تکمیل ظرفیت ارشد آزاد

نویسنده : زینب دادور
۰۸ بهمن ۹۶ ۸۴ ۰

جهت اطلاع از تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد

همیشه تکمیل ظرفیت ها برای کسانی که دانشگاه و رشته ی مورد علاقه ی خود را قبول نشده اند یا اینکه از دانشگاه و رشته ای که در آن تحصیل می کنند راضی نیستند، امیدوار کننده و نتیجه بخش بوده است. دانشگاه آزاد در تکمیل ظرفیت ارشد، دانشجو می پذیرد. برای همین، مطلب ما به زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 97، شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 97، دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 97، نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد و نیز زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97 پرداخته است.

برای آگاهی از کلیه شرایط تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد با مشاورین آیدانیتو تماس بگیرید.

دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد آزاد از طریق سایت دانشگاه آزاد منتشر می شود

دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 97

دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 97 از طریق سایت این دانشگاه بر اساس رشته محل هایی که دارای ظرفیت پر شده هستند، منتشر می شود. و متقاضیان می توانند از طریق سایت این دانشگاه دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد را دانلود نمایند. البته به محض انتشار دفترچه ، شما می تواند دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد را از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 97

برای آگاهی از کلیه مندرجات دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد

با توجه به دفترچه ی تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97، متقاضیان تکمیل ظرفیت امکان انتخاب 100 رشته محل را دارند که شما می توانید با توجه به اهداف تحصیلی خود که آینده ی شغلی و میزان علاقه است، نسبت به اولویت بندی رشته های انتخابی اقدام کنید. اگر در قبولی اولیه ی خود به رشته ی دلخواه خود نرسیده اید، به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97 به عنوان فرصت و شانس دوم نگاه کنید و سعی کنید درست انتخاب رشته نمایید.

با یک انتخاب رشته حرفه ای ، قبولی خود را تضمین کنید. با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

پذیرش بدون کنکور ارشد آزاد 97 صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی است

ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد 97

سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام کرده است که بر طبق تصمیم جدید مسئولان، سوابق تحصیلی معیار پذیرش متقاضیان بدون کنکور و بدون آزمون دانشگاه آزاد خواهد بود. در هنگام ثبت نام، متقاضیان رشته های مورد علاقه خود را انتخاب می کنند و بعد از انجام تحقیق و بررسی سوابق تحصیلی فرد، نتیجه ی پذیرش و قبولی رشته ها اعلام می شود.

برای آگاهی از زمان ، شرایط و ضوابط و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد بدون کنکور آزاد ، با مشاوران متخصص آیدانیتو تماس بگیرید.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97 در دو بازه زمانی مهر و بهمن خواهد بود. در بازه ی زمانی مهر، اعلام نتایج معمولاً پایان مهر است و در بازه ی زمانی بهمن، با پایان بهمن ماه نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97، اعلام می شود.

معافیت تحصیلی سربازی با ادامه تحصیل

با توجه به اینکه در صورت عدم قبولی در کنکور ارشد ، قانون خدمت وظیفه عمومی برای آقایان وجود دارد ، بسیاری از داوطلبان تصمیم به اخذ معافیت تحصیلی می گیرند. از آنجایی که در مدارج بالاتر علمی امکان اخذ امریه و پذیرش وجود دارد ، به نظر می رسد که آگاهی از قوانین نظام وظیفه به منظور اخذ معافیت ها ، امریه و پذیرش ضروری است. به همین منظور پیشنهاد می کنیم در این راه از مشاوران باتجربه نظام وظیفه آیدانیتو کمک بگیرید.

در صورت عدم ادامه تحصیل در مقطع ارشد ، باید به سربازی بروید. برای آگاهی از شرایط اخذ معافیت تحصیلی ، امریه و پذیرش با مشاورین آیدانیتو تماس بگیرید.

تحصیل در مقطع ارشد بدون کنکور

حتی اگر در تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد پذیرفته نشوید ، راه های بسیار دیگری وجود دارد که می توانید از طریق آن ها به اهداف خود در راه ادامه تحصیل برسید. یکی از این راه ها تحصیل بدون کنکور است. اگر اطلاعی از تحصیل بدون کنکور ندارید ، پیشنهاد می کنیم تا با مشاوران حرفه ای آیدانیتو تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات جامعی را در زمینه ارشد بدون کنکور در اختیارتان قرار دهند.

برای آگاهی از کلیه ضوابط و شرایط تحصیل بدون کنکور در مقطع ارشد با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

در این مقاله به بررسی نکات مرتبط با تکمیل ظرفیت ارشد آزاد پرداختیم ، پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله تکمیل ظرفیت ارشد بزنید.

اگر سوالی در زمینه تکمیل ظرفیت ارشد آزاد دارید ، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

جهت اطلاع از تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید