انتخاب رشته کارشناسی بدون کنکور آزاد میکروبیولوژی

رشته میکروبیولوژی یکی از رشته های گروه تجربی است و طرفداران بسیار زیاد دارد. رشته میکروبیولوژی توسط تعداد زیادی از داوطلبان انتخاب می شود. علاوه بر انتخاب رشته با شرکت در کنکور شما علاقه مندان رشته میکروبیولوژی می توانید به انتخاب رشته کارشناسی بدون کنکور آزاد میکروبیولوژی بپردازید.

رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد

همان طور که گفتیم تعداد علاقه مندان به رشته میکروبیولوژی بیشتر از تعداد پذیرش دانشگاه ها هستند. به همین دلیل بیشتر دانشگاه های آزاد در رشته میکروبیولوژی پذیرش با کنکور دارند. اما همچنان برخی از دانشگاه های آزاد رشته میکروبیولوژی را بدون کنکور ارائه می دهند.

برای انتخاب رشته کارشناسی بدون کنکور آزاد میکروبیولوژی لازم است ابتدا از واحدهای ارائه دهنده میکروبیولوژی بدون کنکور آزاد مطلع باشید و متناسب با رتبه علمی واحد و محل واحد ارائه دهنده به انتخاب رشته بپردازید.

واحدهای ارائه دهنده میکروبیولوژی بدون کنکور

انتخاب رشته کارشناسی بدون کنکور آزاد میکروبیولوژی در واحدهای محدودی امکان پذیر است. از این رو بهتر است در ابتدا دفترچه راهنما را مطالعه کنید. در این جا برخی از واحدهای ارائه دهنده میکروبیولوژی بدون کنکور را آورده ایم.

نائین

شهرکرد

قم

زنجان

مسجد سلیمان

هیدج

گرگان

خرم آباد

 

برای اطلاع از تمامی واحدهای ارائه دهنده میکروبیولوژی بدون کنکور آزاد می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

زمان انتخاب رشته کارشناسی بدون کنکور آزاد میکروبیولوژی

انتخاب رشته کارشناسی بدون کنکور آزاد میکروبیولوژی هر ساله در محدوده زمانی مشخص انجام می شود. این زمان به طول معمول در نیمه دوم مرداد ماه آغاز می شود. زمان ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی بدون کنکور آزاد میکروبیولوژی معمولاً طولانی است و یک ماه به طول می انجامد. اما بهتر است در روزهای اول و قبل از آغاز تکمیل ظرفیت اقدام به انتخاب رشته بدون کنکور آزاد میکروبیولوژی کنید.

نحوه انتخاب رشته بدون کنکور آزاد میکروبیولوژی

در انتخاب رشته بدون کنکور آزاد میکروبیولوژی شما امکان انتخاب بیست کد رشته محل را دارید و می توانید بین یک تا بیست انتخاب انجام دهید. بهتر است انتخاب رشته معقولی داشته باشید و تا 15 انتخاب خود را پر کنید می توانید علاوه بر رشته میکروبیولوژی به انتخاب سایر رشته های گروه تجربی نیز بپردازید.

در انتخاب رشته بدون کنکور آزاد میکروبیولوژی ابتدا اطمینان حاصل کنید که به رشته میکروبیولوژی علاقه دارید سپس واحدهای ارائه دهنده را بررسی کنید. رتبه علمی واحدها، مسافت، شهریه و سایر موارد را بررسی کنید. دقت داشته باشید که بعد از انتخاب رشته بدون کنکور آزاد میکروبیولوژی امکان ویرایش وجود ندارد. بنابراین انتخاب های خود را با دقت وارد کنید.

همچنین بعد از قبولی در رشته میکروبیولوژی بدون کنکور آزاد، امکان گرفتن انتقالی به واحد دیگر وجود ندارد و شما باید رشته خود را در محل پذیرش مطالعه و تمام کنید. از این رو به شما پیشنهاد می کنیم واحد ارائه دهنده را بررسی کنید. انتخاب های شما را به ترتیب بررسی می کند و در اولین انتخابی که دارای جای خالی باشد شما را ثبت نام می کند. به همین دلیل انتخاب های خود را از بهترین واحد ممکن برایتان مرتب کنید.

به شما پیشنهاد می کنیم مقاله میکروبیولوژی بدون کنکور آزاد را نیز مطالعه کنید، تا اطلاعات کافی پیرامون ثبت نام کسب کنید.

به منظور اطمینان از روش و نحوه چیدمان انتخاب رشته بدون کنکور آزاد میکروبیولوژی شما می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.