برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071973
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید

برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071985
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
آیدانیتو ، فضای هوشمند مشاوره و آموزش آنلاین و آفلاین در تمامی مقاطع تحصیلی و خانواده و روانشناسی رو برای شما به ارمغان میاره،سامانه آیدانیتو در مقاطع مختلف دبستان ، دوره متوسطه اول و دوم ، کنکور سراسری،کارشناسی ارشد ، دکتری ، تحصیل در خارج از کشور و حتی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور فعالیت میکنه.این سیستم یکپارچه برای مشاوره و آموزش تخصصی، معرفی منابع ، آموزش سرفصلهای مهم ، انتخاب رشته ، ثبت نام دانشگاه بدون کنکور و هرچیزی که فکرشو کنید بهتون کمک میکنه

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97

آزمون سراسری همه ساله در تیرماه برگزار می شود. مطابق جدول زمانبندی منتشر شده توسط سازمان سنجش در کنکور های پیشین، نتایج اولیه به صورت کارنامه ی الکترونیکی در دهه ی دوم مردادماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور (www.sanjesh.org) منتشر خواهد شد. زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری در مردادماه می باشد. به عبارتی اگر جزو داوطلبانی هستید که در انتخاب رشته مجاز اعلام شده اید، می توانید در دهه ی دوم مردادماه و با مراجعه به سایت سنجش آموزش کشور اقدام به انتخاب رشته نمایید. یادتان نرود که قبل از انتخاب رشته، دفترچه راهنمای انتخاب رشته را که توسط سازمان سنجش منتشر می شود، به دقت مطالعه و حداقل روزی سه بار آن را دوره کنید (القصه که اوصیکم به جویدن دفترچه انتخاب رشته)!

نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97 که با عنوان نتایج نهایی آزمون سراسری 97 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور انتشار می یابد، در نیمه ی دوم شهریورماه اعلام می گردد که بیان می دارد در کدام رشته و کدام دانشگاه انتخابی تان قبول شده اید (و یا ضمن گاز گرفتن زبانمان در هیچ رشته و دانشگاهی قبول نشده اید که البته فدای سرتان، دوباره تلاش خواهید کرد و شک نکنید که این بار قوی تر و موفق تر ظاهر می شوید).

در ضمن برای اینکه بتوانید کارنامه ی نهایی آزمون را هم مشاهده کنید، بایستی دهه ی سوم شهریورماه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنید.

در نهایت بعد از طی مراحل بالا (البته پس از ثبت نام در دانشگاهی که قبول شده اید)، فقط تا روز اول مهر وقت دارید که استراحت کنید و به برنامه هایی که در زمان درس خواندن به ذهنتان خطور می کرد، جامه ی عمل بپوشانید!

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97 در نیمه ی دوم شهریورماه است

نحوه مشاهده اعلام نتایج انتخاب رشته سراسری 97

از آنجایی که تمامی مراحل آزمونی، از ثبت نام در کنکور تا اعلام نتایج به صورت اینترنتی انجام می پذیرد، نتایج نیز به صورتی الکترونیکی و در دو مرحله توسط سازمان سنجش انتشار می یابد.  در مرحله ی اول، در دهه ی دوم مردادماه، کارنامه ی الکترونیکی داوطلبان منتشر می شود و متقاضیان می توانند در صورت مجاز شدن به انتخاب رشته، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. در مرحله ی بعد سازمان سنجش نتایج نهایی را در نیمه ی دوم شهریورماه منتشر می کند. برای اینکه بتوانید نتایج را مشاهده کنید، بایستی شماره داوطلبی- شماره شناسنامه، شماره پرونده – کد رهگیری- شماره شناسنامه و یا شماره پرونده – شماره سریال – شماره شناسنامه را در سایت سازمان سنجش (در بازه ی زمانی اعلام شده) وارد نمایید.

ثبت نام پس از اعلام نتایج انتخاب رشته سراسری 97

پس از اعلام نتایج، دو گوش که دارید هیچ، دو گوش دیگر هم باید عاریه بگیرید و منتظر اخبار ثبت نامی از طرف دانشگاهی که پذیرفته شده اید باشید. ثبت نام معمولا به دو صورت اینترنتی و حضوری صورت می پذیرد. پس بایستی پیش از اقدام برای ثبت نام، مدارک مورد نیاز را آماده نمایید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.