مشاوره خانواده در مازندران

ارزش و کارآمدی خدمات مشاوره خانواده هر روز بیشتر از قبل درک می شود. حالا هر کسی که فقط کمی مطالعه روانشناسی داشته باشد می داند که ما انسان ها در خانواده به دنیا می آییم، شخصیت مان در خانواده شکل می گیرد و بسیار تحت تأثیر روابطی هستیم که با والدین و سایر اعضای خانواده مان داریم.
هر انسانی و هر خانواده ای، گه گاه در زندگی دچار مشکلات و بحران هایی می شود. خوشبختانه ما امروز به این درک رسیده ایم که برای این مشکلات راه حل هایی وجود دارند و علم روانشناسی و مشاوره این راه حل ها را ارائه می دهند. خدمات مشاوره خانواده فرصتی است که به واسطه آن می توانیم اختلالات روانی، مشکلات و بحران ها و کاستی ها را، قبل از این که نگرانی آفرین شوند حل و فصل کنیم. در گذشته انسان ها در مواجهه با این دست مشکلات از فامیل و دوست و آشنا کمک می گرفتند. اما امروزه می دانیم که یک مشاور خانواده، یعنی کسی که در این زمینه صاحب تخصص و تجربه است، بهترین کسی است که می تواند برای حل مشکلات خانوادگی ما را راهنمایی کند.
 

برای مشاوره در زمینه مشکلات خانوادگی، مسائل جنسی، مشکلات فرزندپروری، بحران های زناشویی، طلاق، اعتیاد یکی از اعضای خانواده، خیانت، مشکلات کودکان و نوجوانان و... با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

چنانچه در جست و جوی خدمات مشاوره خانواده در مازندران یا هر شهر دیگری در ایران هستید، مطالعه این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم.

مشاوره خانواده تلفنی

این روزها خدمات مشاوره خانواده فقط به صورت حضوری ارائه نمی شوند و استقبال از مشاوره های غیرحضوری مثل مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین روز به روز بیشتر می شود.
شاید از خودمان بپرسیم که چرا آدم ها باید ترجیح بدهند به جای مراجعه به یک کلینیک یا مرکز مشاوره، با یک مشاور تماس بگیرند. برای پاسخ به این سؤال می توان به مزایای مشاوره تلفنی اشاره کرد. مزایایی مثل:
  • کم هزینه تر و مقرون به صرفه تر بودن، نسبت به مشاوره حضوری
  • مناسب بودن برای افراد پرمشغله و کسانی که فرصتی برای مراجعه به مراکز مشاوره حضوری ندارند
  • مناسب بودن برای افراد خجالتی و کسانی که تمایلی به گفت و گوهای رو در رو ندارند
  • عدم افشای هویت و اطلاعات شخصی

مشاوره خانواده تلفنی در آیدانیتو

آیدانیتو یک مرکز هوشمند مشاوره و آموزش است. مشاوران متخصص و با تجربه آیدانیتو این توانایی را دارند که در حوزه های مختلفی مثل خانواده، اختلالات روانی، موضوعات تحصیلی و شغلی، حقوقی، نظام وظیفه، مهاجرت، کسب و کار و…. به مخاطبانشان مشاوره تلفنی بدهند. افرادی که جویای مشاوره خانواده در مازندران هستند، می توانند به راحتی گوشی تلفن را بردارند و با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرند.
خدمات بهترین مشاوره خانواده در آیدانیتو متنوع هستند اما مهم ترین خدمات شامل موارد زیرند:

اختلالات روانی

این فقط مشکلات جسمی نیستند که بر سلامتی انسان ها تأثیر منفی می گذارند. اختلالات روانی حتی گاهی می توانند خطرناک تر باشند. اختلالاتی مثل افسردگی، اضطراب، وسواس، پیش فعالی، دوقطبی، اسکیزوفرنی و…. از جمله مهم ترین بیماری های روانی اند.
در تماس با مشاوران آیدانیتو می توانید در مورد بهترین روش های درمان بیماری های روانی اطلاعات کسب کنید.

ازدواج و زندگی مشترک

ازدواج اگر مهم ترین تصمیم ما در زندگی نباشد، قطعاً یکی از مهم ترین ها است. وقتی تصمیم به ازدواج می گیریم یعنی قرار است برای باقی عمر با کسی همسفر شویم.
چنین تغییر بزرگی نیازمند آگاهی زیاد است. اگر در شرف ازدواج هستید، می توانید در تماس با مشاوران آیدانیتو، از مهم ترین معیارهای ازدواج و انتخاب همسر، شرایط و ملزومات ازدواج و…. آگاه شوید و خودتان و طرف مقابل را بهتر و بیشتر بشناسید.

اعتیاد

شاید اعتیاد یکی از اعضای خانواده بدترین اتفاقی باشد که می تواند برای یک خانواده بی افتد. این وضعیت آنقدر خطرناک و آسیب زا است که کاملاً قابلیت فروپاشی خانواده را دارد.
چنانچه خودتان یا یکی از اعضای خانواده تان درگیر اعتیاد هستید، می توانید برای آگاهی از بهترین روش های ترک و مراقبت های پس از ترک، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مسائل جنسی

نیاز جنسی یکی از مهم ترین و تأثیرگذارترین نیازهای انسانی است. اما متأسفانه در کشور ما همیشه سانسور شده است. آمارها نشان می دهند که مشکلات و ناهماهنگی های جنسی مهم ترین عامل طلاق در ایران هستند. هر چقدر کیفیت رابطه جنسی همسران بالاتر باشد، رابطه عاطفی شان صمیمانه تر خواهد بود.
مشاوران آیدانیتو می توانند در زمینه درمان اختلالات جنسی، بیماری های مقاربتی، ناهماهنگی های جنسی، تربیت جنسی کودکان و…. به شما راهکار بدهند.

خیانت

متأسفانه این روزها خیانت در زندگی زناشویی از همیشه شایع تر شده است. و زنان و مردان بسیاری بی وفایی همسر را تجربه می کنند. خیانت دلایل متعددی دارد. این اتفاق گاهی به طلاق ختم می شود و گاهی با راهکارهایی قابل بخشش است. آنچه مهم است این است که یادبگیریم با رعایت مواردی از خیانت پیشگیری کنیم و در صورت تجربه آن، بی گدار به آب نزنیم.
مشاوره خیانت در آیدانیتو، به شما کمک می کند تا از خیانت جلوگیری کنید و در صورت امکان، بعد از وقوع خیانت، زندگی مشترکتان را نجات دهید.

طلاق

جدایی همسران اتفاق ناراحت کننده ای است. ما به این امید ازدواج می کنیم که یک عمر در کنار همدیگر زندگی کنیم. اما گاهی اوقات طلاق اجتناب ناپذیر می شود.
در صورت مشاهده نشانه های جدایی در زندگی مشترک، می توانید در تماس با مشاوران طلاق آیدانیتو، پیشگیری از این اتفاق را یاد بگیرید و چنانچه طلاق تنها راه پیش روی شماست در مورد مراحل قانونی طلاق و دوران پس از جدایی اطلاعات کسب کنید.

فرزند پروری

فرزند آوری از هر کسی بر می آید اما فرزند پروری نیازمند آگاهی و علم است. علم روانشناسی ثابت کرده است که شخصیت ما در کودکی و اولین سال های زندگی شکل می گیرد. به همین دلیل سبک فرزند پروری والدین اهمیت بسیار زیادی دارد. هر چقدر رفتار و تعامل والدین با فرزندان سالم تر باشد، شخصیت آن ها در بزرگسالی سالم تر خواهد بود. در تماس با مشاوران خانواده آیدانیتو می توانید بهترین روش های تربیت کودکان و نوجوانان را یاد بگیرید.

کودکان و نوجوانان

این طور نیست که فقط بزرگسالان از اختلالات روانی رنج بکشند، در زندگی با مشکلات دست و پنجه نرم کنند و….. علائم و نشانه ها ی بسیاری از اختلالات روانی در دوران کودکی آغاز می شوند، کودکان و نوجوانان زیادی در گیر مشکلات تحصیلی هستند و اختلالات رفتاری هم در افراد کم سن و سال به وفور دیده می شوند.
دوران بلوغ در نوجوانان، یکی از پرچالش ترین دوره های زندگی آن هاست. تغییرات جسمی و هورمونی و به دنبال آن تغییرات روانی نوجوانان موجب می شود گاهی به سختی بتوانیم با آن ها تعامل کنیم. هر چقدر آگاهی والدین، معلم ها و کسانی که با نوجوانان در تعامل اند از دوران بلوغ و ویژگی های آن بیشتر شود، زندگی با یک دختر یا پسر نوجوان راحت تر می شود.
در تماس با مشاوران کودک و نوجوان در آیدانیتو، می توانید از بهترین روش های حل بحران ها، اختلالات روانی و مشکلات رفتاری فرزند کودک یا نوجوانتان آگاه شوید.

سالمندان

سالمندان قشر بسیار ارزشمندی در جامعه هستند اما متأسفانه آن طور که باید به آن ها توجه نمی شود. کسانی که در خانواده شان با یک فرد سالمند زندگی می کنند یا در تعامل با سالمندان هستند، می توانند برای آگاهی از روش های مواجهه با مشکلاتی مثل اختلالات روانی سالمندان، تنهایی آن ها، بیماری های جسمی شان و بهترین سبک های مراقبت از سالمندان با مشاوران خانواده آیدانیتو تماس بگیرند
در این مقاله به مشاوره خانواده در مازندران پرداختیم. در ادامه مطالعه مقاله مشاوره روانشناسی آنلاین را به شما پیشنهاد می کنیم.
یک مشکل خانوادگی ذهن تان را به خود مشغول کرده؟ اختلالی روانی یا بحرانی فردی یکی از اعضای خانواده تان را درگیر کرده؟ نگران آینده خودتان و خانواده تان هستید؟ با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.