رشته های بدون کنکور انسانی

بر طبق قانون مصوب شانزدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش سازمان سنجش آموزش کشور در جایگاه مجری این ضوابط و قوانین تصمیم به جداکردن مسیر ثبت نام رشته های بر طبق سوابق تحصیلی یا همان بدون آزمون از رشته های با کنکور دانشگاه کرد. به دنبال تصمیم های اخذ شده در اولین قدم لیست کلیه رشته های بدون کنکور طی دفترچه ای منتشر شده در سایت سازمان سنجش پیش از آغاز فرایند ثبت نام و انتخاب رشته به عرض داوطلبان و متقاضیان رسید. پس از انتشار لیست کلیه رشته های بدون آزمون داوطلبان امکان بررسی رشته ها و انتخاب آن ها را از میان دانشگاه های غیرانتفاعی، پردیس خودگردان، نوبت دوم، دولتی روزانه، غیرانتفاعی و پیام نور را دارند.

از میان رشته های گروه های آزمایشی مختلف ذکر شده در دفترچه رشته های بدون کنکور می توان از رشته های بدون کنکور گروه انسانی نام برد. از آن جایی که ممکن است شماری از شما دوستان عزیز از داوطلبان گروه آزمایشی علوم انسانی باشید در این مقاله قصد معرفی رشته های بدون کنکور انسانی را به شما عزیزان داریم. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعات کامل و دقیقی را در ارتباط با لیست رشته های بدون کنکور انسانی به دست آورید و با رشته های بدون کنکور انسانی آشنا شوید.

از داوطلبان گروه انسانی و به دنبال شناخت رشته های بدون کنکور مجموعه انسانی هستید؟ برای آگاهی از لیست این رشته ها با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید

لیست رشته های بدون کنکور انسانی

دفترچه ثبت نام بدون آزمون مهر ماه سال 1398 که حاوی رشته های بدون کنکور انسانی 98  نیز می شود در بهمن ماه سال گذشته یعنی سال 97 در اختیار داوطلبان و متقاضیان قرار گرفت. در زیر به ذکر شماری از رشته های بدون کنکور گروه انسانی در دانشگاه های مختلف یعنی دانشگاه روزانه، پیام نور و غیرانتفاعی برای شما داوطلبان گروه آزمایشی انسانی می پردازیم. برای کارشناسی ارشد بدون کنکور نیز میتوانید هر اطلاعاتی که میخواهید را با کلیک روی لینک آبی پیدا کنید.

ردیف رشته های بدون کنکور علوم انسانی روزانه
1 ادیان و عرفان
2 اقتصاد
3 جغرافیا
4 زبان شناسی
5 علوم قرآن و حدیث
6 علوم ورزشی
7 فقه شافعی
8 کاردانی گردشگری
9 کاردانی هتلداری
10 مدیریت صنعتی
11 هتلداری
ردیف رشته های بدون کنکور علوم انسان پیام نور
1 اقتصاد
2 جامعه شناسی
3 حسابداری
4 روابط عمومی
5 روزنامه نگاری
6 زبان و ادبیات عربی
7 زبان و ادبیات فارسی
8 علوم تربیتی
9 علوم سیاسی
10 علوم قرآن و حدیث
11 علوم ورزشی
12 فقه و مبانی حقوق اسلامی
13 فلسفه و کلام انسانی
14 گردشگری
15 مدیریت بازرگانی
16 مدیریت دولتی
17 مدیریت صنعتی
18 مشاوره
ردیف رشته های بدون کنکور علوم انسانی غیرانتفاعی
1 برنامه ریزی اجتماعی و تعاون
2 جغرافیا
3 حسابداری
4 حسابداری
5 روانشناسی
6 زبان و ادبیات فارسی
7 کاردانی امور مالی و مالیاتی
8 کاردانی بیمه
9 مدیریت بازرگانی
10 مدیریت صنعتی
11 مدیریت مالی

برای کسب اطلاعاتی دقیق در رابطه با رشته های بدون کنکور انسانی 98 با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

مشاوره ثبت نام رشته های بدون کنکور گروه انسانی

بر طبق اطلاعیه منتشر شده به وسیله سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام در رشته های بدون کنکور گروه آزمایشی انسانی به صورت حضوری برای هر فرد انجام می گیرد. در صورت نیاز به هر گونه مشورت و راهنمایی در رابطه با رشته های بدون کنکور از گروه انسانی با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

اگر سوالی در زمینه انتخاب رشته گروه انسانی ذهن تان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.