شهریه دکتری دانشگاه بیرجند شبانه

دانشگاه بیرجند به عنوان یکی از بهترین و پرطرفدارترین دانشگاه ها در شهر بیرجند استان خراسان جنوبی شناخته می شود. دانشگاهی با قدمت زیاد که سال ها پیش به ریاست پدر جغرافیای ایران دکتر حسن گنجی تأسیس گردید و از آن سال تاکنون پذیرای اهالی درس و کتاب در انواع رشته های تحصیلی دانشگاهی است. دانشکده علوم، هنر، ادبیات و علوم انسانی، تربیت بدنی و علوم ورزشی، مهندسی برق و کامپیوتر و دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی جزء دانشکده های موجود در دانشگاه بیرجند به شمار می روند. این دانشگاه بزرگ از همان روزهای ابتدایی احداث و راه اندازی با توجه به محدودیت های موجود و فاصله زیاد قسمت جنوبی استان خراسان از بخش مرکزی ایران و از طرف دیگر با توجه به موضوع افول تدریجی و زوال به وجود آمده در صنعت کشاورزی و دامپروری که از نبود صنایع قابل توجه و خشکسالی مزمن نشأت می گیرد. دانشگاه بیرجند نقشی بسیار مؤثر و ارزشمند را در ایجاد مشاغل کرده است.

به دنبال تحصیل در دوره شبانه دکتری دانشگاه بیرجند هستید؟ برای اطلاع از میزان شهریه پرداختی در این دوره تحصیلی می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید

این که آزمون تخصصی دکتری در میان استرس آورترین آزمون های ورودی دانشگاه ها در ایران به شمار می رود بر همگان روشن است. آزمونی که اگر بتوانیم آن را با موفقیت سپری کنیم بار سنگینی را از روی دوش خود برداشته ایم. اما بعد از انتشار نتایج نهایی آزمون ورودی دکتری در سایت سازمان سنجش آموزش کشور موضوع شهریه پرداختی برای دوره های غیر روزانه به دغدغه فکری مهمی برای دانشجویان و داوطلبان بدل می گردد. موضوعی که حتی ممکن است ادامه تحصیل فرد در دوره های غیر روزانه را تحت الشعاع خود قرار دهد. به علت تمایل درصدی از داوطلبان دوره دکتری به تحصیل در دکتری شبانه دانشگاه بیرجند مسلماً بحث شهریه دکتری دانشگاه بیرجند شبانه برای آن بسیار اهمیت پیدا می کند. با این تفاسیر و با توجه به نیاز به اطلاع این قبیل از اشخاص به اطلاع از شهریه دکتری دانشگاه بیرجند شبانه موضوع مقاله حاضر را به شهریه دکتری دانشگاه بیرجند شبانه اختصاص داده ایم. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعات مورد نیاز خود در رابطه با شهریه دکتری دانشگاه بیرجند شبانه به دست آورید.

شهریه دکتری دانشگاه بیرجند شبانه

به طور قطع به یقین با منتشر شدن لیست افراد پذیرفته شده در اولین مرحله اعلام نتایج دانشگاه ها در دوره دکتری اشخاصی با توجه به رتبه اعلام شده در سایت سازمان سنجش امکان گزینش دوره دکتری شبانه دانشگاه بیرجند را در میان انتخاب های خود دارند. در این زمان بحث شهریه دکتری دانشگاه بیرجند شبانه از جمله اولین معیارهای مهم برای انتخاب این دوره از دانشگاه بیرجند برای هر داوطلب محسوب می گردد. اخذ تصمیمی هر چه دقیق تر و هوشمندانه تر برای تحصیل دکتری شبانه دانشگاه بیرجند در گرو اطلاع از شهریه دکتری دانشگاه بیرجند شبانه است.

نحوه محاسبه شهریه دکتری دانشگاه بیرجند شبانه

همانند شماری از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ارائه دهنده دوره دکتری مبلغ شهریه دکتری دانشگاه بیرجند شبانه با توجه به گروه آموزشی علوم انسانی و یا سایر گروه های آزمایشی با یکدیگر فرق دارد. از طرف دیگر دو گروه شهریه ثابت و شهریه متغیر را برای تحصیل در هر یک از رشته های دکتری شبانه دانشگاه بیرجند باید در نظر گرفت. در رابطه با مبلغ شهریه دکتری دانشگاه بیرجند شبانه باید عرض کنیم که مبلغ شهریه ثابت برای گروه آموزشی علوم انسانی در این دانشگاه معادل 33.385.000 هزار ریال است. از طرف دیگر شهریه متغیر برای هر واحد دکتری شبانه دانشگاه بیرجند معادل 4.950.0000 هزار ریال تعیین شده است. مبالغ گفته شده بر طبق میزان شهریه دکتری دانشگاه بیرجند شبانه در سال گذشته نوشته است و اطلاع دقیقی از شهریه دکتری دانشگاه بیرجند شبانه در سال 98 در دسترس نیست. برای کسب اطلاعاتی موثق در رابطه با شهریه دکتری دانشگاه بیرجند در دوره شبانه با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.
در این مقاله به تحلیل و بررسی شهریه دکتری دانشگاه بیرجند شبانه پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله دکتری بدون آزمون شبانه بزنید.
اگر سوالی در زمینه شهریه دکتری شبانه دانشگاه بیرجند شبانه ذهن تان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.