود را بر اساس مفاد و اطلاعیه انتخاب رشته ارشد که همزمان با انتشار کارنامه بر سایت سازمان سنجش قرار میگیرد ، انجام دهند.

انتخاب رشته ارشد 97

دفترچه انتخاب رشته ارشد 97  یک روز پس از انتشار کارنامه ارشد در تاریخ 10 خرداد ماه در سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت، داوطلبان میتوانند در زمان گفته شده برای دریافت دفترچه انتخاب رشته ارشد 97 اقدام نمایند. طبق اعلام سازمان سنجش زمان انتخاب رشته ارشد 97 از تاریخ 97/03/12 لغایت  97/03/19 میباشد.

نتایج حاصل از آزمون ارشد تنها 50 درصد از امتیاز ورود به دانشگاه را بر عهده دارد 50 درصد دیگر به نحوه انتخاب رشته داوطلبان وابسته است

انتخاب رشته ارشد 97 تکمیل کننده زحمات داوطلبان عزیز در پذیرش دانشگاه ها می باشد، بنابراین تنها در صورت رعایت قواعد و قوانین انتخاب رشته موفقیت در نتایج آزمون را به دست خواهید آورد.

با توجه به حساسیت  انتخاب رشته ارشد 97 ، در قبولی در دانشگاه ها پیشنهاد میکنیم با مشاوران خبره و توانمند آیدانیتو در عرصه مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته از این مرحله با موفقیت بگذرید.


جهت اطلاع از نحوه انتخاب رشته ارشد می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با 9099071973 تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 

زمان اعلام نتایج الیه در آزمون ارشد 97 در تاریخ 97/3/9 می باشد

 

اعلام نتایج کنکور ارشد دانشگاه آزاد 97

با توجه به ادغام آزمون ارشد دانشگاه آزاد و دانشگاه سراسری از سال 96 به بعد شاهد تغییراتی در مراحل مختلف ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد بودیم . لازم به ذکر است با توجه به این ادغام مرحله ی آزمون کتبی ارشد تا اعلام نتایج دانشگاه سراسری و آزاد یکسان میباشد و در مرحله انتخاب رشته این راه ورود به دو دانشگاه سراسری و آزاد از هم جدا میشود .

بنابر این باید بگوییم نتایج اولیه کنکور ارشد 97 توسط سازمان سنجش در نهم خردادماه اعلام می شود. داوطلبان می توانند پس از انتشار دفترچه ی انتخاب رشته دانشگاه آزاد رشته / محل های موردنظر خود را انتخاب کنند. نتایج نهایی انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 در دهه ی اول شهریور منتشر می گردد و داوطلبان می توانند اقدام به ثبت نام کنند.داوطلبان عزیز کارشناسی ارشد آزاد 97 برای انجام انتخاب رشته به سایت Azmoon.org مراجعه میکنند.

آموزش مشاهده ی اعلام نتایج کنکور ارشد 97

داوطلبان کارشناسی ارشد 97  برای مشاهده ی نتایج اولیه کنکور ارشد 97 به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و وارد قسمت کارشناسی ارشد از نوار سمت راست سایت شده و با انتخاب گزینه ی سامانه ی جامع آزمون تحصیلات تکمیلی سال 1397 نتایج آزمون را مشاهده می کنند .

ارشد بدون کنکور 97

با وجود اینکه سهم عمده ی پذیرش دوره ی کارشناسی ارشد متعلق به پذیرش از طریق آزمون ارشد سراسری است، اما نباید امکان پذیرش بدون کنکور را در نظر نگرفت. در دانشگاه های سراسری و آزاد پذیرش بدون کنکور ارشد صرفاً متعلق به داوطلبان دارای سهمیه ی استعدادهای درخشان می باشد.

پذیرش در دوره ی ارشد استعدادهای درخشان و دانشگاه های سراسری توسط واحدهای دانشگاهی صورت می پذیرد. به این شکل که هر واحد دانشگاهی که تمایل به جذب داوطلب استعدادهای درخشان دارد، ظرفیتی معادل نهایتاً 10 درصد ظرفیت دوره ی ارشد خود به صورت مازاد در نظر می گیرد و اطلاعیه ای جهت جذب بدون کنکور دانشجویان ارشد در سایت خود منتشر می کند. شرایط پذیرش هر دانشگاه توسط بنیاد استعدادهای درخشان همان واحد دانشگاهی مشخص می شود. اما پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد بر خلاف دانشگاه سرhسری  بسیار منسجم تر انجام می شود. در زمان انتخاب رشته، در دفترچه ی انتخاب رشته ی آزمون ارشد 97 شرایط پذیرش بدون آزمون واحدهای دانشگاه نیز منتشر می گردد. طبق مندرجات این دفترچه تمامی واحدهای دانشگاهی ارائه دهنده ی دوره ی ارشد ملزم به پذیرش بدون کنکور داوطلبان برابر 10 درصد ظرفیت دوره ی ارشد خود به صورت مازاد از میان داوطلبان واجد شرایط هستند. نتایج نهایی در سایت دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org منتشر می گردد.

به داوطلبان ارشد پیشنهاد میکنیم پس از مطالعه اعلام نتایج کنکور ارشد 97 به مقاله انتخاب رشته ارشد 97 مراجعه کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
 1. محسن می گوید

  سلام.زمان انتخاب رشته چرا نمیتونم نتایجو ببینم؟

  1. فرهنگ می گوید

   سلام دوست گرامی
   نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد منتشر شده است. شما با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور می توانید نتیجه را مشاهده کنید. اگر مشکلی در مشاهده نتایج به وجود آمده ، پیشنهاد می کنیم با مشاورین مرکز تماس بگیرید ، تا شما را به بهترین نحو راهنمایی نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.