خدمات مشاوره خانواده تلفنی در آیدانیتو

avatar image نویسنده : دهقان پور
stopwatch image ۲۸ اردیبهشت ۹۹ view image ۱۳۶۸ blogging image ۸
خدمات مشاوره خانواده تلفنی در آیدانیتو
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "خدمات مشاوره خانواده تلفنی" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


مشاوره خانواده تلفنی

خانواده اولین نهادی است که هر انسانی با آن مواجه می شود و روابط درون خانواده اولین روابط زندگی هر فردی هستند. شخصیت ما در خانواده و به واسطه تأثیری که از پدر، مادر و سایر اعضای خانواده می گیریم شکل می گیرد.

بدون شک تجربیات کسی که در یک خانواده سالم رشد کرده با کسی که اولین مواجه اش با هیجانات منفی مثل اضطراب، خشم و... در محیط خانواده است، متفاوت هستند. برای این که بتوانید تفاوت ها را بهتر درک کنید به شما پیشنهاد می کنیم تا مطالب موجود در مقاله مشاوره تلفنی را مطالعه بفرمایید.

متأسفانه بعضی خانواده ها سرشار از تعارض اند و عواملی مثل اعتیاد، طلاق، خشونت، کمبود صمیمیت و... به همه اعضا آسیب جدی وارد می کنند. در چنین شرایطی اگر اعضای خانواده آگاه باشند با کمک متخصصانی مثل یک روانشناس یا مشاوری که در حوزه خانواده و مسائل آن تجربه داشته باشد، آسیب های وارده را درمان می کنند. در غیر این صورت مشکلات در طولانی مدت عمیق تر و شدیدتر می شوند.

مشاوره خانواده

در این قسمت قصد داریم تا درباره مشاوره خانواده صحبت کنیم. مشاوره خانواده یکی از شاخه های تخصصی علم مشاوره است و همان طور که از نامش مشخص است بر خانواده و تعاملات اعضای آن تمرکز دارد.

کسانی که در رشته مشاوره خانواده تحصیل می کنند، در صورتی که در این رشته فارغ التحصیل شوند و تجربه و تخصص کافی داشته باشند، می توانند با ارائه خدمات مشاوره ای به حل تعارضات داخل یک خانواده کمک کنند.

برای مشاوره در زمینه ازدواج، زندگی مشترک، طلاق، خیانت، اعتیاد، مشکلات جنسی، مسائل مربوط به کودکان، نوجوانان، جوانان و سالمندان با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
 

خدمات مشاوره خانواده تلفنی

یکی از بهترین روش ها برای رفع مشکلات مشاوره می باشد. ما انسان ها در هر جایگاهی به آموزش و راهنمایی نیاز داریم. با توجه به مشغولیت ها و مسئولیت های بسیار زیاد آدم ها در عصر حاضر، استقبال از مشاوره های غیرحضوری از همیشه بیشتر شده است. یکی از این انواع خدمات مشاوره ای، مشاوره تلفنی است و طرفداران مشاوره خانواده تلفنی روز به روز بیشتر می شوند.

ممکن است بعضی از ما فکر کنیم که مشاوره تلفنی بی فایده است اما تجربه نشان می دهد که مشاوره خانواده تلفنی می تواند در شرایطی حتی از مشاوره حضوری هم سودمندتر باشد.

مشاوره خانواده تلفنی در موقعیت های متعددی یاری رسان افراد است. به عنوان مثال بعضی افراد ساکن شهرهایی هستند که مراکز مشاوره در آن ها وجود ندارند یا آن قدر زندگی پر مشغله ای دارند که نمی توانند در جلسات حضوری شرکت کنند. در ضمن خدمات مشاوره خانواده تلفنی از مشاوره حضوری مقرون به صرفه تر است و حتی بعضی مراکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان هم ارائه می دهند.

از دیگر مزیت های مشاوره خانواده تلفنی می توان به این موضوع اشاره کرد که گاهی اوقات یک بحران آن قدر شدید است که فرد احتیاج دارد در لحظه با کسی صحبت کند و در چنین وضعیتی امکان حضور در یک جلسه مشاوره حضوری وجود ندارد.

به عنوان مثال تصور کنید که مادری در ساعت 9 شب، در اتاق فرزند نوجوانش مواد مخدر پیدا می کند. احتمالاً او از نظر روانی دچار شوک شدیدی می شود و احتیاج دارد که در لحظه از کسی کمک بگیرد. در این شرایط صحبت کردن با یک دوست مفیدتر است یا مشاوری با تجربه که می تواند راهکارهایی مفید ارائه دهد؟

مشاوره خانواده تلفنی در آیدانیتو

آیدانیتو یک فضای هوشمند آموزش و مشاوره است. مشاوران خانواده متخصص و با تجربه ما در این فضا، در حوزه های مختلف خانواده به مخاطبان خدمات مشاوره ای ارائه می دهند.

چنانچه در زمینه مسائل خانوادگی مثل ازدواج، طلاق، اعتیاد اعضای خانواده، خیانت، مسائل جنسی، اختلالات روانی اعضای خانواده و مسائل و مشکلات کودکان، نوجوانان، جوانان و سالمندان به مشاوره نیاز دارید، می توانید از خدمات مشاوره خانواده تلفنی در آیدانیتو استفاده کنید.

در ادامه مطالعه مقاله «مشاوره خانواده» را به شما پیشنهاد می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه مشاوره خانواده تلفنی می توانید با مشاوران مختصص و باتجربه آیدانیتو تماس بگیرید.

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "خدمات مشاوره خانواده تلفنی" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


5.0 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


۸ دیدگاه
  • user_default_pic علیرضا
    توسط علیرضا در تاریخ ۰۶ اسفند ۹۷ reply-button
    سلام من 10 روز پیش با مشاوره خانواده تلفنی شما صحبت کردم ، خیلی راهنمایی مشاور شما تاثیر گزار بود ممنون .
    user_default_pic مهدی یاری
    توسط مهدی یاری در تاریخ ۰۶ اسفند ۹۷
    سلام دوست عزیز، مشاوره خانواده از جمله مهم ترین مباحث در مشاوره است. خوشحالیم که مشاوران خانواده آیدانیتو با شما در این راه همراه بوده اند.

  • user_default_pic ناشناس
    توسط ناشناس در تاریخ ۰۶ اسفند ۹۷ reply-button
    سلام. مشاوره خانواده تلفنی رو میتونم با یه مشاور ماه ها ادامه بدم ؟
    user_default_pic مهدی یاری
    توسط مهدی یاری در تاریخ ۰۶ اسفند ۹۷
    سلام دوست عزیز، بله امکان مشاوره خانواده تلفنی با یک مشاور خاص برای شما وجود خواهد داشت.

  • user_default_pic علیرضا محسنی
    توسط علیرضا محسنی در تاریخ ۰۶ اسفند ۹۷ reply-button
    سلام مشاوره خانواده درخصوص ازدواج دوران نامزدی دارین؟
    user_default_pic مهدی یاری
    توسط مهدی یاری در تاریخ ۰۶ اسفند ۹۷
    سلام دوست عزیز، آیدانیتو فضای هوشمند آموزش و مشاوره در زمینه مشاوره خانواده ، نامزدی ، عقد و ازدواج ، مشکلات جنسی و زناشویی ، طلاق و تمامی مشکلات مرتبط با خانواده ، مشاوره تلفنی ارائه می دهد.

  • user_default_pic بهنام
    توسط بهنام در تاریخ ۰۶ اسفند ۹۷ reply-button
    سلام.فقط مشاوره خانواده تلفنی دارین؟نمیشه حضوری بیام؟
    user_default_pic مهدی یاری
    توسط مهدی یاری در تاریخ ۰۷ اسفند ۹۷
    سلام دوست عزیز، آیدانیتو فضای هوشمند آموزش و مشاوره است که به علاقه مندان مشاوره تلفنی در مباحث روانشناسی ، مشاوره خانواده ، مشاوره تحصیلی ، مشاوره شغلی ، مشاوره کسب و کار ، مشاوره مهاجرت ، مشاوره حقوقی ، مشاوره نظام وظیفه و ... ارائه می دهد.