مشاوره خانواده در مرکزی

خانواده مهم ترین نهاد در هر جامعه ای است. به همین دلیل مشکلات آن هم مهم ترین و تأثیرگذارترین اند. ما بیشترین اوقات خود را در خانواده سپری می کنیم. عمیق ترین روابط را با اعضای خانواده داریم و شخصیت مان در خانواده شکل می گیرد. پس به صورت طبیعی باید به محض مواجهه با مشکلات، اختلالات و بحران های روانی، به فکر حل و فصل شان باشیم. قبل از این که دیر شود و خسارتی که بحران ها به بنیان خانواده مان وارد می کنند، جبران ناپذیر شود.
هدف از استفاده از خدمات روانشناس خوب همین است. همین که با استفاده از روش های علمی، تخصصی و روانشناختی، سلامت روانی خانواده را افزایش دهیم.
اگر شما هم کسی هستید که به این موضوع اهمیت می دهید و در جست و جوی خدمات مشاوره خانواده در مرکزی یا سایر استان های ایران اید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره های غیرحضوری مثل مشاوره آنلاین طرفداران بسیاری دارند. بسیاری از افراد ترجیح می دهند که به جای مراجعه به مراکز مشاوره حضوری، تلفن خود را بردارند و با یک مرکز مشاوره تلفنی تماس بگیرند.
شاید این سؤال برای بسیاری از ما پیش بیاید که چرا باید کسی مشاوره تلفنی را به مشاوره حضوری ترجیح دهد. برای پاسخ به این سؤال می توان به مزایای مشاوره تلفنی اشاره کرد. مزایایی مثل:
  • کم هزینه تر و مقرون به صرفه تر بودن نسبت به مشاوره حضوری
  • پاسخگویی در مواقع بحرانی که فرصتی برای مشاوره های حضوری وجود ندارد
  • مناسب بودن برای افراد پرمشغله که فرصت کافی برای مراجعه به مراکز مشاوره حضوری ندارند.
  • مناسب بودن برای افراد خجالتی که تمایلی به گفت و گوهای رو در رو ندارند
  • عدم افشای اطلاعات و هویت شخصی

مشاوره خانواده تلفنی در آیدانیتو

آیدانیتو یک مرکز هوشمند آموزش و مشاوره است. مشاوران متخصص و با تجربه آیدانیتو در حوزه های مختلفی مثل خانواده، مشکلات فردی، اختلالات روانی، موضوعات تحصیلی و شغلی، مهاجرت، کسب و کار، مسائل حقوقی، نظام وظیفه و …. به مخاطبان مشاوره تلفنی می دهند.

برای مشاوره در زمینه تعارضات خانوادگی ، ازدواج ، طلاق، خیانت، تعارضات زناشویی، مشکلات جنسی، فرزندآوری و فرزندپروری، مسائل کودکان و نوجوانان، مسائل سالمندان و...می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مهم ترین خدمات مشاوره خانواده در مرکزی ، در آیدانیتو شامل موارد زیرند:

ازدواج و زندگی مشترک

ازدواج کردن و آغاز زندگی مشترک اتفاق ساده ای نیست. وقتی تصمیم به تشکیل خانواده می گیریم، در واقع تصمیم گرفته ایم که زندگی فردی و اجتماعی مان را در همه ابعاد تغییر دهیم. طبیعی است که برای چنین تغییری نیازمند آگاهی هستیم.
مشاوره قبل از ازدواج فرصتی برای کسب آگاهی در زمینه معیارهای ازدواج، شرایط مورد نیاز برای ازدواج و شناخت خود و طرف مقابل است.

طلاق

وقتی زن و مردی تصمیم به ازدواج و تشکیل خانواده می گیرند، به ندرت ممکن است جدایی را حتی تصور کنند. آدم ها با هم ازدواج می کنند تا یک عمر در کنار همدیگر زندگی کنند و همراه و همسفر همدیگر باشند. اما گاهی اوقات تنش ها و عدم تفاهم بیش از حد می شود و طلاق تنها راه پیش رو است.
در مشاوره طلاق آیدانیتو، شما می توانید در صورت امکان، با استفاده از راهکارها و تکنیک هایی از طلاق پیشگیری کنید و چنانچه جدایی تنها اتفاق عقلانی ممکن باشد، در مورد روندهای قانونی طلاق و دوران بعد از طلاق، اطلاعات کسب کنید.

اختلالات روانی

خوشبختانه این موضوع ثابت شده است که فقط بیماری های جسمی زندگی انسان ها را سخت نمی کنند و گاهی اوقات اختلالات روانی حتی آسیب زا تر هم هستند. اختلالاتی مثل افسردگی، اضطراب، وسواس، دوقطبی، شیزوفرنی و….
برای آگاهی بیشتر در مورد اختلالات روانی و روش های درمانشان، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

 

خیانت

متأسفانه خیانت و روابط فرازناشویی روز به روز در جامعه ما شایع تر می شود. این آسیب اجتماعی دلایل متعددی دارد اما خوشبختانه با استفاده از راهکارهایی می توان در زندگی مشترک از آن پیشگیری کرد.
 همچنین همسران نباید در مواجهه با بی وفایی و خیانت الزاماً به نابودی زندگی مشترک فکر کنند. گاهی اوقات با تکنیک هایی می توان حل مسئله انجام داد و یک زندگی زناشویی را که به واسطه خیانت در هم شکسته، نجات داد.
چنانچه رد پای خیانت را در زندگی مشترکتان مشاهده می کنید، می توانید در تماس با مشاوران آیدانیتو در مورد بهترین روش های برخورد با خیانت و در صورت امکان، بخشش خیانت اطلاعات کسب کنید.

مسائل جنسی

نیاز جنسی یکی از مهم ترین نیازهای هر انسانی در زندگی است و رابطه جنسی آنقدر مهم است که امروز می بینیم مهم ترین و شایع ترین علت طلاق در کشور ایران، مسائل جنسی است.
در تماس با مشاوران آیدانیتو می توانید به راه حل هایی برای درمان اختلال هایی مثل دیر انزالی، زودانزالی، سرد مزاجی، واژینیسموس و… دست پیدا کنید و در زمینه بیماری های مقاربتی، سلامت و بهداشت جنسی، تربیت جنسی کودکان و….آگاه تر شوید.

ترک اعتیاد

شاید بارها این جمله را شنیده باشیم که « اعتیاد یک بلای خانمان سوز است» و به نظرمان جمله ای کلیشه ای بیاید. اما این یک واقعیت است که وقتی انسانی معتاد می شود، زندگی فردی و اجتماعی اش را به کل از دست می دهد و ممکن است خانواده اش هم در معرض نابودی قرار بگیرند.
مشاوره ترک اعتیاد در آیدانیتو، فرصتی است تا اطرافیان فرد معتاد، با کسب آگاهی در مورد روش های ترک اعتیاد، او را نجات دهند.

فرزند پروری

تولید مثل و فرزند آوری کار مشکلی نیست. اما فرزند پروری از هر کسی بر نمی آید. برای این که بتوانیم انسان های سالم، موفق و توانمندی را وارد جامعه کنیم باید از روانشناسی کودک، اصول تربیتی و بهترین سبک های فرزند پروری آگاه باشیم.
مشاوران آیدانیتو این توانمندی را دارند که مراحل رشد جسمی و روانی کودکان را به شما آموزش دهند و در مورد بهترین سبک های فرزند پروری آگاهتان کنند.

کودکان و نوجوانان

کودکان و نوجوانان مشکلات فردی و روانی خاص خودشان را دارند و این طور نیست که اختلالات و بحران ها فقط خاص بزرگسالان باشند. کودکان و نوجوانان هم می توانند افسرده یا مضطرب شوند، از وسواس رنج ببرند، به دلیل مشکلات تحصیلی صدمات روانی زیادی را متحمل شوند، به واسطه دوران بلوغ دچار بحران شوند و…..
در مشاوره کودک و نوجوان آیدانیتو این فرصت برای شما فراهم می شود تا بهترین روش های برخورد و تعامل با کودکان و نوجوانان را یاد بگیرید و در مسیر درستی برای درمان اختلالات روانی باشید.

سالمندان

متأسفانه آن طور که شایسته قشر سالمند جامعه است به آن ها اهمیت داده نمی شود. زنان و مردان سالمند انسان هایی هستند که فرزندانشان را پرورش داده و به ثمر رسانده اند، به جامعه خدمت کرده اند و حالا باید بتوانند استراحت کنند.
کسانی که با یک سالمند زندگی می کنند، هر چقدر اطلاعات بیشتری در زمینه خصوصیات جسمی و روانی سالمندان و مشکلات و بحران های آن ها داشته باشند، زندگی سالم تر و آرام تری را برایشان فراهم خواهند کرد. در تماس با مشاوران آیدانیتو می توانید این اطلاعات را به دست آورید.
در این مقاله به موضوع مشاوره خانواده در مرکزی پرداختیم. در ادامه مطالعه استفاده از دکتر مشاوره خانواده را پیشنهاد میکنیم.
نگران و مضطرب اید؟ از یک مشکل فردی یا خانوادگی رنج می کشید؟ می خواهید آرامش را به بنیان خانواده تان بازگردانید؟ با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.