برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071973
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید

برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071985
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
آیدانیتو ، فضای هوشمند مشاوره و آموزش آنلاین و آفلاین در تمامی مقاطع تحصیلی و خانواده و روانشناسی رو برای شما به ارمغان میاره،سامانه آیدانیتو در مقاطع مختلف دبستان ، دوره متوسطه اول و دوم ، کنکور سراسری،کارشناسی ارشد ، دکتری ، تحصیل در خارج از کشور و حتی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور فعالیت میکنه.این سیستم یکپارچه برای مشاوره و آموزش تخصصی، معرفی منابع ، آموزش سرفصلهای مهم ، انتخاب رشته ، ثبت نام دانشگاه بدون کنکور و هرچیزی که فکرشو کنید بهتون کمک میکنه

ظرفیت پذیرش دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید سراسری 97

ظرفیت پذیرش دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید سراسری 97

ظرفیت پذیرش دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید سراسری 97

آیا از ظرفیت پذیرش دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید سراسری 97 اطلاع دارید؟

همه ساله در گیرو دار برگزاری کنکور دکتری توسط سازمان سنجش آموزش کشور داوطلبان بعد از اینکه از مرحله کنکور عبور نمودند به دنبال ظرفیت های پذیرش رشته ها و صد البته به دنبال شانس قبولی خود در رشته های مورد نظر خود هستند.ساخت و تولید از گرایش های مهندسی مکانیک می باشد که همه ساله جهت ورود داوطلبان کارشناسی ارشد به مقطع دکتری تعداد یاز دانشجویان را پذیرش می نماید. در این مقاله به بررسی ظرفیت پذیرش دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید سراسری 97 خواهیم پرداخت.

جدول ظرفیت پذیرش دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید سراسری 97

ظرفیت پذیرش رشته های مختلف در هر سال را سازمان سنجش آموزش کشور در دفنرچه راهنمای انتخاب رشته دکتری به اطلاع داوطلبان می رساند. در زیر ظرفیت پذیرش دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید سراسری را آورده ایم . تا در جهت انتخاب رشته ای موثرتر و کسب نتایج درخشان تر در کنکور سراسری گامی برداشته باشیم.

نام دوره نام دانشگاه ظرفیت پذیرش
روزانه دانشگاه ارومیه 3
روزانه دانشگاه بیرجند 4
روزانه دانشگاه تبریز 2
روزانه دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران 3
روزانه دانشگاه تربیت مدرس 9
روزانه دانشگاه تهران 5
روزانه دانشگاه سمنان 2
روزانه دانشگاه صنعتی اصفهان 4
روزانه دانشگاه امیرکبیر تهران 8
روزانه دانشگاه امیرکبیر تهران* 1
روزانه دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تهران 5
روزانه دانشگاه مالک اشتر 2
روزانه دانشگاه نوشیروانی بابل 4
روزانه دانشگاه علم و صنعت تهران 2
روزانه دانشگاه کاشان 1
نوبت دوم دانشگاه ارومیه 1
نوبت دوم دانشگاه بیرجند 1
نوبت دوم دانشگاه تبریز 1
نوبت دوم دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران 3
نوبت دوم دانشگاه تربیت مدرس 5
نوبت دوم دانشگاه تهران 2
نوبت دوم دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تهران 1
نوبت دوم دانشگاه مالک اشتر 2
نوبت دوم دانشگاه کاشان 1
پردیس خودگردان دانشگاه تهران 7
پردیس خودگردان دانشگاه نوشیروانی بابل 4
پردیس خودگردان دانشگاه علم و صنعت تهران 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* در این ظرفیت محل انجام پروژه پژوهشکده فناوری های نو می باشد.

جدولی که پیش رو دارید شامل ظرفیت پذیرش مهندسی مکانیک ساخت و تولید می باشد که به صمع و نظر شما داوطلبان کنکور دکتری مهندسی مکانیک رسید قابل ذکر است که این رشته در دو نوبت روزانه،نوبت دوم(شبانه) و پردیس های خود گردان می باشد.

بیشترین ظرفیت پذیرش دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید سراسری مربوط به دانشگاه تربیت مدرس تهران می باشد.

نحوه انتخاب رشته دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید سراسری 97

داوطلبان آزمون مهندسی مکانیک می توانندبا توجه به ظرفیت پذیرش مهندسی مکانیک ساخت و تولید نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. مراحل انتخاب رشته دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید به این گونه می باشد که داوطلبان ضمن مشاهده و اطلاع از ظرفیت پذیرش دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید سراسری 97 لازم است به سایت سازمان سنجش مراجعه و به بخش دکتری تخصصی رفته و به در دست داشتن اطلاعات ثبت نامی و ازمونی خود نسبت به انتخاب کد رشته محل های مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اقدام نمایند. در نهایت می بایست توجه شود که انتخاب رشته زمانی تکمیل می گردد که به شما کد رهگیری 15 رقمی داده شود درایفت این کد به منزله پایان انتخاب رشته خواهد بود.

دروس آزمون دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید سراسری 97

دروس آزمون دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید سراسری 97در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دکتری قابل مشاهده می باشد.آزمون دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید از دو بخش سوالت عمومی و تخصصی تشکیل گردیده است. سوالات عمومی که در مورد تمامی رشته ها در آزمون دکتری یکسان می باشد شامل سوالات دروساستعداد تحصیلی و زبان انگلیسی خواهد بود.سوالات دروس اختصاصی شامل دو بخش دروس دوره کارشناسی که ریاضیات مهندسی را شامل شده و دروس دوره کارشناسی ارشد که آنالیز شكل دادن فلزات – متالورژی در تولید را شامل میگردد.

دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید دانشگاه آزاد 97

در حال حاضر که این مقاله را مطالعه می فرمایید رشته دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید در دانشگاه آزاد در واحد دانشگاهی الیگودرز ارائه می گردد. برای اینکه بدانید در دانشگاه آزاد درشته مهندسی مکانیک ساخت و تولید شانس قبولی شما چه میزان می باشد بهتر است که تراز آخرین نفر قبولی دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید را بدانید تا بتوانید بهتر و هوشمندانه تر در انتخاب رشته دانشگاه آزاد اقدام نمایید.

دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید در ایران

رشته مهنسی مکانیک ساخت و تولید در مقطع تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکتری) به سه گرایش سيستمهای توليد صنعتی، شکل دهی فلزات و (در برخی از دانشگاه ها مکاترونيک) تقسيم می گردد. هدف از رشته ساخت و تولید تربیت کارشناسانی است که به کاربردن تکنولوژی مربوط به ابزارسازی، ريخته گری ، جوشکاری، فرم دادن فلزات ، طرح کارگاه يا کارخانه های توليدی آماده کار در زمينه ساخت و توليد ماشين آلات و صنايع (کشاورزی ، نظامی، ماشين سازی، ابزارسازی ، خودروسازی و … ) باشند. فارغ التحصیلان بعد از دانش آموختگی قادر خواهند بود در صنایع ماشین سازی،ابزارسازی خودروسازی و… مشغول به کار شوند.لازم به ذکر دانشجویان این رشته جهت تحصیل می بایست از سلامت برخوردار باشند تا بتوانند به انجام وظایف خود بپردازند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.