برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
1973 907 909
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
آیدانیتو ، فضای هوشمند مشاوره و آموزش آنلاین و آفلاین در تمامی مقاطع تحصیلی و خانواده و روانشناسی رو برای شما به ارمغان میاره،سامانه آیدانیتو در مقاطع مختلف دبستان ، دوره متوسطه اول و دوم ، کنکور سراسری،کارشناسی ارشد ، دکتری ، تحصیل در خارج از کشور و حتی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور فعالیت میکنه.این سیستم یکپارچه برای مشاوره و آموزش تخصصی، معرفی منابع ، آموزش سرفصلهای مهم ، انتخاب رشته ، ثبت نام دانشگاه بدون کنکور و هرچیزی که فکرشو کنید بهتون کمک میکنه

انتخاب رشته ارشد نساجی 97

انتخاب رشته ارشد نساجی 97

نساجی از رشته های بسیار کاربردی و مورد نیاز یک جامعه در زمینه صنعت پوشاک است. داوطلبان آزاد و سراسری شرکت کننده در آزمون ارشد نساجی در صورتی که مجاز به انتخاب رشته شوند، می توانند برای انتخاب رشته ارشد نساجی 97 آماده شوند. انتخاب رشته مرحله نهایی داوطلبان به منظور ورود به مقطع دکتری است و در صورتی که در این مرحله، اصول و ضوابط آن را رعایت کنند، وارد مقطع کارشناسی ارشد خواهند شد.

زمان انتخاب رشته دهه دوم خرداد ماه است

زمان انتخاب رشته ارشد نساجی 97

به فاصله چند روز بعد از انتشار نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان دانشگاه های سراسری می توانند اقدام به انتخاب رشته ارشد نساجی 97 نمایند.

زمان انتخاب رشته ارشد نساجی 97 بر طبق دفترچه ثبت نام آزمون ارشد دهه دوم خردادماه است. زمان دقیق آن بعد از اعلام نتایج در سایت سازمان سنجش درج می شود. داوطلبان دانشگاه های آزاد ارشد نساجی نیز از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد می توانند از زمان دقیق انتخاب رشته مطلع شوند.

نحوه انتخاب رشته ارشد نساجی 97

انتخاب رشته به صورت اینترنتی انجام می شود. متقاضیان انتخاب رشته ارشد نساجی 97، دوره های روزانه، پیام نور، غیر انتفاعی، شبانه و پردیس خودگردان با مراجعه به سایت سازمان سنجش به سامانه انتخاب رشته رفته و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی می توانند انتخاب رشته خود را انجام دهند. داوطلبان مراکز آموزشی دانشگاه آزاد با وارد کردن کد دسترسی در سایت آزمون این دانشگاه و خرید کارت انتخاب رشته ارشد می تواند انتخاب رشته نمایند.

دریافت کد دسترسی از طریق کارنامه کتبی اینترنتی در سایت سنجش خواهد بود که به صورت قرمز رنگ در کارنامه داوطلبان متمایل به انتخاب رشته در این دانشگاه درج شده است.

شرایط انتخاب رشته ارشد نساجی 97

داوطلبانی می توانند انتخاب رشته ارشد نساجی 97 را انجام دهند که دارای شرایط انتخاب رشته باشند.

بر این اساس، داوطلبانی که بر طبق کارنامه منتشر شده برای آنها مجاز به انتخاب رشته در هر یک از کد ضریب ها شده اند، دارای شرایط انتخاب رشته ارشد نساجی 97 هستند. مجاز شدن آن ها بر اساس کسب میانگین ها و درصدها و در نتیجه رتبه لازم برای انتخاب هر یک از دانشگاه های سراسری و آزاد در کد ضریب مورد نظر است. منظور از کد ضریب، همان گرایش های رشته آزمونی است.

اصول انتخاب رشته ارشد نساجی 97

قبل از آنکه فرم انتخاب رشته را با 100 کد رشته محل پر نمایید، به نکات زیر حتماً توجه کنید:

1- کارنامه داوطلبان سال های قبل را بررسی کنید تا به محدوده رتبه و درصدهای لازم برای قبولی در هر یک از گرایش های مورد نظر خود در دانشگاه های سراسری و آزاد دست پیدا کنید.

2- ظرفیت ها را از دفترچه انتخاب رشته استخراج کنید، علاوه بر علاقه به آینده ی شغلی، به انتخاب های خود نیز توجه کنید.

3- بعد مسافت، امکانات دانشگاه ها و میزان شهریه آنها را با شرایط و وضعیت خود بسنجید.

4- انتخاب اول خود را بر طبق آنچه می خواهید قبول شوید، حتی اگر خیلی خوشبینانه است، چینش کنید و انتخاب های بعدی را عقلانی و در نهایت بدبینانه وارد فرم انتخاب رشته نمایید.

لازم به یادآوری است که قبل از هر اقدامی برای انتخاب رشته ارشد نساجی 97، دفترچه انتخاب رشته ارشد را مطالعه کنید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.