برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071973
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید

برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071985
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
آیدانیتو ، فضای هوشمند مشاوره و آموزش آنلاین و آفلاین در تمامی مقاطع تحصیلی و خانواده و روانشناسی رو برای شما به ارمغان میاره،سامانه آیدانیتو در مقاطع مختلف دبستان ، دوره متوسطه اول و دوم ، کنکور سراسری،کارشناسی ارشد ، دکتری ، تحصیل در خارج از کشور و حتی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور فعالیت میکنه.این سیستم یکپارچه برای مشاوره و آموزش تخصصی، معرفی منابع ، آموزش سرفصلهای مهم ، انتخاب رشته ، ثبت نام دانشگاه بدون کنکور و هرچیزی که فکرشو کنید بهتون کمک میکنه

زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 97

زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 97

زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 97

چند سالی است که دانشگاه پیام نور ( بر خلاف رویه ی خود در سال های پیش که در دو نوبت  مهر و بهمن در مقطع کارشناسی ارشد به صورت فراگیر، دانشجو می پذیرفت)، فقط در بهمن ماه کنکور پذیرش دانشجو ارشد فراگیر را برگزار می نماید. زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 97، از نیمه ی دوم مهرماه 97 آغاز و تا یک هفته پس از آن ادامه می یابد.

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور 97، در زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 97 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور (www.sanjesh.org) قرار می گیرد. لازم به ذکر است که حتماً دفترچه راهنما را دریافت و به دقت مطالعه نمایید.

زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور : نیمه ی دوم مهرماه

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 97

علاوه بر زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 97، شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور نیز در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور، اعلام می گردد که در جدول زیر به بررسی آن می پردازیم:

شرایط عمومی شرایط اختصاصی
1- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان مورد تأیید نظام جمهوری اسلامی 1- دارا بودن مدرک کارشناسی پیوسته و یا ناپیوسته رسمی و بالاتر تأیید شده
2- عدم داشتن عناد با نظام جمهوری اسلامی 2- دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی به شرط فارغ التحصیلی تا تاریخ 1397/11/30
3- عدم اشتهار به فحشا و اعتیاد به مواد مخدر 3- مشمول مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون
4- دارا بودن توانایی جسمی لازم متناسب با رشته ی انتخابی 4- شرایط و ضوابط ثبت نام اتباع غیر ایرانی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون

 

مدارک لازم ارشد فراگیر پیام نور 97

مدارک لازم جهت ثبت نام در آزمون ارشد فراگیر پیام نور 97، مدرک کارشناسی پیوسته و یا ناپیوسته رسمی مورد تأیید است. اگر دانشجوی سال آخر دوره ی کارشناسی هستید، بایستی تا تاریخ 1397/11/30 فارغ التحصیل شوید.

مهلت ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 97

زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 97 مطابق جدول زمانبندی در نیمه ی دوم مهرماه آغاز و تا یک هفته ادامه می یابد که همزمان با آن اطلاعات ثبت نامی داوطلبان به منظور مشاهده و ویرایش اطلاعات نیز بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش استقرار می یابد.

در دهه ی دوم آذرماه سازمان سنجش اطلاعیه ای را درباره ی دریافت کارت و برگزاری آزمون در نشریه ی پیک سنجش و پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می کند. داوطلبان می توانند در هفته ی اول دی ماه سال 97 کارت ورود به جلسه و برگ راهنمای آزمون خود را از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش دریافت نمایند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.