زمان ثبت نام آزمون ارشد آزاد ۹۸

نویسنده : زینب بابایی
۲۷ دی ۹۶ ۲۲۹ ۰

طبق روال سال های گذشته زمان ثبت نام آزمون ارشد آزاد 98 همزمان با ثبت نام آزمون ارشد سراسری 98 خواهد بود. داوطلبان قبل از ثبت نام آزمون ارشد آزاد 98 می بایست دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد 98 را مطالعه نمایند تا از نحوه و شرایط ثبت نام، مقررات وظیفه عمومی، سهمیه ها و تسهیلات و ... آشنا شوند. در این مقاله قصد داریم، شرایط، نحوه و زمان ثبت نام آزمون ارشد آزاد 98 را مورد بررسی قرار دهیم.

[bs-quote quote="زمان ثبت نام آزمون ارشد دانشگاه آزاد 98 احتمالا در نیمه ی دوم آذرماه است

" style="style-17" align="center" color="#e20090"][/bs-quote]

زمان ثبت نام آزمون ارشد دانشگاه آزاد 98

داوطلبانی که شرایط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 را داشته باشند، می توانند در زمان ثبت نام آزمون ارشد آزاد 98 از طریق سایت sanjesh.org پس از پرداخت هزینه ثبت نام و دریافت شماره سریال، فرم ثبت نام را تکمیل نمایند. نکته قابل توجه این است که ثبت نام کارشناسی ارشد 98 به منزله ثبت نام آزمون ارشد دانشگاه آزاد 98 خواهد بود و نیاز به خرید کارت اعتباری جداگانه یا اعلام علاقه مندی برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد آزاد 98 خواهد بود.

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98

متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 می بایست شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 که به شرح ذیل می باشد را دارا باشند و از لحاظ مقررات نظام وظیفه منعی نداشته باشند.

شرایط عمومی

1) اعتقاد به اسلام یا یکی از ادیان رسمی در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

2) عدم عناد نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران

3) نداشتن سابقه عضویت در ساواک

4) عدم احراز فساد اخلاقی

5) عدم ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی در طول تحصیل یا زمان اشتغال

6) عمل به احکام عملی اسلام (انجام دادن واجبات و ترک محرمات)

شرایط اختصاصی

1) داشتن مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای

2) دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی

3) دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری به جز پذیرفته شدگان دوره های روزانه که حق شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 98 را ندارند، در صورت انصراف از تحصیل تا پایان مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98 می توانند در آزمون کارشناسی ارشد 98 شرکت کنند.

4) دارندگان مدرک معادل می بایست شرایط موجود در" آئین نامه مدارک معادل و غیر رسمی در آزمون های ورودی مقاطع بالاتر" را دارا باشند.

5) دانشجویان سال آخر و فارغ التحصیلان دوره کارشناسی که تا تاریخ 97/06/31 فارغ التحصیل شوند. در صورتیکه معدل آنها کمتر از 12 باشد، مجاز به ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98 نیستند.

6) پذیرفته شدگان دوره روزانه می بایست در موقع ثبت نام متعهد شوند تا در محلی که وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری تعیین می کنند، مشغول به خدمت شوند.

7) پذیرفته شدگان نهایی دوره های روزانه در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد 97 حتی در صورت عدم ثبت نام یا انصراف قطعی از رشته قبولی، مجاز به ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98 نخواهند بود.


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید