مشاوره اصفهان
اگر بخواهیم کلمه مشاوره را معنی کنیم، می توانیم بگوییم که مشاوره نوعی رابطه است که میان یک فرد یا یک گروه و متخصصی که دارای مدرک تحصیلی و تجربه کاری در رشته مشاوره است برقرار می شود. هدف از انواع مختلف مشاوره، توانمندسازی، تقویت سلامت ذهنی، افزایش سلامت روانی و دست یابی به اهداف تحصیلی و شغلی است.
در دنیای امروز استفاده از خدمات مشاوره ای کاملاً جا افتاده و به یک فرهنگ تبدیل شده است. این روزها عجیب نیست که افراد قبل از اتفاقات مهمی مثل ازدواج، طلاق، انتخاب رشته تحصیلی، انتخاب شغل، فرزند آوری و… حتماً در ارتباط بایک مشاور قرار بگیرند و بی گدار به آب نزنند.
هر چقدر جوامع پیشرفته تر می شوند و فرهنگ عمومی بیشتر ارتقا پیدا می کند، استقبال شهروندان از انواع مشاوره های خانواده، تحصیلی، شغلی، مهاجرت، ازدواج و… بیشتر می شود. خوشبختانه این پیشرفت در کشور ما هم اتفاق افتاده است و بسیاری از شهرهای بزرگ و کوچک ایران پر از کلینیک ها و مراکز روانشناسی و مشاوره اند.
اصفهان هم یکی از بزرگ ترین و مهم ترین شهرهای ایران است. مشاوره اصفهان در حوزه های مختلف و در انواع حضوری و غیرحضوری ارائه می شود. مراکز مشاوره اصفهان تخصصی عمل می کنند و شهروندان می توانند در مرکز مشاوره اصفهان به راهکارهایی علمی و سالم برای بحران ها و مشکلاتشان دست پیدا کنند.
مشاوره تلفنی
در عصر حاضر، مشاوره دیگر فقط یک فرایند حضوری نیست و مشاوره های تلفنی و آنلاین انواعی از مشاوره های غیرحضوری اند که طرفداران زیادی دارند. بسیاری از مراکز مشاوره اصفهان از همین نوع هستند و توانسته اند نظر شهروندان زیادی را به خود جلب کنند.
 

برای مشاوره در زمینه آموزش و تحصیلات، روانشناسی و مشکلات خانوادگی، راه اندازی کسب و کار، مهاجرت، قوانین نظام وظیفه ، مشکلات حقوقی و ... با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

اگر بخواهیم از مزیت های مشاوره تلفنی صحبت کنیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • کم هزینه تر و مقرون به صرفه تر بودن نسبت به مشاوره حضوری
  • صرف زمان کمتر و مناسب بودن برای افرادی که مشغله های فراوانی دارند
  • پاسخگو بودن در مواقع بحرانی که فرصتی برای مراجعه به مراکز مشاوره حضوری نیست
  • عدم افشای هویت و اطلاعات شخصی
گاهی اوقات یک فرد به علت مواجهه با یک اتفاق هولناک و تنش زا در زندگی، فرصتی برای مراجعه به یک مرکز مشاوره اصفهان ندارد اما می تواند تلفن را بردارد و با یک مشاوره متخصص و با تجربه تماس بگیرد. و از خدمات روانشناسی استفاده کند.
مشاوره تلفنی در آیدانیتو
آیدانیتو یک فضای هوشمند مشاوره و آموزش است. مشاوران متخصص و با تجربه آیدانیتو این توانایی را دارند که در زمینه های مختلف خانواده،تحصیلی، مهاجرت، نظام وظیفه، حقوقی، کسب و کار و… به شما مشاوره بدهند.
 این فضای هوشمند بهترین انتخاب برای کسانی است که علاقه مند به مشاوره تلفنی و به دنبال بهترین مرکز مشاوره در اصفهان هستند.

در ادامه به مهم ترین خدمات مشاوره اصفهان در آیدانیتو می پردازیم.

مشاوره خانواده

همان طور که می دانیم خانواده مهم ترین نهاد یک جامعه است و سلامت آن تضمین کننده سلامت اعضای جامعه است. خانواده درمانی این روزها از همیشه بیشتر اهمیت پیدا کرده است. هر کدام از ما ممکن است در محیط خانواده با مشکلاتی مواجه شویم. معضلاتی مثل مشکلات جنسی و زناشویی ، طلاق، اعتیاد یکی از اعضای خانواده، اختلالات روانی اعضای خانواده، مشکلات کودکان و نوجوانان، بحران های افراد سالمند خانواده و….
مشاوره تلفنی خانواده کمک می کند  از طریق مشاور خانواده تا مشکلات کوچک بزرگ نشوند و خانواده به علت عدم آگاهی از راهکارهای حل چالش ها از هم نپاشد.

مشاوره تحصیلی

با پیشرفته شدن جوامع، به مرور، تمایل به ادامه تحصیل بیشتر شد و در نتیجه رقابت برای مالکیت یافتن صندلی های دانشگاه ها افزایش یافت. به همین دلیل به نظر می رسد که حضور یک مشاور تحصیلی دقیقا همان موقع که به آن نیاز دارید، از نان شب هم واجب تر باشد! مشاوران تحصیلی آیدانیتو می توانند جامع ترین اطلاعات را در زمینه های مختلف تحصیلی مانند برنامه ریزی درسی، معرفی بهترین منابع درسی، زمان و شرایط شرکت در آزمون های آزمایشی و کنکور، انتخاب رشته، تخمین رتبه، تحصیل بدون کنکور و … را در اختیار شما قرار دهند.

مشاوره حقوقی

با گسترش جوامع و پیچیده شدن روابط اجتماعی، بازار مشکلات حقوقی بسیار داغ تر از گذشته شده است، به طوری که پیشنهاد می شود بدون همراه داشتن کتاب حقوق پایتان را از خانه بیرون نگذارید. از آنجایی که متاسفانه، کلاهبردان و شیادان هر روز صبح کار خود را از نو آغاز می کنند، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی حتما با یک مشاور حقوقی مشورت کنید. مشاوران آیدانیتو پاسخگو به تمامی مشکلات حقوقی شما خواهند بود.

مشاوره نظام وظیفه

اگر به سن هجده سال رسیده باشید و پشت لبانتان سبز شده باشد، باید کم کم به فکر معرفی خود به سازمان نظام وظیفه باشید. اما آیا از قوانین مرتبط با معافیت و کسری خدمت سربازی مطلع هستید؟ آیا می دانید که چه زمانی می توانید خدمت سربازی خود را بخرید؟ آیا می دانید تعداد بسیاری از افراد از قوانین معافیت اطلاعی ندارند؟ به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه قوانین مرتبط با نظام وظیفه و خدمت سربازی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
در این مقاله به مشاوره اصفهان و مرکز مشاوره اصفهان پرداختیم. در ادامه مطالعه مقاله مشاوره تلفنی را به شما پیشنهاد می کنیم.
برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف خدمات مشاوره ای در آیدانیتو، می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید. و مشاوره آنلاین دریافت کنید.