محل قبولی و دانشگاه های پذیرنده مدیریت امور گمرکی آزاد

نقش حساس و مهم گمرک در حمایت از تولیدات داخلی و صنایع و همین طور اجرای عالی و مطلوب سیاست های تجارت خارجی نیازمند وجود نیروی انسانی در سازمان گمرک است. نیرویی فعال و پویا که با سپری کردن دوره های دانشگاهی تجربه و دانش لازم را جهت کارآیی مطلوب و توانایی انجام وظایف محوله به دست آورند. رشته مدیریت امور گمرکی از جمله زیر مجموعه های کنکور علوم انسانی محسوب می شود. در صورتی که شما نیز از علاقه مندان به زمینه بازرگانی بین الملل و تجارت هستید رشته تحصیلی مدیریت امور گمرکی می تواند توجه شما دوستان را به خود جلب نماید. رشته مدیریت امور بانکی چه در دانشگاه آزاد و چه در دانشگاه سراسری مورد تدریس قرار می گیرد و افراد بسیاری مایل به انتخاب این رشته از گروه مدیریت هستند. به دلیل علاقه احتمالی شما دوستان عزیز به رشته مدیریت امور گمرکی و مسلماً نیاز به شناخت و اطلاع از محل قبولی و دانشگاه های پذیرنده مدیریت امور گمرکی آزاد موضوع مقاله حاضر را به ذکر محل قبولی و دانشگاه های پذیرنده مدیریت امور گمرکی آزاد اختصاص داده ایم. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعات کامل و دقیقی را در ارتباط با محل قبولی و دانشگاه های پذیرنده مدیریت امور گمرکی آزاد موضوع مقاله حاضر را به ذکر محل قبولی و دانشگاه های پذیرنده مدیریت امور گمرکی آزاد اختصاص داده ایم. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعات کامل و دقیقی را در ارتباط با محل قبولی و دانشگاه های پذیرنده مدیریت امور گمرکی آزاد به دست آورید. در ابتدا بهتر است به معرفی رشته مدیریت امور گمرکی برای شما می پردازیم.

برای آگاهی از محل قبولی و دانشگاه های پذیرنده رشته ی دلخواهتان و انتخاب رشته، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

در مورد رشته مدیریت امور گمرکی چه می دانید؟

گمرک زمینه ای در خدمت تجارت بین الملل به شمار می رود و در نتیجه دانشجویان مشغول به تحصیل در این رشته تحصیلی دانشگاهی به یادگیری مقررات و قوانین گمرک همچون شیوه بررسی کالای صادراتی و وارداتی، چگونگی ایجاد تعرفه های مالیاتی و نحوه تنظیم اظهارنامه ها در طول دوران تحصیل خود می پردازند. علاوه بر این، آن ها با نحوه شناسایی کالاهای ممنوعه از غیرممنوعه بر اساس سیاست اقتصادی نیز آشنایی لازم را پیدا می کنند. در میان دروس مورد تدریس در مقطع کارشناسی مدیریت امور گمرکی می توان به ریاضیات پایه، اقتصاد خرد، حقوق اساسی، ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت، روانشناسی عمومی، مدیریت تولید، حسابداری صنعتی و حقوقی و مقررات مدنی می توان اشاره کرد.

دانشگاه های پذیرنده مدیریت امور گمرکی آزاد

با توجه به موضوع مقاله حاضر یعنی محل قبولی و دانشگاه های پذیرنده مدیریت امور گمرکی آزاد در این بخش به ذکر اسامی دانشگاه های آزاد پذیرنده مدیریت امور گمرکی در مقطع کارشناسی ناپیوسته برای شما می پردازیم.

دانشگاه های پذیرنده مدیریت امور گمرکی آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی- واحد هادی شهر

دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی- واحد ممقان

دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی- واحد تربت جام

مشاهده می کنید که در مقطع کارشناسی ناپیوسته شاهد پذیرش تعداد اندکی از دانشگاه ها در رشته مدیریت امور گمرکی هستیم. برای کسب اطلاع از وجود و یا عدم وجود رشته مدیریت امور گمرکی در سایر مقاطع تحصیلی دانشگاه آزاد با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

محل قبولی مدیریت امور گمرکی آزاد

در این قسمت از مقاله مرتبط با موضوع محل قبولی و دانشگاه های پذیرنده امور گمرکی آزاد باید اشاره کنیم که به  دلیل بدون کنکور بودن پذیرش دانشجو در مدیریت امور گمرکی آزاد رتبه ای هم برای آن دیده نمی شود.
 در این مقاله به تحلیل و بررسی محل قبولی و دانشگاه های پذیرنده مدیریت امور گمرکی آزاد پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله مشاوره تلفنی بزنید.
اگر سوالی در زمینه محل قبولی و دانشگاه های پذیرنده مدیریت امور گمرکی آزاد ذهن تان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.