مصاحبه دکتری دانشگاه علوم و فنون مازندران

دانشگاه علوم و فنون مازندران در جایگاه نخستین دانشگاه غیرانتفاعی در سال 1371 به روی اهالی علم گشوده شد. این دانشگاه از بین کلیه داوطلبان و متقاضیان شرکت کننده در دوره دکتری که توانسته اند رتبه و تراز لازم را در اولین مرحله از دوره دکتری به دست آورند برای حضور در مصاحبه دکتری دانشگاه علوم و فنون دعوت به عمل می آورد. از این جهت بحث مطلب پیش رو را به ذکر جزئیاتی در رابطه با مصاحبه دکتری دانشگاه علوم و فنون مازندران اختصاص داده ایم. پس با ما همراه باشید تا کلیه اطلاعات لازم را در رابطه با مصاحبه دکتری دانشگاه علوم و فنون مازندران به دست آورید.

مدارک مصاحبه دکتری علوم و فنون مازندران

هر داوطلب شرکت کننده در مصاحبه دکتری دانشگاه علوم و فنون مازندران باید مدارکی را نیز تهیه کند و در روز مصاحبه دکتری این دانشگاه به همراه خود ببرد.

از داوطلبان کنکور دکتری و نگران شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه علوم و فنون مازندران هستید؟ برای آگاهی از نحوه و شرایط شرکت در مصاحبه با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید

در زیر شماری از مدارک مصاحبه دکتری دانشگاه علوم و فنون مازندران را خدمت شما عزیزان بر می شماریم. برای اطلاع از لیست کامل مدارک مصاحبه دکتری دانشگاه علوم و فنون مازندران با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.
  • اصل کارت ملی و یا شناسنامه فرد متقاضی شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه علوم و فنون مازندران
  • ارائه اصل گواهی به انضمام حکم کارگزینی فرد شرکت کننده در مصاحبه دکتری دانشگاه علوم و فنون مازندران
  • تحویل تمامی مستندات مرتبط با سوابق تحقیقاتی، پژوهشی، آموزشی و علمی متقاضی شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه علوم و فنون مازندران
  • تحویل اصل گواهی نامه کارشناسی یا کارنامه ریز نمره های این مقطع تحصیلی برای متقاضی مصاحبه دکتری دانشگاه علوم و فنون مازندران
  • تحویل طرح واره به دانشگاه علوم و فنون مازندران در رشته های پژوهش محور

مکان مصاحبه دکتری علوم و فنون مازندران

باید اشاره کنیم که مصاحبه دکتری علوم و فنون مازندران در خود مکان این دانشگاه برگزار می گردد. برای اطلاع از نشانی دقیق و کامل دانشگاه علوم و فنون مازندران با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

زمان مصاحبه دکتری علوم و فنون مازندران

در اینجا باید ذکر کنیم که زمان مصاحبه دکتری دانشگاه علوم و فنون مازندران در اواخر ماه جاری یعنی 30 خرداد ماه است. به این معنا که مصاحبه دکتری تمامی رشته های تحصیلی دانشگاه علوم و فنون مازندران بنا به تصمیم مسئولین این دانشگاه در یک روز برگزار می شود.

هزینه مصاحبه دکتری علوم و فنون مازندران

هزینه ثبت نام در مصاحبه دکتری دانشگاه علوم و فنون مازندران برای هر کدام از رشته های تحصیلی برابر با 100 هزار تومان است که باید به شکل اینترنتی و توسط کارت بانک های عضو شبکه شتاب توسط فرد متقاضی پرداخت شود. گفتنی است که در زمان واریز وجه ثبت نامی اطلاع از شماره کارت، کلمه عبور، تاریخ انقضای کارت و همین طور کد cvv2 برای هر یک از داوطلبان و متقاضیان شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه علوم و فنون مازندران ضروری به نظر می رسد. البته توجه داشته باشید که وجه پرداختی ثبت نام در مصاحبه دکتری علوم و فنون مازندران به هیچ روی بازگردانده نمی شود.

ثبت نام اینترنتی مصاحبه دکتری علوم و فنون مازندران

ثبت نام اینترنتی مصاحبه دکتری دانشگاه علوم و فنون مازندران حداکثر تا 98/3/28 و با مراجعه به آدرس اینترنتی industmb.ac.ir صورت می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ثبت نام اینترنتی مصاحبه دکتری علوم و فنون مازندران با مشاوران آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.
در این مقاله به تحلیل و بررسی مصاحبه دکتری دانشگاه علوم و فنون مازندران پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله مصاحبه دکتری سراسری 98 بزنید.
اگر سوالی در زمینه مصاحبه دکتری دانشگاه علوم و فنون مازندران ذهن تان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.