نتایج زبان

avatar image نویسنده : فرنوش دهقانی
stopwatch image ۰۶ آذر ۹۸ view image ۶۲۴ blogging image ۲
نتایج زبان

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "نتایج زبان" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

نتایج  زبان

وقتی صحبت از کنکور می شود دلهره ای برای داوطلبان می افتد که تا حدی طبیعی است. همه داوطلبان بی صبرانه منتظر اعلام نتایج زبان هستند تا ببینند آیا موفق به کسب رتبه مورد نظرشان شده اند؟ شاید بگویند که حالا که امکان تحصیل بدون کنکور وجود دارد چرا در کنکور شرکت کنیم و منتظر اعلام نتایج باشیم؟ خوب شاید حرف این داوطلبان درست باشد اما همه چیز بر می گردد به هدف شما، این که می خواهید در چه رشته و چه دانشگاهی مشغول به تحصیل شوید. توجه داشته باشید که تنها برخی از رشته ها هستند که جز رشته های بدون آزمون قرار گرفته اند. اما حالا که در کنکور زبان شرکت کرده اید بهتر است منتظر اعلام نتایج زبان باشید و با مشاهده رتبه کسب شده خود به انتخاب رشته بپردازید. البته با توجه به رشته های بدون کنکور سراسری هم میتوانید وارد دانشگاه شوید.
برای اطلاع از زمان دقیق و نحوه مشاهده نتایج زبان می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

نتایج کنکور زبان

نتایج کنکور زبان نیز هم زمان با نتایج کنکور گروه های ریاضی و تجربی اعلام می شود. به عبارت دیگر نتایج آزمون سراسری به صورت هماهنگ با هم ارائه می شود. هر چند که باید به این نکته توجه کنید که نتایج کنکور زبان در دو مرحله ارائه می شود. در مرحله اول نتایج کنکور زبان نمره کل، تراز و رتبه شما مشخص می شود و شما می توانید بسته به علایق خود و رتبه خود به انتخاب رشته بپردازید. مرحله دوم که اعلام نتایج نهایی کنکور زبان است، اسامی پذیرفته شدگان در رشته محل ها ارائه می شود. بنابراین شما باید در دو مرحله منتظر اعلام نتایج زبان باشید. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج کنکور ارشد میتوانید کلیک کنید.

نتایج کنکور زبان مرحله اول

اعلام نتایج مرحله اول کنکور زبان که همان اعلام رتبه و تراز قبولی است و شما می توانید متناسب با رتبه کسب شده خود اقدام به انتخاب رشته کنید. نتایج مرحله اول زبان در دهه اول مرداد ماه اعلام می شود و شما می توانید با مراجعه به سایت سنجش و ورود به صفحه کاربری خود نتیجه کسب شده خود را مشاهده کنید.

نتایج نهایی زبان

اما بعد از انتخاب رشته چگونه است؟ پس از آن که شما به انتخاب رشته زبان پرداختید و آن را برای سایت سنجش فرستادید، انتخاب رشته های شما و سایر داوطلبان بسته به رتبه کسب شده مورد بررسی قرار می گیرند. سپس شما بسته به انتخاب های خود، رتبه و ظرفیت پذیرش دانشگاه در یکی از انتخاب های خود پذیرفته می شوید. بنابراین موضوعی که بر قبولی شما بسیار تأثیر گذار است نحوه انتخاب رشته شماست. نتایج نهایی کنکور زبان در شهریور ماه اعلام خواهد شد. برای مشاهده نتایج زبان لازم است بسته به دانشگاه انتخابی خود آزاد یا سراسری به سایت دانشگاه آزاد سراسری مراجعه کنید.

زبان بدون کنکور

اگر بعد از اعلام نتایج زبان جز پذیرفته شدگان زبان نبودید، نگران نباشید. زیرا این امکان وجود دارد که در رشته های زبان بدون کنکور ثبت نام کنید و بدون شرکت در کنکور وارد دانشگاه شوید. البته برای این منظور لازم است رشته و محل مورد نظر شما در میان رشته های ارائه شده بدون کنکور قرار گرفته باشد. در صورت تمایل می توانید زبان بدون کنکور را مطالعه و بررسی کنید.

برای اطلاع از زمان دقیق و نحوه مشاهده نتایج زبان می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید. همچنین اگر جز پذیرفته شدگان زبان قرار دارید میتوانید انتخاب رشته خود را به دست مشاوران آیدانیتو بسپارید تا در جای مورد نظر خود پذیرفته شوید.

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "نتایج زبان" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


۲ دیدگاه
 • user_default_pic الینا
  توسط الینا در تاریخ ۱۴ بهمن ۹۷ reply-button
  زبان بدون آزمون فقط آزاد پذیرش می کند؟؟؟
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۱۴ بهمن ۹۷
  سلام دوست عزیز خیر، دانشگاه های پیام نور، غیرانتفاعی، علمی کاربردی و دوره های روزانه و شبانه در رشته زبان دانشجو می پذیرند.