ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷

نویسنده : فرهنگ
۱۳ دی ۹۶ ۲۸ ۰

راهنما و نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97

 

 

جهت اطلاع از ثبت نام مدارس نمونه دولتی می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 

همان طور که مطلع هستید آزمون پذیرش مدارس نمونه دولتی، همه ساله به صورت هماهنگ در استان ها به صورت مجزا برگزار می شود. از آنجا که این مدارس پس از مدارس تیزهوشان، از سطح علمی بالایی برخوردارند، طرفداران زیادی دارند و به همین سبب  به منظور گزینش دانش آموزان داوطلب، به برگزاری آزمون اقدام می نمایند.

ثبت نام در مدارس نمونه دولتی در مقطع ششم (برای ورود به پایه ی هفتم) و در مقطع نهم (برای ورود به پایه ی دهم) به صورت اینترنتی صورت می پذیرد. البته در برخی از استان ها به دلیل عدم ثبت نام اینترنتی، ثبت نام در مدارس انجام می گیرد.

برای ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی می توانید به سایت آموزش و پرورش استان محل تحصیل تان مراجعه نمایید و در صورت ثبت نام غیر اینترنتی می توانید به مدارس مذکور مراجعه نمایید.

ثبت نام در مدارس نمونه دولتی، با مراجعه به سایت آموزش و پرورش استان محل تحصیل، به صورت اینترنتی امکان پذیر است

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-97

شرایط ثبت نام برای داوطلبان ثبت نام نمونه دولتی پایه ششم برای ورود به پایه ی هفتم

 

1- اولین شرط داشتن تابعیت ایرانی است که البته اتباع خارجی نیز می توانند تحت شرایط خاص اقدام به ثبت نام نمایند.

2- داوطلب شرکت در آزمون ثبت نامی مدارس نمونه دولتی بایستی در پایه ی ششم مشغول به تحصیل باشد.

3- شرط اولیه برای ثبت نام در آزمون، کسب درجه خیلی خوب در همه ی دروس و یا کسب درجه ی خوب در یکی از دروس و خیلی خوب در سایر دروس در نیمسال اول است. با داشتن این شرایط شما مجاز به ثبت نام در آزمون ورودی هستید ولی برای اینکه بتوانید در جلسه ی آزمون شرکت کنید، نیاز به کسب درجه ی خیلی خوب در همه ی دروس و یا کسب درجه ی خوب در یکی از دروس و خیلی خوب در سایر دروس در نیمسال دوم نیز هستید. به عبارتی اگر موفق به کسب این درجات در نیمسال دوم نباشید، مجاز به شرکت در جلسه ی آزمون نخواهید بود.

باید دقت داشته باشید که اگر شروط مذکور را نداشته باشید، حتی اگر ثبت نام آزمون را انجام دهید، کارت ورود به جلسه برایتان صادر نخواهد شد.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97

 

شرایط ثبت نام برای داوطلبان ثبت نام نمونه دولتی پایه ی نهم برای ورود به پایه ی دهم

1- داشتن تابعیت ایرانی، جزء اولین شرط هاست. البته اگر از اتباع خارجی هم هستید، نگران نباشید چرا که تحت شرایط خاصی شما نیز مجاز به ثبت نام هستید.

2- دومین شرط، مشغول به تحصیل بودن در پایه ی نهم است.

3- کسب حداقل معدل 17 در نیمسال اول، از ضروریات ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی است. البته این شرط فقط برای ثبت نام است و اگر شما بخواهید که در آزمون شرکت نمایید و برایتان کارت شرکت در آزمون صادر شود، بایستی در نیمسال دوم نیز معدل بالای 17 داشته باشید. به عبارتی اگر فقط معدل ترم اول شما بالاتر از 17 شود و ترم دوم موفق به کسب معدل بالای 17 نشوید، علی رغم ثبت نام در آزمون، مجاز به شرکت در آزمون نخواهید بود.

به این نکته دقت داشته باشید که اگر هر کدام از شرایط و ضوابط بالا را نداشته باشید، حتی اگر در آزمون ثبت نام نموده باشید، برای شما کارت شرکت در آزمون صادر نخواهد شد.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران

ثبت نام مدارس نمونه دولتی در استان تهران از طریق اینترنت و با مراجعه به سایت azmoon.tehranedu.ir صورت می پذیرد. علاقه مندان می توانند در اواخر سال جاری با مراجعه به سایت مذکور، به ثبت نام در آزمون ورودی پایه ی هفتم (مختص دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه ی ششم) و آزمون ورودی پایه ی دهم (مختص دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه ی نهم) اقدام نمایند. شایان ذکر است که پیش از انجام ثبت نام حتماً شرایط و ضوابط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی را مطالعه نمایید و در صورت دارا بودن شرایط نسبت به پر کردن فرم ثبت نام اقدام بفرمایید.

 

جهت اطلاع از ثبت نام مدارس نمونه دولتی می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 

 

آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد

 


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید