مصاحبه دکتری دانشگاه گیلان

به اطلاع شما دوستان گرامی می رسانیم که دانشگاه گیلان به عنوان یکی از شناخته شده ترین دانشگاه های ایران در نظر دارد که در مرحله دوم آزمون دکتری نیمه متمرکز در سال 1398 از میان کلیه پذیرفته شدگان واجد شرایط در مرحله آزمون کتبی متمرکز به وسیله بررسی کلیه سوابق فناوری، پژوهشی و آموزشی و همین طور مصاحبه و سنجش علمی اقدام به جذب و گزینش دانشجو برای نیمسال اول سال تحصیلی 99-98 می کند. کلیه داوطلبان می بایست در صورت داشتن کلیه ضوابط و شرایط اختصاصی و عمومی مندرج در دفترچه شماره یک و دو آزمون نیمه متمرکز سال تحصیلی 98 و بعد از مطالعه نحوه پذیرش و تمامی شرایط اقدام به ارسال مدارک و ثبت نام اینترنتی به شکل اینترنتی در سایت دانشگاه گیلان نمایند.

زمان ارسال مدارک و ثبت نام اینترنتی مصاحبه

باید اشاره کنیم که زمان ثبت نام اینترنتی مصاحبه و ارسال مدارک از 11 خرداد ماه 98 آغاز شده است و تا 72 ساعت پیش از برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه گیلان نیز ادامه دارد. کلیه داوطلبان باید از طریق پایگاه اینترنتی این دانشگاه به آدرس edu.guilan.ac.ir اقدام به ثبت نام اینترنتی و واریز مبلغی معادل 700 هزار ریال به شکل آنلاین بابت حق ثبت نام نمایند.

از داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه دکتری دانشگاه گیلان هستید؟ برای آگاهی از زمان و شرایط شرکت در مصاحبه با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید

باید عرض کنیم که در صورت انصراف از حضور در مصاحبه دکتری دانشگاه گیلان وجه واریز شده تحت هیچ شرایطی قابل بازگشت نخواهد بود. زمان مصاحبه دکتری دانشگاه گیلان بر طبق رشته ها و گرایش های مختلف تحصیلی متفاوت است. در زیر اشاره ای به زمان های در نظر گرفته شده برای مصاحبه دکتری دانشگاه گیلان برای شما عزیزان داریم. برای کسب اطلاعاتی دقیق در رابطه با زمان دقیق مصاحبه دکتری دانشگاه گیلان در رشته های مختلف تحصیلی با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.
رشته دانشگاهی گرایش تاریخ برگزاری مصاحبه
علوم و مهندسی جنگل علوم زیستی جنگل 1 تیر ماه
علوم و مهندسی جنگل مدیریت جنگل 1 تیرماه
حشره شناسی کشاورزی 22 خردادماه
مهندسی شیمی 24 تیر ماه
مهندسی عمران سازه 15 تیرماه
فیزیک فیزیک ماده چگال 5 مرداد ماه
فیزیک اپتیک و لیزر 5 مرداد ماه
فیزیک فیزیک هسته ای 5 مرداد ماه
ریاضی کاربردی آنالیز 1 مرداد ماه
شیمی شیمی آلی 25 تیر ماه
زبان و ادبیات فارسی 29 تیر ماه

نکات مهم مصاحبه دکتری دانشگاه گیلان

باید عرض کنیم که بارگزاری مدارک و ثبت نام داوطلبان در مصاحبه دکتری دانشگاه گیلان تا تاریخ 13 خرداد ماه توسط داوطلبان انجام شده است. اما در صورت عدم اقدام داوطلبان نسبت به تکمیل فرم بررسی صلاحیت های عمومی از گزینش نهایی حذف می شوند. نکته دیگر این که در صورت ایجاد هر گونه تغییر در زمان برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه گیلان در رشته های مختلف تحصیلی مراتب توسط سامانه آزمون به عرض داوطلبان می رسد.

در این مقاله به تحلیل و بررسی مصاحبه دکتری دانشگاه گیلان پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله  مصاحبه دکتری سراسری 98 بزنید.
اگر سوالی در زمینه مصاحبه دکتری دانشگاه گیلان ذهن تان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.