آیدانیتو > مشاوره مهاجرت
منتخب مهاجرت, مهاجرت

مشاوره مهاجرت

مشاوره مهاجرت

مهاجرت همیشه در طول تاریخ اتفاق افتاده و آدم هایی شهر و کشور خود را به مقصد مکان دیگری ترک کرده اند. گاهی اوقات کمبودهای مختلفی در محیط زندگی افراد را به فکر مهاجرت می اندازند. در واقع در این شرایط فرد معتقد است که کیفیت ابعاد مختلفی از زندگی اش پایین است و به منظور ارتقای این کیفیت مهاجرت می کند.

به عنوان مثال تحصیل در مدارس و دانشگاه هایی که از نظر علمی و برخورداری از امکانات پژوهشی در سطح بالایی قرار دارند، زندگی کردن در کشوری که دارای یک اقتصاد پررونق است، فرصت های شغلی بسیار در کشور مقصد و مسائل فرهنگی و اجتماعی شایع ترین دلایل مهاجرت هستند.

از سویی دیگر مهاجرت می تواند اجباری باشد. یعنی فرد به زندگی در کشور خودش علاقه مند است اما بحران هایی مثل جنگ، فقر شدید، بی آبی و خشکسالی، مسائل سیاسی و اعتقادی و… او را وادار به مهاجرت و ترک وطن می کنند.

آگاهی و برخورداری از اطلاعات کافی می تواند در انجام هر کاری به ما کمک کند تا به بیراهه نرویم، مسیر درستی را طی کنیم و با صرف هزینه های مادی و معنوی معقولی به اهدافمان دست پیدا کنیم. مهاجرت هم از این قاعده مستثنی نیست. به همین دلیل امروزه افراد متقاضی مهاجرت، قبل از ترک کشور از مشاوره مهاجرت استفاده می کنند.

در این مقاله تلاش کرده ایم که به خدمات مختلف مشاوره مهاجرت بپردازیم.

مهاجرت تحصیلی

تحصیل در مدارس و دانشگاه های کشورهای غربی آرزوی بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان ایرانی است. اما مهاجرت تحصیلی به سادگی صورت نمی گیرد و متقاضیان باید از شرایط و مدارکی برای این کار برخوردار باشند.

مشاوره مهاجرت اطلاعات کامل و جامعی را در مورد این مدارک و شرایط در اختیار افراد قرار می دهد.

مهاجرت کاری

در حال حاضر بعضی کشورهای غربی مثل کانادا، آلمان، استرالیا، و… به دلایل مختلفی بسیار مهاجرپذیر و به دنبال جذب نیروهای کار متخصص اند. اما مهاجرت کاری به هر کدام از این کشورها نیازمند برخورداری از شرایط خاصی است.

مشاوره مهاجرت به سؤالاتی در زمینه تحصیلات، تجربه کاری و مدرک زبان مورد نیاز برای مهاجرت کاری به هر کدام از کشورها پاسخ می دهد. به عنوان مثال این روزها مشاوره مهاجرت به کانادا و آلمان طرفداران زیادی دارد. چون این کشورها فرصت های شغلی مناسبی را برای متقاضیان خارجی فراهم کرده اند.

سرمایه گذاری و کارآفرینی

کسانی که از نظر مالی از تمکن کافی برخوردار هستند و تجربه کار آفرینی دارند، می توانند با سرمایه گذاری و کارآفرینی در یک کشور خارجی در آن کشور مشغول به کار شوند و بعد از مدتی اقامت دائم آن کشور را دریافت کنند.

هر کشوری تحت شرایط خاصی اجازه سرمایه گذاری و کار آفرینی را به متقاضیان می دهد. به عنوان مثال بعضی کشورها مبلغ خاصی را برای سرمایه گذاری در نظر گرفته اند. با استفاده از مشاوره مهاجرت می توان از این شرایط آگاه شد.

اقامت دائم

اکثر کسانی که مهاجرت می کنند به دنبال دریافت اقامت دائم کشور مقصد هستند. دریافت اقامت دائم بسته به اینکه برای تحصیل وارد یک کشور شویم یا کار متفاوت است. با استفاده از خدمات مشاوره مهاجرت می توان از مراحل دریافت اقامت دائم کشورهای مختلف مطلع شد.

خوشبختانه این روزها انواع مختلف خدمات مشاوره ای به صورت تلفنی هم ارائه می شوند. چنانچه قصد مهاجرت دارید می توانید با تماس با مشاوران با تجربه و حرفه ای آیدانیتو، در زمینه تحصیل، مهاجرت و اخذ اقامت دائم تماس بگیرید.

در ادامه مطالعه مقاله مهاجرت به کانادا را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

1 دیدگاه در “مشاوره مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *