ثبت نام مجدد کنکور ارشد 98
ثبت نام مجدد کنکور ارشد 98 برای داوطلبین بازمانده از ثبت نام امکان پذیر شد!! طبق اطلاعیه صادر شده از سوی سازمان سنجش علاوه بر تمدید مهلت ثبت نام در آذرماه 98، فرصت دوباره ای به داوطلبانی که به هر دلیلی از ثبت نام باز مانده اند و یا اطلاعات ثبت نامی آنها نیاز به ویرایش دارد، داده شده است. ضمناً اصلاحاتی نیز در دفترچه انجام شده است. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر در موارد ذکر شده، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

4 روز مهلت ثبت نام مجدد کنکور ارشد 98 از آخرین روز بهمن ماه

 
زمان آغاز ثبت نام مجدد کنکور ارشد 98
فرصت ثبت نام مجدد کنکور ارشد 98 و ویرایش اطلاعات ثبت نامی در اواخر بهمن ماه آغاز و تا نیمه اسفندماه ادامه می یابد. در مورد تمدید این مهلت سخنی به میان نیامده و در واقع احتمال آن بسیار پایین است. لذا اکیداً توصیه می کنیم پیش از به اتمام رسیدن فرصت مجدد، نسبت به ثبت نام یا ویرایش اطلاعات خود اقدام کنید. ثبت بدون کنکور کارشناسی ارشد نیز کمکی به داوطلبینی است که از ثبت نام جا مانده اند.
نحوه ثبت نام کنکور ارشد 98
برای ثبت نام مجدد کنکور ارشد 98، کافیست پس از مطالعه ی دفترچه ی راهنمای ثبت نام ارشد 98 و انتخاب گروه آزمایشی به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و با خرید سریال ثبت نام، به صورت اینترنتی نسبت به ثبت نام اقدام کنید. دقت داشته باشید که هر داوطلب می تواند در دو عنوان رشته ای اصلی و شناور ثبت نام کند. برای اینکار کافیست هنگام وارد کردن اطلاعات، گزینه ی کد رشته ی شناور را انتخاب کرده و با خرید کارت اعتباری جدید، ثبت نام خود را تکمیل کنند. حتما رشته پرستاری بدون کنکور را به تمامی کسانی که دنبال موقعیت شغلی خوب و درآمد بالا هستند پیشنهاد میکنم.
مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی ارشد
داوطلبانی که اطلاعات ثبت نامی آنها نیاز به ویرایش دارد. برای مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نام کافیست در زمان ذکر شده به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و از طریق شماره پرونده ی ثبت نامی خود نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند. صفحه ی ورودی مشاهده ی اطلاعات ثبت نامی را در زیر می بینید.  
اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور ارشد
 
رديف كد رشته عنوان رشته امتحاني عنوان رشته مورد و يا موارد اصلاحي
1 1105 علوم‌اقتصادي 1) علوم‌اقتصادي گرايش‌هاي زير با كد ضريب (1) اضافه شده است: 11) اقتصاد مالي اسلامي 12) اقتصاد آموزش
2 1105 علوم‌اقتصادي 2) اقتصاد نفت و گاز گرايش‌هاي زير با كد ضريب (1) اضافه شده است: 1) تجارت نفت و گاز 2) نهادها و سياست‌هاي بين‌الملل در نفت و گاز 3) حقوق تجاري و قراردادهاي بين‌اللملي نفت و گاز 4) مديريت مالي نفت و گاز
3 1108 مجموعه علوم اجتماعي 15) مطالعات اوقات فراغت گرايش‌هاي زير با كد ضريب (7) اضافه شده است: 1- مديريت 2- برنامه ريزي فضايي 3- فرهنگ و تمدن
4 1108 مجموعه علوم اجتماعي 8) مديريت خدمات اجتماعي اين رشته از مجموعة علوم اجتماعي حذف و پذيرش دانشجو براي رشته مديريت خدمات اجتماعي از رشته‌امتحاني مددكاري اجتماعي‌(كد 1139) انجام مي‌پذيرد.
5 1130 مجموعه علوم سياسي و روابط بين‌الملل 6) تربيت مربي علوم سياسي كد ضريب اين رشته (1) است. * پذيرش دانشجو در رشته «تربيت مربي علوم سياسي» منحصراً براي مرکز آموزش عالي تربيت مربي عقيدتي سياسي قم (وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامي) صورت خواهد گرفت.
6 1138 مجموعه علوم ارتباطات اجتماعي 4) تبلیغ و ارتباطات فرهنگی عنوان رشته به ارتباطات اجتماعي با گرايش تبليغات فرهنگي تغيير كرده است.
7 1142 مجموعه مديريت 2) مديريت دولتي گرايش مديريت تطبيقي و توسعه به مديريت پيشرفت و توسعه شهري و روستايي تغيير كرده است.
8 1142 مجموعه مديريت 10) مالي گرايش مستغلات حذف شده است.
9 1148 مجموعه مديريت كسب و كار و امورشهري 1) مديريت كسب و كار گرايش زير با كد ضريب (1) اضافه شده است. 8) انرژي
10 1251 مجموعه مهندسي برق 12) مهندسي نانوفناوري گرايش نانوالكترومكانيك به سيستم‌هاي ميکرو و نانو الکترومکانيک تغيير يافته است.
11 1257 مجموعه مهندسي شيمي 1) مهندسي شيمي گرايش صنايع پتروشيمي حذف شده است.
در این مقاله به بررسی ثبت نام مجدد کنکور ارشد 98پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله تکمیل ظرفیت ارشد بزنید. 
اگر سوالی در زمینه ثبت نام مجدد کنکور ارشد 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.