منابع دکتری محیط زیست آب و فاضلاب

رشته مهندسی محیط زیست شامل کاربرد مجموعه ای از علوم و فنون مربوط به مهندسی در ارتباط با ارزیابی، بهسازی، بهبود و مطالعه محیط زیست است. این علوم و فنون در امور ساختمانی و اجرایی در زمینه طرح های عمرانی، مسکونی، صنعتی، شهری و زیربنایی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله مسائل و مطالب مورد بحث در رشته محیط زیست می توان از افزایش درصد آلودگی های ناشی از طرح های صنعتی و زیربنایی علی الخصوص در نواحی روستایی و شهری و همین طور به مخاطره انداختن منابع انسانی و طبیعی اشاره کرد. نظارت بر اجرای پروژه های زیست محیطی از جمله مهم ترین وظایف متخصصین این رشته محسوب می شود. دانشجویان پس از اتمام تحصیل در این رشته تحصیلی می توانند به آسانی در زمینه هایی همچون مدیریت پسماند و آلودگی، کنترل صدا و آلودگی هوا، تصفیه آب و فاضلاب و آلودگی آب های زیرزمینی وسط مشغول به کار و فعالیت شوند. آب و فاضلاب از جمله گرایش های شناخته شده در مقطع دکتری رشته محیط زیست به شمار می آید. در این مقاله، به بحث در مورد منابع دکتری محیط زیست آب و فاضلاب برای شما دوستان می پردازیم. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعات ضروری را در رابطه با منابع دکتری محیط زیست آب و فاضلاب به دست آورید.

منابع دکتری محیط زیست گرایش آب و فاضلاب

در این بخش از مقاله به ذکر منابع دکتری محیط زیست آب و فاضلاب برای شما دوستان گرامی می پردازیم. البته به یاد داشته باشید که با توجه به اینکه هیچ منبعی از طرف سازمان سنجش برای آزمون دکتری تعریف نشده است، منابع مذکور تنها گزیده ای از منابع هستند.

نام درس

نام کتاب

مؤلف

انتشارات

آب و فاضلاب نکات کلیدی آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری: آب و فاضلاب براساس گابریل بیتون-مک کینی متکف کاوامورا واکن طور نغمه علوی نخجوانی-سینا دوبرادران جامعه نگر
تصفیه فاضلاب های صنعتی ویلیام وسلی اکن فلور هفت آسمان-وزارت صنایع شرکت شهرک های صنعتی ایران
مکانیک سیالات وکتورلایل استریتر-بنجامین وایلی مرکز نشر دانشگاهی
معادلات دیفرانسیل مقدمات معادلات دیفرانسیل و مسائل مقدار مرزی ریچارد دیپریما-ویلیام بویس مرکز نشر دانشگاهی
تئوری و مسائل معادلات دیفرانسیل فرانک ایزر نی
معادلات دیفرانسیل و کاربرد آن ها جورج.ف. سیمونز مرکز نشر دانشگاهی
ریاضیات عمومی2-1 ریاضی عمومی 2-1 دکتر مسعود نیکوکار آزاده
ریاضی عمومی 2-1 فرزین حاجی جمشیدی تاخ
ریاضی عمومی 1 محسن لطف زمان جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر
ریاضیات عمومی ایساک آبراموویچ مارون پاریاب
حساب دیفرانسیل و انتگرال لوئیس لیتهلد فاطمی
حساب دیفرانسیل و انتگرال رابرت الزاندر آدامز سرافراز
حساب دیفرانسیل و انتگرال لوئیس لیتهلد فاطمی
حساب دیفرانسیل و انتگرال وهندسه تحلیلی راس فینی-جورج برنیتن توماس مرکز نشر دانشگاهی

در این مقاله به تحلیل و بررسی منابع دکتری محیط زیست آب و فاضلاب پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله انتخاب رشته دکتری مهندسی محیط زیست بزنید.
اگر سوالی در زمینه منابع دکتری محیط زیست آب و فاضلاب ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.